Doporučení pediatři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Zlín

• „Pana doktora si velmi vážím. Je to dle mého názoru ten správný člověk, který kdy mé děti léčil. Jeho lidsky přístup jak k dětem, tak i k rodičům se mi velmi líbí. Je svědomitý, ochotný, vstřícný... Nemam co dodat. Jsem velmi ráda, že k němu chodíme. I sestricka je velmi hodna :) Více

Novosady 1580, Holešov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Příjemná, sympatická, vstřícná, trpělivá. Absolutní spokojenost a radost z takového setkání. Ano mnohokrát děkuji.

Masarykova 315, Zlín Mapa

Ordinace PLDD Luhačovice

• „vynikajici detska doktorka, vrele doporucuji. ocenuji v dnesni dobe este porad malo praktizovanou komunikaci s pacientem. Více

č.d. 108, Veletiny, Veletiny Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Nejlepší doktorka jakou sem si mohla přát pro své děti. Vždy nám pomůže, poradí ať volám v jakoukoli hodinu. Sestřička je taky báječná SOU to andělé. Více

Masarykovo nám. 1130, Vizovice Mapa

Privátní dětská lékařka

• „Tady jsme byli vzdy spokojeni!! Pani doktorka je profesional s velkym P!!! Bajecna k detem mila co vic si prat a sestricka naprosto supet!!! Více

Zahradní 642, Zlín Mapa

Privátní dětská lékařka

• „Pani doktorka je clovek na svem miste. Chodila jsem k ni ja a nyni i nas syn. Nikdy zadny problem, je profesional s lidskym pristupem, zbytecne deti netrapi a nic nepodcenuje. Se sestrickou jsou obe vzdy mile s usmevem na tvari. Vsem muzu vrele doporucit!!!!!!!!!!! Více

Okružní 4699, Zlín Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Paní doktorka má letité zkušenosti, je výborný diagnostik, věcná a zároveň k dětem vlídná...všem vřele doporučuji

Komenského 10, Slavičín Mapa

Privátní lékař pro děti a dorost

• „Je vyborna, opravdu lepsi neznam :-) maximalni spokojenost ve vsem :-) A myslim ze by maly souhlasil taky kdyby mluvil :-D Více

L. Výducha 875, Slavičín Mapa

Privátní lékař pro děti a dorost

• „Velmi pečlivá,příjemná,ochotná. Vždy a bez problémů poradí, pomůže a všechno vysvětlí. Hodnocení jí kazila jen sestra,kvůli které jsem uvažovala i o přestupu. Tu už ale naštěstí vyměnila :) Více

Slovenská 2864, Zlín Mapa

Privátní lékařka pro děti a dorost

• „Výborná lékařka, odbornost na vysoké úrovni, příjemná a vždy se snaží pomoct. Chodil jsem k ní 18 let a nemůžu si na nic stěžovat. Sestřička je rovněž super, je vždy přátelská. Více

Hřbitovní 172, Slušovice Mapa

Privátní dětská lékařka

• „Paní doktorka je výborná, jako dítě jsem k ní chodila a když to zpětně hodnotím, byla opravdu vždy zainteresovaná a snažila se ze všech sil pomoci. Všem maminkám doporučuji, chodili jsme k ní rádi. Více

