MUDr.

Pediatr, Gastroenterolog

Kontaktní informace

• S
    Umístění: PEDIAGASTRO, s.r.o.

Paní doktorka i sestřička jsou velice ochotné a vstřícné, nikdy se nepovyšují nad pacienty. Nemůžu říct jediné špatné slovo.Paní doktorka se vždycky snaží maximálně vyjít vstříc každému našemu přání a nemá problém ani s homeopatiky, což si velice cením! K paní doktorce jsem svého syna přihlásila po mnoha doporučeních a nelituji. Víc takových pediatrů!

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• S
      Umístění: PEDIAGASTRO, s.r.o.

• K

Paní doktorku i sestřičku maminkám vřele doporučuji, obě jsou milé, k dětem přátelské a péče je na velmi dobré úrovni. Paní doktorka vždy vše vysvětlí a snaží se problém zodpovědně vyřešit.

• Názor přidaný na 30.9.16 byl odstraněn kvůli nahlášení urážky.

• D

Úžasná
      Paní doktorka, skvělý přístup k dětem, trpělivá, ochotná, milá, stejně i sestřička:), už k ní,na mé doporučení, přecházejí i kamarádky. Lepší p.doktorku jsem si pro syna nemohla přát!

• Pani doktorku som našla náhodou, hladala som na tomto webe podla hodnotení a najbližšie k bydlisku, ešte pred pôrodom, asi 3 doktori ma odmietli... A teraz som za to rada, pretože pani doktorka je skvelá,potvrdzujem, ako tu niekto písal, že netlačí hned antibiotika, robí výtery, nech vie zacieliť liečbu atd. Všetko vysvetlí a je strašne milá a príjemná. A .. a to nebýva často, má skvelú a príjemnú sestričku... Len dodavam, pre objektívnosť hodnotenia, že zatial hodnotím na základe len cca 5 mesiacov skúseností,ale som si istá, že budeme spokojní i nadalej. M. Svobodová

• Velmi prijemna, mila pani doktorka. Vzdy me ujisti a odpovi na vsechny dotazy. Prcek ma 4 mesice teprve, ale jsem naprosto spokojena. Uzasny pristup. Doporucuji L.Schlehrova

• Normálně to nedělám, ale využiji této možnosti a doporučením této lékařky snad vyjádřím i díky. Bohužel v poslední době mám s lékaři (všeho druhu) spíše špatné zkušenosti od chování počínaje až po "odborné" řešení potíží. Paní doktorka je myslím, snad to tak bude i nadále, v trochu jiné kategorii. Dva příklady. Dcera je druý den nemocná, bolesti krku. Paní doktorka píše atb. ovšem na rozdíl od ostatních lékařů (ORL předeším), okamžitě nechává udělat i stěr. To jsem snad nezažil u žádného dorostového, či praktického lékaře. Většinou máme všichni zkušenost: "Tady máte atb a mějte se." Zkušenost druhá. Trochu nejistý a nervózní jsem byl po nástupu paní doktorky, když přišlo na atopický exém syna. Po děsivých zkušenostech s jinými lékaři, jsem se opatrně přiznal, že léčíme syna homeopatiky. Byla úleva poslouchat rozumnou řeč paní doktorky, která toto přivítala vzhledem k úspěchu léčby. Na dětském oddělení jsem jednou dostal vynadáno od dětského lékaře a to i přes to, že syn na sobě neměl jediný flíček. Jsem rád, že mé děti chodí k této lékařce.

• K paní doktorce chodím se svými dvěmi dětmi a jsem vždy velmi spokojená! Je milá, příjemná, s dětmi to umí, vysvětlí, skvělý odborník... Rovněž i sestřička má pěkný přístup k dětem, i rodičům. Děti po návštěvě vždy dostanou obrázek.
      Mohu jen doporučit! Štěpánová

• Ochotná, zkušená, velice dobrá paní doktorka. Doporučuji :-)

• Paní doktorku Vospělovou i její sestřičku maminkám moc doporučuji.Obě mají skvělý, přátelský, milý přístup k dětem. Se synem 2 roky k ní chodíme moc rádi.Syn se nebojí, když řeknu jdeme k paní dokorce, chodí k ní moc rád. Má skvěle upravenou čekárnu pro děti a svého syna od ní z ordinace musím tahat domů :).

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní