Onkolog Olomouc

• „Skvělý lékař odborník s úžasným nefalšovaným lidským přístupem! Škoda, že není lékařů takových víc...

Za Plumlovskou, Prostějov Mapa

• Onkolog, Chirurg, Dermatolog… , Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.

• Onkolog, Internista

„je to pro mne nej nejlepší lékař je to i velmi dobrý člověk jsem velmi vděčná za to jak mi pomohl vyrovnat se s nemo Více

nám. Přerovského povstání 1, Přerov Mapa

Poliklinika MENS – Polyfunkční dům

• „Vyborny lekar, perfektni pristup.Odborne na vysoke urovni ! Vsem vrele doporucuji a vzdy se na neho muzu spolehnout.

I. P. Pavlova 6, Olomouc Mapa

Onkologické Centrum Olomouc

• Onkolog, Gastroenterolog, Gy… nekolog, Hematolog, Internista, Neurolog, Ortoped, Praktický lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Urolog Více

nám. Přerovského povstání 1, Přerov Mapa

Poliklinika MENS – Polyfunkční dům

• Onkolog, Anesteziolog, Chiru… rg, Dermatolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Fyzioterapeut, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Mathonova 291/1, Prostějov Mapa

Nemocnice Prostějov

• Onkolog, Gynekolog, Hematolo… g, Neurolog, Ortoped, Fyzioterapeut, Otorinolaryngolog Více

Ivana Petroviče Pavlova 6, Olomouc Mapa

Fakultní nemocnice Olomouc

• „Není co dodat =D

Nemocniční 270, Uničov Mapa

Kollárova 664, Litovel Mapa

Jívavská 20, Šternberk Mapa

RADION - onkologická ambulance s.r.o.

• Onkolog, Alergolog, Chirurg,…  Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

nám. Národních hrdinů 2, Olomouc Mapa

Poliklinika SPEA

1 názor

„Výborná doktorka, velmi milá, vstřícná, pečuje o pacienty pro mne velke plus! Všem vřele doporučuji!!:)

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Jívavská 20, Šternberk Mapa

Horní náměstí 13/12, Šternberk Mapa

Kollárova 664, Litovel Mapa

• Onkolog, Internista

„Paní doktorka je velmi milá, příjemná, vstřícná, komunikativní, svědomitá, ochotně vše vysvětlí. Dokáže pacienta v jeho nemoci vždy povzbudit. Paní doktorka svým pozitivním přístupem vytváří onkologickým pacientům velmi příznivou atmosféru v boji s touto zákeřnou nemocí. Oceňuji také pracovní nasazení, péči a trpělivost sestřiček a to jak na recepci, tak na stacionáři. Z. Kroupová Více

nám. Národních hrdinů 2, Olomouc Mapa

Poliklinika SPEA

• Onkolog, Gynekolog

„Ráda bych ohodnotila kladně doktorku Bartouškovou. Po přečtení předchozího záporného hodnocení jsem se na návštěvu k této doktorce do COP Prostějov (z důvodu biopsie děložního čípku) vůbec netěšila. Doktorka Bartoušková mě však mile překvapila, protože mi odpověděla poměrně detailně na každou mou otázku (a že jich nebylo málo) a navíc mě i uklidnila a doporučila mi možnosti dalšího postupu v léčení. Byla trpělivá i když jsem chtěla vědět o mém zdravotním stavu všechny podrobnosti. Nebyla necitelná, naopak. Při vyšetření jsem sice bolest cítila, ale ne víc, než u ostatních gynekologů. Více

Prostějov Mapa

• I. P. Pavlova č. 6, Olomouc Mapa