Najděte si lékaře a objednejte se

Vyhledávat mezi 49 000 doktory.

Online konzultace

Dbejte o své zdraví. Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

Najděte si lékaře

Vyberte si mezi 49 000 lékařů a specialistů. Přečtěte si názory ostatních pacientů.

Snadno si objednejte návštěvu

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Připomenutí o návštěvě

Sms zprávou a mailem vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Služba je poskytována zdarma

Náštěvu si na ZnamyLekar.cz objednáte zdarma.

Rady specialistů

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

MUDr. František Rolínek

Dobrý den, ve Vašem případě žádné testy na covid nemusíte dokládat - zkonzultujte své potíže se svým prakt. lékařem - telefonem, emailem, pošle obr svého hrdla. A domluvíte se na dalším postupu.… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

MUDr. Květa Hlaváčová

Dobrý den, nepíšete, kolik je mamince let. Obecně se doporučuje aplikace suchého tepla (vlněný svetr), šetrné rozcvičování (kroužky v mírném předklonu, ruce uvolněné), pak cviky i ve větším rozsahu… Více

Mikuláš Havlík

Mikuláš Havlík

Pan doktor i zdravotní sestřička jsou velice příjemní. Oceňuji jejich ochotu vždy vše vysvětlit a poradit. Určitě jejich služby doporučuji.

S.K.
Jana Pye

Jana Pye

Kazdemu muzu jenom doporucit !!! Hodne vysoka uroven odborna i lidska ! Uplna podpora. Jsem velmi spokojeny.

Pavel
Dimitrij Tkalych

Dimitrij Tkalych

Nejlepší zubař! Pečlivý, zodpovědný, stará se o každého pacienta. Chodím k panu doktorovi 2 roky a jsem vděčná za zachráněni zubů. Doporučuji!!!

Anastázie Deyer