Onkolog

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • Onkolog, Gastroenterolog, Ch… irurg Více

„Pan doktor nemá konkurenci. Je to skvělý odborník, stejně tak skvělý má přístup k pacientovi. Nic pro něj není problém. Nedokáži slovy vyjádřit poděkování a vděčnost za to, že si mě v loňském roce vzal do své péče. Děkuji pane doktore. Kulichová Hana Více

Hlavní třída 1196/27, Ostrava - Poruba, 70800, Ostrava Mapa

Odborný lékař chirurgie, gastroenterochirurg,onkochirurg, koloproktolog

K nemocnici 76, Nový Jičín Mapa

NsP Nový Jičín a Komplexní onkologické centrum

• Onkolog, Gynekolog

„Paní doktorka je velmi citlivá, příjemná a vysvětlí veškeré dotazy. Velmi dbá na prevenci. Neměnila bych.

Kateřinská 7/1526, Praha Mapa

Gynprofi s.r.o.

• „Lékař, který pro děti nemá obdoby. Úžasný přístup, zkušenosti a láska k dětem, která z jeho osobnosti i přístupu sestřičky čiší na dálku, ještě než vstoupíte do ordinace samotné. Díky! Více

Uzbecká 1409/8, Praha Mapa

MUDr. Michal Weinreb

• Onkolog, Praktický lékař, In… ternista Více

„Je mi 78 let a celý život jsem zažil hodně lékařů jak specialistů, tak obvodních. Docent Sedláček je nejlepší ze všech. Více

Dukelská třída, Hradec Králové Mapa

Moje Ambulance a.s., Dukelská 1713/7, Hradec Králové

• Kateřinská 7/1526, Praha Mapa

Gynprofi s.r.o.

• „Velmi dobrý lékař. Spolehlivý, svědomitý a ví co má dělat. Kéžby bylo více takových lékařů. Když rakovina tak jen k panu MUDr. Matějčkovi. S ním jsem absolvoval 5 operací, před každou mě hodně psychicky podržel, přivedl na jiné myšlenky a dokázal pěkně vysvětlit co bude dál nasledovat. nedám na pana doktora dopustit. Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• Onkolog, Gynekolog

„Skvely pan doktor, peclivy, vse ukaze a vysvetli na monitoru a i vtipny. Mam v nem duveru a muzu se na nej spolehnout. Doporucuji!!!! Eva Více

Brno, Brno Mapa

• „Pan doktor Michalička je neobyčejně příjemný a vstřícný lékař. Vždy má na své pacienty čas, kdykoli když máte problém tak ho okamžitě řeší. Navíc je opravdu velmi šikovný chirurg. Před i po operaci všechno vysvětlí a odpoví trpělivě na každou otázku. Vděčím panu doktorovi doslova za svůj život. Více

Husovo náměstí 2347, Rakovník Mapa

Chirurgie a Centrum klinické onkologie

Roškotova 1717/2, Praha Mapa

Poliklinika Zelený pruh - Medicon

• „Pan doktor Šťastný je opravdu profesionál, vděčím mu za léčbu a výborně odvedenou operaci bez jizvy, jeho pověst v našem kraji mluví za vše a já mu vděčím za záchranu života. Je to neskutečný profesionál, odborník, ale hlavně i člověk s lidským přístupem k pacientce a k tak intimní věci jako jsou ženská prsa a jejich onemocnění. Přeji mu hodně zdraví a ještě mnoho let v praxi, jelikož je to lékař s velkým L. Smekám před jeho péčí a znalostmi. Více

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice Mapa

Poliklinika KOLF s.r.o.

• „Vynikající lékař na pohotovosti FN. Důkladně mě vyšetřil, vše vysvětlil, hlavně chválím jeho lidský přístup, klid. Děkuji Pane Doktore. Více

alej Svobody 80, Plzeň Mapa

Gynekologicko – porodnická klinika LF UK a FN Plzeň

• Onkolog, Alergolog, Chirurg,…  Dermatolog, Diabetolog, Endokrinolog, Gynekolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Matice školské 1786/17, České Budějovice Mapa

Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

• „jezdim k padu doktorovi 27 let jsem velice spokojena s pristupem k pacientum i ke mne samotne velice dusledny a starostlivy Více

Budínova 2, Praha Mapa

Nemocnice Bulovka; Ortopedická klinika

• „Pan doktor je nejlepší ze všech!!! Vždy umytý, upravený, nikdy jsem jej neviděla opilého nebo umazaného.

Jihlavská 20, Brno Mapa

Fakultní nemocnice, Brno - Bohunice

• „paní primářka Kaňková byla jediný lékař,který mi vysvětlil po příchodu z nemocnice,co znamená"další léčba bude pokračovat".V nemocnici mi udělali částečnou ablaci.Pak mi léčila ozařováním i chemoterapií.Protože ale moje krev nebyla od samého začátku v pořádku-chyběly mi bílé krvinky-tak včas chemoterapii ukončila,tím mi zachránila život. Už je to 17 let a jsem ZDRAVÁ Proto děkuji paní doktorko zdravím Jana Šeflová Více

Rychnovská 651, Praha Mapa

Medi-Onco, s.r.o.

• „PANÍ PRIMÁŘKA CHODACKÁ,KTEROU ZNÁM POMĚRNĚ KRÁTKOU DOBU MNE PŘEKVAPILA SVÝM PŘÍSTUPEM,LASKAVOSTÍ A OCHOTOU.V MINULÝCH DNECH MI PODALA POMOCNOU RUKU,KDYŽ MI ZAŘÍDILA VYŠETŘENÍ MIMO SVŮJ OBOR.DO LOŃSKÉHO PODZIMU MNE OŠETŘOVALA P.DR.J.PŘIBYLOVÁ PO JEJÍM ODCHODU JSEM MĚL OBAVY Z NOVÉHO OŠETŘUJÍCÍHO LÉKAŘE I PŘES UJIŠTĚNÍ P.DR.PŘIBYLOVÉ ŽE JSOU ZBYTEČNÉ.MĚLA PRAVDU.POVAŽUJI P.PRIMÁŘKU ZA SKUTEČNÉHO PROFESIONÁLA V TOM NEJLEPŠÍM SLOVA SMYSLU A TO NEJEN PO ODBORNÉ ALE I PO LIDSKÉ STRÁNCE.ONA JE NEJEN DOKTOR ALE HLAVNĚ " LÉKAŘ" !!! NEOBÁVÁM SE ZVEŘEJNIT SVÉ JMÉNO- J.SIBERA KONĚTOPY OKR.LOUNY. Více

Kochova 1185, Chomutov Mapa

Poliklinika Chomutov

• „pana doktora navštěvuji od roku 2009,jsem spokojen,má zájem o pacienty,nenechá nic náhodě,neustále sleduje průběh nemoci,je slušný a má zájem o problémech,které nastávají,mohu doporučit. Více

Sokolovská 2262, Sokolov Mapa

MUDr. Petr Frydrych Medifi - ambulance s.r.o.

• Onkolog, Alergolog, Chirurg,…  Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Ostatní, Praktický lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Masarykova 92, Ústí nad Labem Mapa

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• Onkolog, Gynekolog, Anestezi… olog Více

„K panu doktorovi chodím už několik let a jsem nadmíru spokojená.Neměnila bych ani náhodou,ba naopak mohu doporučit.Pan doktor je velice pilný,vstřícný ke svým pacientům, a hlavně je to člověk jako jsme my.popravdě řečeno někdy ho lituji,protože svou práci nemá vůbec jednoduchou.A co se týče jeho sestřičky,tak je to úžasná ženská,prostě jsou super TÝM.pokud má někdo jiný názor tak ať se od pana doktora odregistruje jinam a nešpiní nám jeho pověst.Měli byste si to vyzkoušet na jeho místě a hned byste změnili názor!!!!!!!!!!!!!!! Více

Nádražní 106, Sedlčany Mapa

Ord. prakt. lékaře - gynekologa