Najděte si lékaře a objednejte se

Vyhledávat mezi 49 000 doktory.

49 000 lékařů

Získáte přístup k více než 49 000 doktorům.

293 011 názorů

293 011 názorů od ostatních pacientů vám pomohou ve výběru toho správného doktora.

Rychlost

Vyberte si lékaře, vhodný termín a objednejte se na návštěvu. A to vše za pouhé 3 minuty.

Připomenutí prostřednictvím zprávy sms

Vaši návštěvu potvrdíme a zašleme vám připomenutí.

Názory odborníků

Problém s vraletem

Dobrý den. Nad jedním mým varletem mám bouli kterou u druhého nemám. Nějak mě nebolí nic ale občas mě bolí břicho a nevím jestli to je tím nebo ne. Můžete mi prosím poradit? Děkuji za odpověď

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Jiří Mikš

je třeba přijít… Více

Úzkostné stavy

Dobrý den pane doktore, obracím se na Vás s prosbou, ráda bych k Vám objednala svého bratra - 40 let, poprosil mě zada bych jej mohla objednat. V Červenci 2017 jel na dovolenou, cestou asi překročil povolenou rychlost v obci, prý jel asi kolem 60 km/h, když se vrátil z dovolené nemluvil, a chřadl a chřadl,… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Petr Kovář

Petr Kovář

Tři roky se trápím s potížemi přechodu - návaly horkosti a závratí. Pan doktor Kovař mě byl doporučen. Dvě návštěvy u tak profesionálního lékaře mě zbavily...

Renata Herber
Adriana Adamovská

Adriana Adamovská

Skvělý profesionální přístup, maximální péče. Celá rodina je spokojená. Jen je škoda,že jsme nezačali chodit dříve.

hledamslunce
Oleksii Siedakov

Oleksii Siedakov

Na odporučanie som bola u pana doktora. Je velky odbornik, kludny a priatelsky pristup. Konecne som nasla dobreho zubara. Dakujem K.Trstanova

Katarina Trsťanova