Zlínská poliklinika a.s.

třída Tomáše Bati 3705

760 01 , Zlín , zlínský

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Marcela Plšková Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá, vždy mi pomůže a poradí, i když to nemusí úplně spadat do jejího oboru působnosti. Také jsem hodně její profesionalitu ocenila v těhotenství.

Lékař: MUDr. Anna Černá Jiný

U paní doktorky velmi oceňuji lidský přístup a zájem o pacienta, stejně jako její odborné znalosti. Nebojí se odesílat k odbornému lékaři, pacienta vyslechne, vždy se snaží najít nejlepší léčbu, nic nepodceňuje.

Lékař: MUDr. Anna Černá Jiný

Paní doktorka je milá, profesionální a zároveń lidská. Pacientům věnuje plnou pozornost, zajímá se o celkový stav, ne jen co momentálně mě bolí.

Lékař: MUDr. Karel Pavelka Jiný

Opravdu skvělý oční lékař, který se snaží pro svého pacienta najít tu nejlepší variantu a je ochoten vše vysvětlit. Nemám jedinou výčitku. :)

Lékař: MUDr. Karel Pavelka Jiný

Pana doktora doporučuji všemi deseti. Péče je vždy 100% a nikdy nic neponechá jen tak. Je vždy velmi ochotný a vše vysvětlí. Pan doktor je zkrátka odborník a výborný lékař. Nikdy bych neměnila.

Lékař: MUDr. Anna Černá Jiný

Nejlepší paní doktorka mého života. Zkusil jsem již dost, ale s lepší péčí jsem se nesetkal. Za mne mnohokrát a velké díky za péči!

Lékař: MUDr. Jiří Boháč Jiný

Pan doktor je rozumný, vnímavý a lidský, i přes zatížení vysokým počtem pacientů se snaží věnovat potřebný čas. Předepsané léky mi pomáhají.

Lékař: MUDr. Miroslava Ganzarová Jiný

Paní doktorka je velice arogantní, nejsem spokojena s postupem léčby. Nedoporučuji. Raději se obraťte na jiného lékaře.

Lékař: MUDr. Marcela Plšková Jiný

Paní doktorka je výborná odbornice, velmi pečlivá. Velmi ji důvěřuji. Jsem ráda, že k ní chodím, neměnila bych!

Lékař: MUDr. Karel Pavelka Jiný

Úžasný pan doktor i paní sestřička, vždy velmi ochotní a vstřícní. Pan Pavelka je opravdu doktor s velkým D.