Najděte si lékaře a objednejte se

Vyhledávat mezi 49 000 doktory.

49 000 lékařů

Získáte přístup k více než 49 000 doktorům.

293 011 názorů

293 011 názorů od ostatních pacientů vám pomohou ve výběru toho správného doktora.

Rychlost

Vyberte si lékaře, vhodný termín a objednejte se na návštěvu. A to vše za pouhé 3 minuty.

Připomenutí prostřednictvím zprávy sms

Vaši návštěvu potvrdíme a zašleme vám připomenutí.

Názory odborníků

cena botox + výrůstky

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kolik stojí botox na čelo a mračivku (mezi obočím)? Všechny známé chodí k vám a tvrdí, že platí 2000,- Kč za vše. A ještě jeden dotaz. Odstraňujete výrůstky na obličeji laserem? A kolik to stojí?. Děkuji. S pozdravem M

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

neviditelná rovnátka

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda neviditelná rovnátka Invisalgin je možné pořídit za méně nez 79tis? byla jsem dnes na konzultaci a stanovili mi těžší formu léčby, tzn. tu nejdražší... ráda bych zkusila případně možnost levnější varianty... dolní patro mám dosti křive a horní mírně. Případně… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Oleksandr Mykolaichuk

Oleksandr Mykolaichuk

Pan doktor je úžasně trpělivý a pečlivý. Uz zdaleka nemám takový strach z navstevy zubare jako jsem mivala. Takze za me urcite doporucuji. Tandem s milou...

Lucie K.
Hana Formánková

Hana Formánková

Pani Formankova je mila, velmi empaticka. Pomohla mi v slozitejsi zivotni situaci. Odchazela jsem od ni v lepsi nalade. Urcite doporucuji.

Martina
Šárka Kalašová

Šárka Kalašová

K paní doktorce chodím už 20 let, nikdy jsem neměla důvod přejít k jinému lékaři. Já jsem naprosto spokojená a doporučuji.

Luci