Najděte si lékaře a objednejte se

Vyhledávat mezi 49 000 doktory.

49 000 lékařů

Získáte přístup k více než 49 000 doktorům.

293 011 názorů

293 011 názorů od ostatních pacientů vám pomohou ve výběru toho správného doktora.

Rychlost

Vyberte si lékaře, vhodný termín a objednejte se na návštěvu. A to vše za pouhé 3 minuty.

Připomenutí prostřednictvím zprávy sms

Vaši návštěvu potvrdíme a zašleme vám připomenutí.

Názory odborníků

Transsexuál

Jak dlouho to trvá než začnu z hrt hormon replacement therapy.. Jako první chci začít z hormony a pak postoupit veškeré operace..

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

dotaz na psycholog nebo psychiatr

Dobrý den. Mám vnuka 17 roků, který se potýká, dle mého soudu, s psychickými potížemi. Sám si naordinoval antidepresiva střední síly. Je studentem 2. ročníku Gymnazia a jelikož se s ním rozchází dívka je před zhroucením. Je třeba navštívit psychologa či psychiatra? Děkuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Markéta Trojanová

Markéta Trojanová

K paní doktorce Trojanové pravidelně docházím již delší dobu a musím říci, že je profesionál jak po odborné tak lidské stránce. Její péče o zuby je komplexní...

Monika M.
Silvia Tůmová

Silvia Tůmová

Fenomenální pracovní nasazení, příkladný přístup k pacientovi a výborná lékařka. Rozhodně ode mne paní doktorka získává to nejlepší hodnocení. Kádková

Kádková Zdeňka
Eliška Nehybková (roz. Brožová)

Eliška Nehybková (roz. Brožová)

S předchozími terapeuty jsem měla špatnou zkušenost, protože jsem si ze sezení neodnesla žádnou konkrétní myšlenku. Nevěděla jsem tedy, jak s problémem...

Pavlína Filoušová