Doporučení pediatři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Brno

• „Spokojenost ve všech směrech v péči o děti a dorost. Nevím co vytknout. ????. Paní sestřička je také 100%.

Kurská 2, Starý Lískovec, Brno Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Vynikající lékař, který má obrovskou trpělivost s pacienty, respektive jejich rodiči. Vše dokonale a srozumitelně vysvětluje, nechá si klást dotazy a fundovaně je zodpoví. Nad vším se zamyslí a pacienta důkladně vyšetří. Dokáže dobře poradit a doporučit. Nehledí na čas a má dobře rozplánované pacienty, aby nemuseli čekat, když se diskuze protáhne. Je až neuvěřitelné, že mu můžete zavolat o víkendu a mimo pracovní dny. Když panu doktorovi pošlu lékařský dotaz na email ve večerních hodinách, vždy odpoví obratem. Odborník s lidským přístupem, který adekvátně plní své poslání. Mimo naprostou výše uvedenou profesionalitu je i vtipný! :))) Děkujeme, pane Doktore (záměrně s velkým D)! Petr Kembický & Denisa & NELLINKA Více

Na pískové cestě 321/41, Brno Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

• „Nejlepsi doktorku pro malou i sestru jsem si nemohla prad. A v mem pripade neni pravda ze by nebyli hodni kdyz s pani doktorkou nebo sestrou nesouhlasite spis naopak nebo vam reknou co a jak ale nic nenuti.A vzdy hodni a mili :) Za me uzasnyyyyy! L.D a E.S Více

Bakalovo nábřeží 1, Brno Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Naprostá spokojenost s přístupem, chováním i čekací dobou u paní doktorky. Lepšího pediatra si neumím představit. Sestřička také velmi příjemná a empatická. Více

Svatopluka Čecha 173, Bílovice nad Svitavou Mapa

• „Skvělá lékařka, pečlivá, stará se až nad rámec, nemá problém konzultovat po telefonu, k dětem milá, citlivá, respektuje jejich zvláštnosti ( např. když syn nechtěl spolupracovat, tak to zařídila jinak). Vše vysvětlí a neodbude vás a odpovídá ochotně a trpělivě i na všetečné otázky "co když". Naprostá spokojenost! Ať se paní doktorce jen daří :-). Kalasová Více

Palackého 384, Újezd u Brna Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „K panu doktorovi chodím s oběmi dětmi a určitě bych neměnila. Když není potřeba,tak ATB nedává,je příjemný a vstřícný. Nikdy jsme s ním problém neměly. I setřička je moc milá a ochotná. Určitě mohu jen doporučit. Více

nám. Míru 149, Židlochovice Mapa

POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE

• „Paní doktorka je opravdu výborná, chodila jsem k ní sama jako malá a měla jsem jen samé pozitivní zkušenosti. Proto když se mi narodila dcerka, neváhala jsem a vybrala paní doktorku. Je vždy milá, ochotná a profesionální. Jsme moc rádi, že ji máme. Více

nám. Míru 149, Židlochovice Mapa

POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojena, řídí se rozumem a stejně tak nechá na nás, jestli se rozhodnem například pro očkování navíc. Zároveň, pokud jsme zastánci jemnější medicíny, podpoří nás. Takže je poměrně alternativní, ale zároveň má přehled v moderních prostředcích. Naše jinak bázlivá dcerka se jí nebojí, v ordinaci i čekárně se chová jako doma. Pro doplnění informace, čekárna je již předělaná a je větší, pohodlnější. Snad jediná vada na kráse je čekání, i když jste objednaní, není hodinový skluz vyjímkou. Ale paní doktorka je člověk na svém místě a nikdy pacienty neošidí, protože by někam spěchala. Jsme rádi, že ji v Kuřimi máme. Více

č.d. 112, Šebrov-Kateřina Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Když neví tak aspon pošle někam kde vědí

Školní 96, Velké Němčice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Velmi paní doktorku doporučuji, jako dítě jsem k ní chodila bohužel poměrně často a vždy mi pomohla. Její ochota, úsměv a profesionální prostup je mi teď útěchou i v těžkých chvílích, když jsou nemocné moje děti. Kéž by bylo takových lékařů víc. Jinak sestřička je taky moc fajn, vždycky dokáže skvěle rozptýlit, aby děti neplakaly, když mají strach z nějakého vyšetření, mockrát vám děkuji :-) Více

č.d. 425, Těšany Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pani doktorka spolecne se sestrickou tvori super tym. Nemam co dodat, jako matka jsem naprosto spokojena, ze mohu syna privest zrovna do teto ordinace. Takovych lekaru a sestricek je opravdu malo. Kozlova Více

Palackého nám. 1269, Rosice Mapa

• „Paní doktorka Hošnová je výborná.Vždy ochotně pomůže,diagnostikuje velice dobře,nic nezanedbá.Je vždy příjemná a milá,což se dnes o hodně doktorech říct nedá.Jsem ráda,že chodíme zrovna k ní.Opravdu hned nechce zbytečně dávat ATB jen když je to nezbytně nutné,protože si dá práci s tím,že vše prověří když si není jistá a až pak nasazuje ATB.Mohu jen doporučit. Více

Dlouhá 34, Veverská Bítýška Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „S paní doktorkou i sestrou jsem spokojená. Má v péči obě mé děti, v minulosti měla i mne. Pokud je třeba, nechám si poradit i telefonicky. panuje tu vzájemn respekt a úcta. Více

Školní 2, Střelice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je úžasná. Chodím k ní s oběma dcerami a vždy mi na všechno odpověděla, poradila, pomohla. Za nás maximální spokojenost. Více

Tyršova 324, Slavkov u Brna Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka i sestřička jsou velice ochotné a milé, nikdy jsem si nevšimla žádné arogance zmiňované v některých níže uvedených názorech. Chápu že po letech praxe má své zásady a neriskuje mít v evidenci neočkované děti. Já sama bych například taky nerada chytla spalničky když čekám s dcerou v čekárně nebo kvůli tomu byla 3 týdny v karanténě. Vždy když bylo třeba, odeslala nás ke specialistovi (ortopedie, neurologie, dermatologie) a ATB dává výjimečně. Jsem sama lékařka a chápu že dennodenní práce s dětmi (a internetem vzdělanými rodiči) musí být psychicky náročná a paní doktorku za to obdivuji. Více

Svatopluka Čecha 2, Brno Mapa

• „Paní doktorka jak má být. Odpovědná, vstřícná, na vysoké odborné úrovni.

Zámecká 8, Troubsko Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Spokojenost svědčí za odvedenou práci.

Nádražní 333, Žabčice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní Jano, nejste náhodou konkurence Paní doktorky Lejskové? když zde napíšete jen změňte a ne proč atd . . ? . . Já jsem spokojen maximálně a Já měnit nebudu :-) Takže všev vřele doporučuji! ! ! Více

Náves 83, Šaratice Mapa