Psychologové online

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu

Online konzultace k dispozici

„K Dr. Tylovi se vždy těším a z každého sezení si odnesu něco hodnotného. Již za několik málo návštěv se mi podařilo udělat značný pokrok, což se nedá říct o mém předchozím terapeutovi, kde jsme se točili do kolečka měsíce. Pokud potřebujete zapracovat na růstu své osobnosti nebo přijít na to, co vás vlastně trápí a v životě brzdí (nemusí to být na první pohled zřejmé), u pana doktora budete na správném místě. Více

Online konzultace k dispozici

„Oceňuji další úhel pohledu na můj problém. Upozornění na další možnosti, které by mě asi ani nenapadly. Rozhodně mám o čem přemýšlet. Více

Online psychoterapie

1 210 Kč

• Online konzultace k dispozici

„Velice milá a vstřícná paní psycholožka, dcera byla viditelně spokojenější hned po první návštěvě:-)

Psychologická konzultace ONLINE

Online konzultace k dispozici

„Dostal jsem se do složitější životní situace, se kterou jsem si sám nevěděl rady. Uvědomil jsem si ze se bez pomoci odborníka neobejdu. Na znamylekar.cz jsem našel Kateřinu Matouškovou a z komentářů nabyl dojmu, že poskytuje přesně ten typ terapie která by mohla fungovat. S terapií jsem neměl předchozí zkušenosti, jen povrchní představu se spoustou stereotypů. Jelikož jsem v té době žil v zahraničí a také kvůli komplikacím s COVIDovou pandemií proběhla větší část sezení online přes Skype. Rozhodně to nebylo na škodu a byl jsem sám velmi překvapen jak dobře může terapie fungovat online bez osobního kontaktu. Recenzi píšu zpětně po ukončení pravidelných sezení v průběhu něco málo přes rok. Paní Kateřina Matoušková mi moc pomohla a velice oceňuji její přímý přístup a otázky na které bylo často složité odpovědět ale právě hledání odpovědi pro mě byla cesta vyznat se sám v sobě. Poté co jsem se přestěhoval zpátky do Česka a situace to dovolila probíhaly sezení osobně a přišlo mi že se terapie stala intenzivnější. Rovněž velice oceňuji způsob jakým jsme terapii ukončovali. Společná rekapitulace mi teprve naplno odhalila jaký kus cesty jsme spolu prošli. A když se ohlédnu zpět na poslední rok jsem sám překvapený jakmile se můj život změnil. K lepšímu. Žiji spokojený vyrovnaný a plný život. Z části díky vědomí, že pokud bych se dostal do situace kterou sám nebudu zvládat můžu se kdykoliv obrátit na paní Kateřinu. Terapii bych doporučil každému. Jsem přesvědčen že duševní zdraví vyžaduje pravidelný trénink a dobrého trenéra. A tím paní Kateřina rozhodně je! Více

• Psycholog, Dětský psycholog

Online konzultace k dispozici

„Vše v naprostém pořádku. Snaha pomocí maximální, dochvilnost, uvolnenost a příjemná atmosféra. Nemůžu než doporučit.

1 100 Kč

• Online konzultace k dispozici

„Terapii s Lucií jsem vyhledala kvůli neurčitým pocitům úzkosti, o kterých jsem toho sama moc nevěděla. Postupem času jsme společně odkrývaly jejich příčiny, hledaly jádro pudla a systematicky je začaly řešit. Nyní už dokážu přijít na zdroje nespokojenosti sama, což považuji za jeden z našich největších úspěchů. Naše spolupráce trvala okolo 10 měsíců, a za tu dobu bylo takovýchto úspěchů mnoho – jsem spokojenější sama se sebou, sebevědomější a asertivnější, dokážu se lépe slovně vyjádřit, mám méně zbytečného strachu, se strachem teď také umím pracovat mnoho a mnoho dalších skvělých věcí… Terapie probíhala kvůli pandemii z velké části telefonicky, to však nemělo na její efektivitu žádný dopad, není proto nutné ani v dnešní době nijak váhat nad vyhledáním pomoci. Velmi jsem také ocenila její doporučení knih, které mi padly jak ulité, a taky skvělou knihu, kterou sama napsala. Rozhodnutí objednat se právě k Lucii bylo jedno z nejmoudřejších, které jsem kdy udělala a velmi ji za poskytnutou pomoc a péči děkuji :) Více

