Pediatr Brno

• „Spokojenost ve všech směrech v péči o děti a dorost. Nevím co vytknout. ????. Paní sestřička je také 100%.

Kurská 2, Starý Lískovec, Brno Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Neni treba se rozepisovat. Dle meho nazoru je pani doktorka ★ mezi lékaři. Vse co zde zaznelo v kladnych prispevcich je pravdou a s nazory maminek nemohu jinak, nez souhlasit. Chodila jsem k ni jako mala, az do mych 18ti včetně mych 4 bratru. Kdyz se mi narodila dcera... Nepremyslela jsem ani na vteřinu nad jiným pediatrem. MUDr. Dvořáková byla jasná volba. Ze je pani doktorka někdy nákladová... ruku na srdce a kdo z nás neni...kazdy máme své dny. Vážím si její práce... A děkuji za to, že k ní s dcerou mohu docházet. Abych nezapomněla musím poděkovat i paní sestricce, ktera je báječná a bez ní by se ordinace neobešla. S pani doktorkou jsou perfektní a sehrány tým. Více

Základní vyšetření

400 Kč

• Pediatr, Praktický lékař

Lýskova 1031/2, Brno Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Kez by lekari v CR byli tak ochotni se zajimat o komplexni moznosti lecby pacienta, jako dr. Jelenikova. Nelpi fanaticky na jedne moznosti lecby, ale s otevrenou mysli a sirokym celozivotnim studiem praktikuje komplexni pristup k nemoci. To je v mych ocich dnes de facto nevidany pristup a mit takovou lekarku je doslova k nezaplaceni. Velmi dekuji. Více

Marešova 184/8, Brno Mapa

MUDr. Iva Jeleníková - Dětský lékař

• „Moc dekuji pani doktorce i sestrickam za pristup a krasne chovani k detskym pacientum. Pani doktorka je pecliva,presna,opravdovy odbornik. Chodim k ni 10let s oběma dětma a nemenila bych! Více

Marešova 12, Brno Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Vynikající lékař, který má obrovskou trpělivost s pacienty, respektive jejich rodiči. Vše dokonale a srozumitelně vysvětluje, nechá si klást dotazy a fundovaně je zodpoví. Nad vším se zamyslí a pacienta důkladně vyšetří. Dokáže dobře poradit a doporučit. Nehledí na čas a má dobře rozplánované pacienty, aby nemuseli čekat, když se diskuze protáhne. Je až neuvěřitelné, že mu můžete zavolat o víkendu a mimo pracovní dny. Když panu doktorovi pošlu lékařský dotaz na email ve večerních hodinách, vždy odpoví obratem. Odborník s lidským přístupem, který adekvátně plní své poslání. Mimo naprostou výše uvedenou profesionalitu je i vtipný! :))) Děkujeme, pane Doktore (záměrně s velkým D)! Petr Kembický & Denisa & NELLINKA Více

Na pískové cestě 321/41, Brno Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

• „Jsme z druhého konce republiky. Mladá paní (slečna?) doktorka byla neuvěřitelně milá, vstřícná, trpělivá, vybavila nás nejnutnějšími léky na cestu, vše vysvětlila, popsala. Pediatrů jsem už zažila celou řadu, tohle bylo velmi příjemné překvapení při jinak velmi nepříjemné laryngitidě. Více

Zadní 13, Brno Mapa

Ambulance praktického lékaře pro děti a dorost

• „Báječný lékař, který umí poradit, uklidnit a vyléčit. Byl jsem velmi spokojen a mrzí mne, že z důvodů věku musím odejít. Děkuji za vše... Více

Banskobystrická 87/89, Brno Mapa

BABY-MEDCARE Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jsou to prostě profíci. Jsem zdravotník a maminka dvojčat a nikdy bych neměnila! Velmi krásný přístup k dětem, nic paní doktorka nenechá na pochybách, vše vždy důkladně vyšetří. Otázky ráda zodpoví. Nikoho do ničeho nenutí. Zde je vidět léta praxe a paní doktorka se stále vzdělává. Ke každému přistupuje individuálně. A pro mně hlavní lidský přístup jak paní doktorky tak sestřičky. Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Navštěvujeme již roky se dvěma dcerami, stručně a jasně řečeno: vynikající péče, a to od paní doktorky i sestřičky.

Langrova 4, Brno Mapa

• Pediatr, Gastroenterolog

„Paní doktorka má velmi pěkné vystupování a k svým pacientům se chová nejen přátelsky, ale dělá pro ně vše, co je potřebné. Nic nezanedbá a vše umí srozumitelně a trpělivě vysvětlit. I přes svůj mladý věk je velice erudovaná se širokým záběrem jednotlivých lékařských oborů. Bez jakýchkoliv výhrad tuto lékařku doporučuji. Zd.P. Více

Horníkova 34, Brno Mapa

Poliklinika Horníkova

• „Vždy jsem byla velmi spokojená. Když byly děti malé, tak jsem velmi jsem oceňovala podporu v kojení, což není úplnou samozřejmostí. Navíc, paní doktorka měla vždy i milou sestřičku. Více

Jiráskova 1541, Šlapanice Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Nejlepsi doktorku pro malou i sestru jsem si nemohla prad. A v mem pripade neni pravda ze by nebyli hodni kdyz s pani doktorkou nebo sestrou nesouhlasite spis naopak nebo vam reknou co a jak ale nic nenuti.A vzdy hodni a mili :) Za me uzasnyyyyy! L.D a E.S Více

Bakalovo nábřeží 1, Brno Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Spolu se sestrou tvoří vynikající dvojici! Vždycky říkám, že když se mi odtěhují do Honolulu, tak za nimi budu jezdit tam. Mají totiž více než nádherný vztah k dětem. Velmi si jich vážím a cením si je. Jsou odbornice a vždy rády pomohou a poradí. Více

• Pediatr, Imunolog, Alergolog

„Je super.

Malinovského nám. 551 (poliklinika), Slavkov u Brna Mapa

Alergologie, klinická imunologie

• „Vždy dobře poradí a má velké zkušenosti s novorozenci. Nedělá z ničeho velkou vědu, ale je schopná přijmout i jiný přístup, pokud je dobře zdůvodněn. Více

Vránova 172, Brno Mapa

• „Paní doktorka léčí vždy okamžitě přijala moji dcerku i bez předchozí domluvy. Atb jsme nemudely nikdy brát, malá se vždy ze zánětů močového měchýře dostala a po konzultaci a rozmluvě s paní doktorkou pije...neprochladne, i když není maminka na blízku. Paní doktorka to s dětmi umí, malá se k ní těší, už chodíme jen preventivně. O mé dítě má zájem a vyléčila problémy, které jsou u nás dědičné Palíková Více

Žerotínovo nám. 4/6, Brno Mapa

Poliklinika "Bílý dům"

• „S paní doktorkou jsme spokojeni,byla ochotná nás vyšetřit i mimo ordinační hodiny,sestra je taky velmi přijmná a milá,když dítě onemocní,tak jsme v klidu Více

Sadová 33, Blansko Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá paní doktorka, ochotně pomůže a poradí i po telefonu, vždy všechno detailně vysvětlí a je vidět, že je pečlivá. Člověk nemá nikdy pocit,že ji obtěžuje. Více

Banskobystrická 87, Brno Mapa

MUDr. Marie Kučerovská s.r.o.

• „Naprostá spokojenost s přístupem, chováním i čekací dobou u paní doktorky. Lepšího pediatra si neumím představit. Sestřička také velmi příjemná a empatická. Více

Svatopluka Čecha 173, Bílovice nad Svitavou Mapa