Najděte si lékaře a objednejte se

Vyhledávat mezi 49 000 doktory.

Online konzultace

Dbejte o své zdraví. Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

Najděte si lékaře

Vyberte si mezi 49 000 lékařů a specialistů. Přečtěte si názory ostatních pacientů.

Snadno si objednejte návštěvu

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Připomenutí o návštěvě

Sms zprávou a mailem vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Služba je poskytována zdarma

Náštěvu si na ZnamyLekar.cz objednáte zdarma.

Rady specialistů

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

MUDr. Kateřina Šochová

Dobrý den a proč se ptáte? Vertebrogenní algický syndrom je souhrnný název pro bolesti v zádech různé etiologie.. S pozdravem, MUDr. K. Šochová.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

MUDr. Kateřina Šochová

Dobrý den, tak pokud se chováte zodpovědně, proč byste měl být nakažený? Pokud máte potíže, navštivte dermatovenerologií, tam už lékař sám rozhodne, které testy je potřeba udělat. Pokud jste… Více

Tomáš Mňuk

Tomáš Mňuk

S celkovým vyšetřením a komunikací jsem byla spokojená a pana doktora mohu doporučit. Určitě se vrátím na další vyšetření.

Martina F.
Alena Kudělková

Alena Kudělková

K paní doktorce chodím už několik let a jsem velmi spokojená. Je příjemná, milá, vše ochotně vysvětlí, citlivě vyšetřuje. Mohu jen doporučit.

Iva
Eva Kmentová

Eva Kmentová

Nejlepší dentální hygienistka, jakou jsem zatím navštívila. Příjemná a velmi pečlivá, navíc mi sdělila několik důležitých informací a tipů, které jsem...

H.S.