Online konzultace k dispozici

„Pan Marček je zejména velice příjemný človek k rozhovoru. Tolik k subjektivním věcem. Již po pár měsících jsem poznal značný rozdíl v mých názorech a během této krátké doby se mi díky panu doktorovi povedlo zjistit v čem je problém a provést změny jenž mě trápili i víc jak deset let. Chce to určitě čas, ale stojí to za to! Děkuji Více

• Online konzultace k dispozici

„Kristýnu můžu jen doporučit. Její přístup je profesionální, konzultativní, individuální a empatický. Kristý má talent vytvořit extrémně bezpečné prostředí k otevření se a nalezení jak řešení, tak důvodů psychických problémů jedince. Ještě nikomu jsem se se svými problémy tak neotevřela, jako Kirstý. S jejím vedením a s pomocí podnětných konverzací a otázek jsem se dokázala dostat jak k jádru svých problémů, tak se odtamtud odpíchnout a uvědomit si, co je potřeba změnit. Kristýna mi pomohla vyřešit hned několik složitých životních situací, zlepšit přístup k sama sobě a taky k mým blízkým a nasměřovat mě do mnohem lepší psychické pozice dlouhodobě. Více

• Online konzultace k dispozici

„Děkuji za skvělou spolupráci, profesionální a empatický koučing, který má výsledky! Cord je člověk, kterému se můžete s čímkoli svěřit, vyslechne Vás a nejenže se trefí do černého, ale dokáže Vás navést i na jiné způsoby přemýšlení, které Vás opravdu dokážou posunout dál. Za mě velká spokojenost. Více

1 300 Kč

• Online konzultace k dispozici

„Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit. Lidský přístup, rovnou k věci, žádné mrhání časem. Děkuji za vše :)

600 Kč

Online konzultace k dispozici

„Velice příjemné a profesionální sezení. Těším se na další. Vřele doporučuji. Jemně a s citem mě, paní Erika Benická, dovedla kam jsem chtěla dojít. Více

Individuální psychoterapie

Online konzultace k dispozici

„Prace s imaginaci, osobni pristup, zajimave zpusoby vedouci k hlubsimu zamysleni se. Citlivost, snaha pomoci bez natlaku Více

Online konzultace k dispozici

„Katarína je skvělá terapeutka a k tomu moc fajn člověk :) Na sezeních dokázala vytvořit velmi bezpečné prostředí, kde jsem mohla sdílet naprosto cokoliv bez jakýchkoliv obav, pomohla mi zorientovat se ve vlastních myšlenkách a emocích a lépe s nimi pracovat, také sama sebe lépe poznat. Pomohla mi zároveň projít náročnější životní období a bylo skvělé mít ji jako oporu. Moc děkuji za vše, věřím, že z našich sezení budu čerpat celý život a že příznivě ovlivnily celou mou budoucnost. Dávám minimálně 100 hvězdiček z 5 :)) Více

Online konzultace k dispozici

„Nikoho lepšího jsem za 20 let všelijakých terapií nepotkala. Myslela jsem, že už se mnou nic nehne. A to jsem se sakra spletla. Za 9 měsíců jsme odvedly víc práce než za posledních 12 let. Více

Psychoterapie

Online konzultace k dispozici

„S panem doktorem jsme moc spokojení. Je velice vstřícný a empatický. Mohu vřele doporučit, protože vidím, jak skvělé funguje jeho pomoc pro syna. Sezení výrazně pomohlo. Více

• Online konzultace k dispozici

„Slečna psychologička mi v živote velmi pomohla.Trpím úzkostnou postraumatickou poruchou a po návšteve viacerých psychológov som mala pocit, že už sa môj život nezlepší a že moje psychické traumata už navždy vo mne zostanú. Pravda je taká,že po terapiách so psycholožkou sa môj život kvalitatívne a emočne zmenil k lepšiemu. Je to až neuveritelné,ako som po terapiách spracovala niektoré velmi zlé zážitky vo svojom živote. Som jej velmi vďačná za všetok čas a energiu,ktorú mi venovala a prajem jej,nech sa jej v práci darí,pretože vo svojom mladom veku má velký dar empatie a pochopenia psychických a ludských problémov. Více

Online konzultace k dispozici

„Pan Vladimír má vždy dobrou náladu, říká věci narovinu a umí se dostat k jádru problému. Je to zkušený profesionál. Již po první návštěvě jsem si dokázala uvědomit, co dělám "špatně" díky dobře kladeným dotazům. Když vám není nejlépe, tak vás dokáže rozesmát svým skvělým smyslem pro humor. Určitě doporučuji. Více

Online konzultace k dispozici

„Velmi empatická, svědomitá lékařka, danému oboru rozumí, srozumitelně vysvětlí problém, navrhne možnosti řešení.

