Doporučení pediatři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Tábor

• „Pan doktor byl vždycky příjemný, všechny zdravotní komplikace vyřešil, a že jich za ta léta nebylo málo. Musím dokonce říct, že nám mnohokrát pomohl více než různí specialisté. Více

Petra z Ústí 1363, Tábor Mapa

Ordinace pro děti a dorost

• „Naše paní doktorka je pečlivá, vše vysvětlí dospělému, ale i dítěti, umí vyslechnout názor a poradit. Jsem ráda, že u ní můžeme být. Má pochopení i pro podpůrnou léčbu. Díky svým znalostem a zkušenostem pozná, kdy už nejde jen o běžné nastydnutí, ale je potřeba udělat další vyšetření a určit co přesně dítě trápí. Více

Smetanova 1284, Tábor Mapa

Soukromá ordinace pro děti a dorost

• „Jsem velice spokojena s paní doktorkou v péči o mou dceru,jsme u ni od začátku roku a už teď jsem si jistá,že jsem udělala dobře,že jsem zde dceru zaregistrovala,paní doktorka nic nepodcení,pošle i na jiné odbornější vyšetření Více

Světlogorská 2764, Tábor Mapa

Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Chodím tam celý život ,a sem nesmírně spokojen,doktorka umí skvěle komunikovat s dětmi,za mě na 110% hodnotim známkou 5 Více

Mrázkova 489, Soběslav Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jsem u něj odmalička, někdy je nepříjemný, vystraší mě počtem vyšetření a možnými scénáři, ale oceňuji, že je velmi pečlivý, naprosto mu důvěřuji. Více

č.d. 143, Želeč Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Moje dcera si jí nemůže vynachválit .Dcera měla velkou angínu ale paní doktorka si s tím poradila. Velmi dobrý.

Světlogorská 2764, Tábor Mapa

Ordinace prakt. lék. pro děti a dorost

• „Velmi dobrý pediatr, profi přístup. Citlivá k dětem. Úžasná sestřička. Rozhodně doporučujeme!

Husovo náměstí 530, Tábor Mapa

Ambulantní zařízení pro děti a dorost

• Budějovická 911, Tábor Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost

• Bydlinského 2474, Tábor Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• č.d. 132, Stádlec Mapa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost