Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Zlínská poliklinika a.s.
třída Tomáše Bati 3705, Zlín 760 01
Zlínská poliklinika a.s. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (63)

Libuše Adámková Jiný

Pracuji ve zdravotnictví víc než 40 let,nikdy jsem nepoznala nikoho tak zlého jako tuto lekařku , chová se hrubě, uraži , neví co to je základ slušnosti ,neprofesionální .Je śtěsti pro všechny pacienty, že neléči ,dovede ubližovat i od toho svého psacího stroje.Ani při jedné z mých návštěv se ke mě nechovala přesto,že jsem starý člověk slušně a když jsem ji o to poprosila,tak mne násilím vyhodila z ordinace

MUDr. Jiří Fiala Jiný

Pan doktor vynikajici, přístup skvělý i k dětem. Bohužel sestra otřesná. Po hodině a půl kdy si konečně vzala kartičku pojišťovny, byla protivná. Na klepání nereagovala, když volala dalšího pacienta hned zabouchla dveře. bez empatie, žádný zdvorili přístup.

MUDr. Jiří Boháč Jiný

Pan doktor je fajn. Vyjde vstříc, zodpoví všechny otázky. Nemám výhrady.

MUDr. Jiří Fiala Jiný

Špičkový chirurg široko daleko! Máme štěstí, že je tady ve Zlíně.

Libuše Adámková Jiný

Paní doktorku navštěvuji již několik let, vždy velmi ochotná, vstřícná. Velmi mě pomohla při vyřízení nemoci z povolání i všech odškodnění. Zdena

MUDr. Miroslava Ganzarová Jiný

Paní doktorka mi vždy pomůže, pošle e-recept a i když pracuji v Brně, vyjde mi vstříc, nabídne čas návštěvy. Jsem s ní spokojená.

Libuše Adámková Jiný

Ona je tak nepřijemnej člověk. Jak někdo s takovým chováním může pracovat s lidmi.

Libuše Adámková Jiný

Dr,Libuše Adámková nejhorší lékař kterého jsem kdy potkal arogantní nepříjemná a neochotná !!!!!!!! Budu podávat stížnost na Českou lékařskou komoru.

MUDr. Jiří Fiala Jiný

Profesionalita každým coulem. Jsem moc spokojen, že jsem se objednal právě k panu doktorovi.

MUDr. Jan Schön Jiný

Prosím všechny, aby šli na kontrolu na jiné pracoviště. Pan doktor Schon vyšetřuje hlavně pohmatem, ultrazvuk je VELMI krátký a p. doktor se na něj skoro nedívá. Navíc používá už starý ultrazvuk. Do minuty je člověk venku, oproti jiný pracovištím velmi nedůkladně vyšetřeno.