500 Kč

• Online konzultace k dispozici

„Poprvé jsem se s Matejem setkala před třemi lety během náročné době, a nedokážu si představit jak by to dopadlo kdybych se a nim nesetkala… Matejův přístup posiluje jeho pacienta, vede ho k tomu, aby poznal a ocenil své silné stránky, ale také prijal sve slabší stranky jako nedílnou - a konstruktivní - část sam sebe. Díky jeho přátelskému přístupu, jeho otevřenost a zkušenost s různými kulturami a plynula angličtina, je velmi snadné s ním komunikovat. Také se mi líbí, že kombinuje metody a bere v potaz nejen verbální komunikaci, ale také jak se – třeba I nevědomě – Člověk tělesné vyjadřuje. Je také velmi soustředěný, takže mě přivede zpět, když se slovama přiliš daleko potuluju… Více

Online konzultace k dispozici

„Psycholog, který oproti jiným dokáže s pacientem aktivně hovořit a diskutovat s ním, který ho motivuje k vlastní vnitřní proměně. Během několika měsíců mi pomohla zbavit se podvědomých negativních tlaků a otočit život do věcné a pozitivní spirály. Více

Online konzultace k dispozici

„Moc příjemná a cílená komunikace. Těším se na příští návštěvu. Paní je moc otevřená a dotazy nenucené. Děkuji

1 200 Kč

Online konzultace k dispozici

„Paní Papoušková je moc milá a empatická. Pokaždé mi dokázala utřídit myšlenky a pomoci. Poslední terapie probíhala online přes Skype a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen jak vše probíhalo hladce a efekt byl téměř podobný jako při osobním setkání. Více

Online konzultace k dispozici

„Pani je velmi zlatá a ochotná, buduci tyzden mam dalsie sedenie :) Velmi empaticka a ludska, na konci terapie ma objala, odchadzala som s dobrym pocitom :) Více

Online konzultace k dispozici

„Pan Červinka je velice empaticky a umí klást otázky, které jsou dobře mířené. Člověk se s ním cítí dobře a nebojí se mluvit o svých problémech. Více

Online konzultace k dispozici

„K paní psycholožce docházím už 4 roky a jsem velmi spokojená. Je velmi empatická a cítím se, že jí mohu říci vše co potřebuji. Více

Online konzultace k dispozici

„Během půl roku jsem s terapeutem prošel opravdu dlouhou cestu. Začínal jsem u závislosti na názorech druhých a nezdravé podřízenosti vůči sebejistým lidem nebo lidem ve vedoucích funkcích. (A nevěděl jsem o tom.) Po půl roce daleko víc rozumím tomu, co se ve mně odehrává, kdo jsem a co potřebuju a jak to jde nebo nejde dohromady s potřebami druhých lidí. Sice to stálo hodně peněz - ale při zpětném pohledu, kdybych o tuto životní změnu měl přijít, neváhal bych zaplatit desetinásobek. Více

1 500 Kč

Online konzultace k dispozici

„S paní Míšou jsem začala spolupracovat po velmi těžké životní ztrátě, před rokem a půl a neustále s ní jsem a snad i do budoucna budu v kontaktu. Bylo to v době, kdy jsem už nevěřila, že mi někdo dokáže porozumět. Míša nikdy neodsoudila moje myšlení, smutek, stavy.... ba naopak ubezpečovala mě, že je to přirozené a lidské. Je neuvěřitelně empatická, lidská, pozorná... Terapie probíhaly vždy podle mých představ, nikdy nebyly zkráceny naopak spíš jsme prodlužovaly. Paní Míša vždy chtěla mít jistotu, zda si z terapie odnáším to co potřebuji. Vždy byla perfektně připravená. Terapie u paní Míši Klímové vřele doporučuji všem, kdo řeší citlivé životní situace a komu je sympatické, že terapeut přispěje i svými osobními zkušenostmi, což ve mně vzbudilo velkou důvěru. Více

Online konzultace k dispozici

„Paní magistra má velmi citlivý přístup, nenásilným způsobem upozorní na věci, které se nenápadně staly běžnou součástí života, přestože jsou špatně, a vysvětlí je tak, aby si je člověk mohl uvědomit a dále s nimi pracovat. Jako terapeutku ji určitě doporučuji. Více

Online konzultace k dispozici

„Terapie u paní Syslové mi pomohla vypořádat se s řadou neduhů a trápení, se kterými jsem si nevěděl rady. Na první sezení jsem šel na doporučení přátel, přičemž jsem netušil, co od setkání mám čekat. Lidsky jsme si velmi dobře sedli a sám jsem byl překvapen, jak jsem se během chvíle dokázal otevřít. Paní Syslová k mým obtížím po celou dobu naší dvouleté spolupráce přistupovala s citlivým zájmem a nenucenou formou mě dovedla k dnešnímu stavu, kdy již žádné obtíže nepociťuji a mohu pokračovat v životě bez příslovečné koule na noze. Vaši péči mohu jedině doporučit. Ještě jednou děkuji. Více

Online konzultace k dispozici

„Psychoterapie s Tomášem mi pomohla především rozumět vlastnímu životnímu tempu a přizpůsobovat ho situacím tak, abych se nevyčerpávala a mohla dobře fungovat. Na začátku jsem si k němu hledala déle cestu, protože byl jiný než psychoterapeuti, se kterými jsem se do té doby setkala - přímočařejší - ale poté jsem tuhle vlastnost velmi vítala a odnáším si díky ní mnoho poznání. V těžkých tématech jsem cítila pevnost, o kterou se dalo opřít a maximálně citlivý přístup, díky čemuž se zahojila některá velmi stará zranění a uvolnil se prostor pro nové uchopení a prožití. Když by bylo třeba, opět se na Tomáše v budoucnu s důvěrou obrátím. Více

Online konzultace k dispozici

„Dobrý den, vybrala jsem si paní psycholožku z důvodu, že nabízí služby on-line. Bylo pro mne těžké kamkoliv dojíždět. Moc mi pomohla s úzkostí. Cítila jsem od paní terapeutky zájem a snahu mi pomoci. Svými otázkami mne dokázala nasměrovat potřebným směrem, a naučila mne pracovat s úzkostí a odbourat překážky, které jsem si v hlavě postavila. Více

Online konzultace k dispozici

„Jsem neskutečně rád, že jsem narazil na paní Mgr. Livii Štvrteckou. Ze začátku se mi nechtělo řešit problém s nikým, ale této návštěvy nelituji a jsem opravdu rád, že jsem mohl chodit na konzultace sem! Po první konzultaci jsem odcházel s úsměvem na tváři a věděl jsem, že mi tyto konzultace opravdu pomohou. Jsem rád, že se do budoucna pokud bude třeba mohu kdykoliv vrátit k paní Mgr. Štvrtecké. Více

Cena nebyla přidána

Online konzultace k dispozici

„Skvělá terapeutka se smyslem pro humor a výborným vzděláním. Je fajn si občas vydechnout a nechat se opečovat. Moc doporučuji a těším se na příště! Více

Online konzultace k dispozici

„Správný chlap na správném místě. Mám chuť zase bojovat a nevzdat to. Rozhovor byl od začátku přátelský a empatický, klidný, což vzbuzuje důvěru. Více

Online konzultace k dispozici

„Paní psycholožka dokáže ochotně rozebrat jakýkoliv problém, nebere nic na lehkou váhu. Mohu vřele doporučit. :)

Psychoterapie

Online konzultace k dispozici

„Paní magistra je velmi empatická a milá. Moje návštěva u ní byla pro mě velkým přínosem. Přišla jsem s akutním vztahovým problémem a odcházela jsem s dobrým pocitem a srovnanější hlavou. Děkuji. Více

Cena nebyla přidána

Online konzultace k dispozici

„Mohu doporučit, velmi milá paní. Měl jsem obavy, ale vše proběhlo velice profesionálně a již jsme naplánovali další sezení. Více

Online konzultace k dispozici

„S terapiemi jsem začínala poprvé a díky paní Petře jsem si odnesla dobrou zkušenost. Dala mi pocit pochopení a pomohla mi si uvědomit, co se v mé situaci děje. Působila profesionálně a zároveň lidsky, což velice oceňuji. Jsem moc ráda za tuto zkušenost. Více

Online konzultace k dispozici

„Dlouho se mi nedařilo zhubnout. Nakonec jsem našla způsob, který mi nejen funguje, ale také vyhovuje a to naprosto perfektně. Za 3 měsíce jsem zhubla 9 kg a to není ani zdaleka vše. Děkuji za vše. Více

• Psycholog, Dětský psycholog

Online konzultace k dispozici

„Správný člověk na správném místě! S konzultacemi jsme velmi spokojeni. Oceňujeme citlivý a zodpovědný přístup, užitečné podněty k další psychologické práci, schopnost nabídnout reálné a funkční řešení, trpělivé a komplexní vysvětlení problematiky. Děkujeme a vřele doporučujeme! Více

Psychologické poradenství