Dbejte o své zdraví

třída Tomáše Bati 3705

760 01 , Zlín , zlínský

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Jiří Fiala Jiný

Velmi příjemný doktor, sestřičky i atmosféra. Doporučuji. Zákrok rychlý, bezbolestný. Byla jsem velmi mile překvapena.

Lékař: MUDr. Jan Schön Jiný

Chodim k lékaři 10 let,každý rok na kontrolu.jeho vyšetření na ultrazvuku netrvá ani minutu.Letos jsem byla u něho na kontrolu a řekl mi,že je vše v pořádku.Hned od něho jsem šla na kontrolu na gynekologii a pan doktor se ptal jestli chodim na mamograf.Řekla jsem,že jdu od doktora a mám vše v pořádku.Řekl abych si zašla raději na mamograf,což jsem udělala a diagnoza byla děsivá.Zhoubný nádor prsu.Hned biopsie, nyní jsem již po operaci a čeká mě ozařování.A proto tohoto doktora v žádném případě nedoporučuji.Hodně mě zklamal!!!

O
    Lékař: MUDr. Marta Gergelová Jiný

Bohužel nejhorší ORL lékař, u kterého jsem kdy byla. Jelikož se živím tím, že každý den 6 hodin v kuse mluvím a zpívám, potřebuju odborníka, který mi pomůže a poradí jak s hlasem v indispozici pracovat. Paní doktorka neudělala vůbec nic, do zprávy mi napsala tu největší hloupost, jakou jsem kdy viděla, řekla mi něco úplně jiného - že ona takové banální infekty neřeší (přes měsíc trvající bolest v krku a často se vracející angína). Jsem opravdu velice zklamaná.

Lékař: MUDr. Jiří Boháč Jiný

U pana doktora Boháče jsem byla pár dní zpět úplně poprvé. Pan doktor mi povahově velmi sedl, vyhovuje mi styl komunikace, kdy komunikační partner projevuje známky pochopení, dokáže spoustu věcí odlehčit, ale zároveň neshazovat psychické rozpoložení druhé osoby. Cítím, že jsem konečně našla psychiatra, se kterým to bude fungovat. Jediné minus je, že jsem u pana doktora v ordinaci nemohla sedět celý den, protože se s ním opravdu moc dobře vykládá. :-)

Lékař: MUDr. Jiří Fiala Jiný

Vřele doporučuji. Lékař hodný, sestřičky skvěle sehrané, úžasný přístup k dětem. Více takových zdravotníků.

Lékař: MUDr. Zdeňka Kučerová Jiný

Paní doktorka je moc hodná a opatrná. Vše krásně vysvětlí a zkonzultuje. Po jejím ošetření jsem si připadal, že se o mě někdo postaral, ne protože musel, ale že to dělá řada. Děkuji

Lékař: MUDr. Petr Šustek Jiný

Úžasný pan doktor. Arogantní? Nikdy-vždy má zájem pomoci, velmi vstřícný, milý a odborník na svém místě. Chodím do ordinace léta a nestalo se mi ani jednou, aby mi pan doktor nepomohl a neporadil.

Lékař: MUDr. Marcela Plšková Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá, vždy mi pomůže a poradí, i když to nemusí úplně spadat do jejího oboru působnosti. Také jsem hodně její profesionalitu ocenila v těhotenství.

Lékař: MUDr. Anna Černá Jiný

U paní doktorky velmi oceňuji lidský přístup a zájem o pacienta, stejně jako její odborné znalosti. Nebojí se odesílat k odbornému lékaři, pacienta vyslechne, vždy se snaží najít nejlepší léčbu, nic nepodceňuje.

Lékař: MUDr. Anna Černá Jiný

Paní doktorka je milá, profesionální a zároveń lidská. Pacientům věnuje plnou pozornost, zajímá se o celkový stav, ne jen co momentálně mě bolí.