Psychiatr

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • Psychiatr, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„Velice příjemná pani doktorka, mila, empaticka. Z návštěvy jsem měla moc dobrý pocit. Určitě pani doktorku doporučuji. Více

Vodárenská 3827, Mělník Mapa

MUDr. Šárka Bínová- Medic Point - Mělník, centrum léčby a prevence. Aktuálně přijímám nové pacienty pouze z okresu Mělník. Na první vyšetření je potřeba konzultaci zarezervovat v délce 2x30 minut, na kontrolní pouze 1x30 minut, pokud jinak neurčí lékař.

• Psychiatr, Psychoterapeut

„Pan doktor je výsostný profesionál s účinným přístupem, který ale nepostrádá v těchto citlivých věcech tak potřebnou lidskost, empatii a pochopení. Rychle rozeznal jádro mých problémů a terapii směřoval přímo k jejich řešení. Jsem mu za to moc vděčný a mohu ho směle doporučit každému, kdo se ocitne v náročné situaci a má pocit, že by mu pomoc profesionála mohla pomoci. Více

Chrudimská, Praha Mapa

Psychopraxe

• „Pan doktor mi pomohl v doposud nejhorším období mého života. Zažil jsem totální vyhoření způsobené problémy v rodině a zaměstnání doprovázené úzkostmi. Nemohl jsem spát a nenacházel cestu ven. Moc si vážím jeho znalostí s kterými mě "vrátil opět do hry". Nic není hned a je to dlouhý proces léčby, který se nesmí uspěchat. Po dvou letech léčby můžu říct že se cítím opět plný síly. Ještě jednou mnohokrát děkuji. Více

Husovo nám 37, Beroun Mapa

Psychiatrie

• „Pan doktor je clovek na svem miste. O pacienta ma skutecny zajem, nepise pouze leky, ale snazi se pochopit i vysvetlit, co za problemy stoji. Je to bezpochyby nejvetsi odbornik s lidskym pristupem, jakeho jsem potkala. Velmi mi zlepsil kvalitu zivota. Dekuji za vse. Více

Martinkova 253/7, Brno Mapa

Mimamed

• „Originální paní doktorka, moudra (i kdyz nekdy mozna az premoudrela:) a take je mi mile ze sdilime stejne "zajmy" jako jsou lidskopravni otazky a lgbtq tema. Více

Milešovská 12, Praha Mapa

Soukromá psychiatrická a psychosomatická ordinace

• Psychiatr, Psychoterapeut

„Pani doktorka je naprosto skvělá, byla jsem u ní prvně a musím říct, že jsem byla mile překvapena. Je úžasná a super se s ní povídá :). Více

Mostní 818, Kralupy nad Vltavou Mapa

• „K panu doktorovi Rotterovi jsem začal chodit na začátku roku 2021 a už po několika sezeních byl vidět velký kladný efekt. Vždy mám dostatek času na konzultace všech problémů (ať už nových, či stávajících). Na úplně každou připomínku pan doktor reaguje aktivně a s očividnou (a efektivní) snahou pomoci. Snaží se všechny léky upravit tak, aby se člověk měl dobře a byl v normálu. Vše perfektně vysvětlí, ani se ho člověk obvykle nemusí ptát. S objednáním nikdy nebyl problém a vždy mi vyšel vstříc. Rozhodně ho doporučuji. Více

Vodárenská 3827, Mělník Mapa

Ambulantní psychiatrie s.r.o.

• Psychiatr, Psychoterapeut, N… eurolog Více

„K pani doktorce jsem se vrátila po letech když se mně vrátili problémy s depresemi velice mile mě přijala a hned nasadila léčbu a jelikož můj zdravotní stav je celkově špatný jsem po třech operacích páteře tak mně hned vyšla vstříc a jelikož se u pani doktorky dlouho čeká tak mě objednala na čas abych tam dlouho nečekala je velice milá a empatická, moc jí děkuji Více

K Nemocnici 1904, Kladno Mapa

Brain - Soultherapy s.r.o.

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• Psychiatr, Psychoterapeut

„Vynikajici odbornik s moderni erudici a empaticky clovek, k nemuz si vybudujete duveru jiz po prvni navsteve. Neustale si udrzuje prehled v oboru, ma uprimny zajem o pacienty, ktery kombinuje s nevsednimi komunikacnimi schopnosti a pozitivnim myslenim, ktere se prenasi i na vas. Hleda dlouhodoba a vyzkumem overena reseni a skutecne mu zalezi na tom, aby vam pomohl. Dekuji mu za ucinnou a rychlou lecbu akutni nespavosti a za mnoho zajimavych a prinosnych poznatku o dusevnim zdravi a spanku. Nejlepsi lekar, ktereho jsem v CR poznala. Více

Na Poříčí 12, Nové Město, Praha Mapa

Peter Šóš, M.D., Ph.D.

• „Mé psychické zdraví se díky dlouhodobé terapii u paní doktorky znatelně zlepšilo. Kromě jiného oceňuji hlavně to, že se u paní doktorky vlastně necítím jako u doktorky, ale spíše jako u své spříznění duše, jejíž hlavním cílem je vám pomoct. Ostych z návštěvy psychiatra díky jejímu vřelému a přátelskému přístupu rychle opadl. Dokážu a hlavně chci se jí svěřit se svým trápením a díky její interakci nalézt příčinu, či původ problému. Jsem upřímně rád, že jsem padl zrovna do jejích "rukou". Děkuji, Míšo. Více

Na Perštýně 15, Liberec Mapa

Psychiatrická ordinace

• Křižíkova 264/22, Praha Mapa

INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)

• Psychiatr, Psychoterapeut

„I po letech vzpomínám na úžasnou paní doktorku, která mi velmi - nejen účinnou léčbou, ale především pochopením - pomohla. Často na ni myslím, i když se s problémy již 10 let nepotýkám. Moc ji tímto zdravím :-) Více

Na Pankráci 999/ 40, Praha Mapa

Psychosomatická ambulance

• „Paní doktorka je velmi vstřícná, milá a je to první osoba se kterou jsem začal své problemy řešit narovinu

Průběžná 85, Praha Mapa

Psychiatrická ordinace a léčba závislostí

Průběžná 85, Praha Mapa

Psychiatrie a lečba závislosti

• Psychiatr, Dermatolog, Diagn… ostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Kardiolog, Neurolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog, Rehabilitační lékař, Stomatochirurg Více

Krakovská 8/581, Praha Mapa

Klinika GHC, Centrum estetické medicíny s.r.o.

• Psychiatr, Psychoterapeut

„Dobrý den, k panu doktorovi jsem se dostal díky své fobii z odběru krve. Do té doby se moje pokusy o vyřešení fobie nepovedli. Za tři sezení jsem si odběr krve udělal sám. Velmi profesionální přístup. Pan doktor nejenom že umí ale má velmi lidský přístup. Za sebe moc děkuji:) Více

Ctiradova 10, Praha Mapa

Psychoterapeutická klinika HERMÉS Group, s.r.o. Praha - psychiatrická a psychoterapeutická ambulance

• Havlíčkova 34a, Jihlava Mapa

Psychoterapeutické centrum Jihlava - Lékařský dům

• Psychiatr, Psychoterapeut

„Velmi vzdělaný psychiatr se zdravým enthusiasmem pro svou práci. Empatická, lidská, má mnoho zkušeností z psychologie i psychiatrie, aplikuje moderní postupy. Léky předepisuje pokud je to nutné. Pokud si to pacient může dovolit, doporučuji placené hodinové konzultace. Více

Terronská, Praha Mapa

Psychoterapie