č.d. 308, Všemina Mapa

Dětská poradna

• „Poté co jsem si přečetl recenze na tuto paní doktorku, tak z toho mám smíšené pocity, ale vzhledem k tomu, že jí znám docela dobře, tak mě některé příspěvky celkem pobavily.Například sem někdo psal, že zde byl se svým dítětem, a že mu prý sestra nechtěla poskytnou teploměr k nahlédnutí, tomu nevěřím a nebojím se o tomto člověku říci, že je to lhář a navíc se k ní ještě choval hrubě, jak zde sám uvádí: Musel jsem jí ho sebrat.Dále sem píší lidé, kteří mají děti diabetiky a jedna paní napsala, že kupovala nějaké pomůcky naprosto zbytečně a ještě za své peníze, tak zaprvé zbytečně to nebylo (to vím skoro jistě) a za druhé ,jestli si tu někdo myslí ,že dohodnout se s pojišťovnou je něco jednoduchého ,tak je hrubě na omylu.Ono jenom vyúčtování do té pojišťovny se dělá každý měsíc, celý den (a to o víkendu).A vaše osobní názory(polonadávky) na Paní doktorku jsou zde všem ,,ukradené´´ ,tak je zde nesdělujte nahlas.Děkuji.Jediný kdo může rozhodnout o tom, kdy Paní doktorka půjde do důchodu je ona sama ,tak to berte na vědomí a nemluvte prosím v množném čísle (hodně lidí naštvala - naštvala v tomto ohledu ,zatím jenom vás ,tak kde asi bude chyba).Dále se mi líbí výroky lidí: Paní doktorka nás poslala domů ,bez toho ,aby nám udělala jakýkoliv odběr.Vy jste snad doktoři ,že víte kdy se mají dělat jaké odběry?Nejste, tam se prosím ,,nemontujte´´ do její práce.Nebo :Nejsem jediná kdo s ní měl problémy.To nejste ,ale mnohem větší procento je s ní spokojeno.Opět kde asi bude chyba!A nakonec ,jestli si myslíte ,že to toho člověka nemrzí ,když to sem o něm píšete ,nebo že si to nenajde ,tak to si myslíte špatně.Lidé zpamatujte se ! Více

Dřevnická 4287, Zlín Mapa

Privátní dětský lékař, endokrinolog

• „Paní doktorka je jedna z nejlepších odborníků, navíc je empatická, usměvavá, příjemná a milá k dětem. Moje dcera na ni nedá dopustit a miluje ji. Kdyby tak bylo více podobných lékařů, obětavých i příjemných, bylo by na světě dobře. Více

Za Mlýnem 1857, Staré Město u Uherského Hradiště Mapa

Dětské zdravotní středisko

• „výborná milá a super doktorka nevymněnila bych ji za nic na světě

Nad Vývozem 5140, Zlín Mapa

Privátní pediatr

• „Vždy vše bez problemu, hezky se chová k dětem jako málokdo. Sestřička také velmi slušná, usměvavá paní. Všechno je to lidech a jejich přístupu. Více

Středová 4786, Zlín Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Paní doktorka je skvělá. Vždy poradí, je ochotná, nedává hned antibiotika. Chodila jsem k ní já se sestrou, když jsme byly děti a teď k ní chodí naše dvě dcery a nemůžeme si na nic stěžovat. Více

Pod Svahy 1007, Uherské Hradiště Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pani doktorku mame velice radi.Pri kazde navsteve byla velmi mila,hodna,zodpovedela vsechny dotazy,miminko nam peclive prohledla,nic nezanedbala.Take vzdy ochotne zodpovedela me dotazy a to u po telefonu (i ty banalni,kdy jsem panikarila,pani doktorka mne vzdy uklidnila a mela pravdu).Vzdy rozlisila a poucila mne kdy se jedna o zavazny problem a kdy o beznou vec.Jsem rada,ze je pani doktorka jedna z tech novodobych,modernich doktorek a s jejimi nazory se shodnu.Take kdyz to neni nutne,leci prirozenou cestou,leky az po sleze dle nutnosti (vzdy dopredu pouci,jak leky podat,kdy jit do ordinace atd.).Ocenuji,ze se dlouho v cekarne neceka - nyni maji zavedene objednani pacientu na konkretni casy (drive mivala i cekarnu plnou nemocnych pacientu,takto aspon nechytneme pri cekani neco dalsiho a horsiho).Sestricka je take moc hodna a mila.Prostredi je ciste,moderni a velice prijemne. Více

Zlínská 370, Vizovice Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Vynikající dětská lékařka, pečlivá, nikdy nad ničím "nemávne rukou", všechno pečlivě vyšetří, vždycky odcházím maximálně klidná, protože udělá maximum pro zdraví dětí.Sestřička taky výborná, moc ochotná a vždy s dobrou náladou !!!!! ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

č.d. 520, Spytihněv Mapa

Dětská poradna

• „my tam chodíme jíž 4-tým rokem a nelitujeme-vždy ochotná-snaží se všecko vyřšit a prozkoumat kde jaky problem či mou pochybnost.Poradí v jakoukoliv dobu,i ve svátky nebyl problem.doporučujeme Více

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika a.s.

• „Velmi milá,komunikativní a ochotná i mimo pracovní dobu poradí.

č.d. 118, Vysoké Pole Mapa