Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Zlínská poliklinika a.s.

třída Tomáše Bati 3705

760 01 , Zlín , zlínský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  L
  Lékař: MUDr. Jiří Fiala Jiný

  Velmi příjemný doktor, sestřičky i atmosféra. Doporučuji. Zákrok rychlý, bezbolestný. Byla jsem velmi mile překvapena.


  D
  Lékař: MUDr. Jan Schön Jiný

  Chodim k lékaři 10 let,každý rok na kontrolu.jeho vyšetření na ultrazvuku netrvá ani minutu.Letos jsem byla u něho na kontrolu a řekl mi,že je vše v pořádku.Hned od něho jsem šla na kontrolu na gynekologii a pan doktor se ptal jestli chodim na mamograf.Řekla jsem,že jdu od doktora a mám vše v pořádku.Řekl abych si zašla raději na mamograf,což jsem udělala a diagnoza byla děsivá.Zhoubný nádor prsu.Hned biopsie, nyní jsem již po operaci a čeká mě ozařování.A proto tohoto doktora v žádném případě nedoporučuji.Hodně mě zklamal!!!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  O
  Lékař: MUDr. Marta Gergelová Jiný

  Bohužel nejhorší ORL lékař, u kterého jsem kdy byla. Jelikož se živím tím, že každý den 6 hodin v kuse mluvím a zpívám, potřebuju odborníka, který mi pomůže a poradí jak s hlasem v indispozici pracovat. Paní doktorka neudělala vůbec nic, do zprávy mi napsala tu největší hloupost, jakou jsem kdy viděla, řekla mi něco úplně jiného - že ona takové banální infekty neřeší (přes měsíc trvající bolest v krku a často se vracející angína). Jsem opravdu velice zklamaná.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Lékař: MUDr. Jiří Boháč Jiný

  U pana doktora Boháče jsem byla pár dní zpět úplně poprvé. Pan doktor mi povahově velmi sedl, vyhovuje mi styl komunikace, kdy komunikační partner projevuje známky pochopení, dokáže spoustu věcí odlehčit, ale zároveň neshazovat psychické rozpoložení druhé osoby. Cítím, že jsem konečně našla psychiatra, se kterým to bude fungovat. Jediné minus je, že jsem u pana doktora v ordinaci nemohla sedět celý den, protože se s ním opravdu moc dobře vykládá. :-)


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jiří Fiala Jiný

  Vřele doporučuji. Lékař hodný, sestřičky skvěle sehrané, úžasný přístup k dětem. Více takových zdravotníků.


  J
  Lékař: MUDr. Zdeňka Kučerová Jiný

  Paní doktorka je moc hodná a opatrná. Vše krásně vysvětlí a zkonzultuje. Po jejím ošetření jsem si připadal, že se o mě někdo postaral, ne protože musel, ale že to dělá řada. Děkuji


  A
  Lékař: MUDr. Petr Šustek Jiný

  Úžasný pan doktor. Arogantní? Nikdy-vždy má zájem pomoci, velmi vstřícný, milý a odborník na svém místě. Chodím do ordinace léta a nestalo se mi ani jednou, aby mi pan doktor nepomohl a neporadil.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marcela Plšková Jiný

  Paní doktorka je velmi pečlivá, vždy mi pomůže a poradí, i když to nemusí úplně spadat do jejího oboru působnosti. Také jsem hodně její profesionalitu ocenila v těhotenství.


  H
  Lékař: MUDr. Anna Černá Jiný

  U paní doktorky velmi oceňuji lidský přístup a zájem o pacienta, stejně jako její odborné znalosti. Nebojí se odesílat k odbornému lékaři, pacienta vyslechne, vždy se snaží najít nejlepší léčbu, nic nepodceňuje.


  A
  Lékař: MUDr. Anna Černá Jiný

  Paní doktorka je milá, profesionální a zároveń lidská. Pacientům věnuje plnou pozornost, zajímá se o celkový stav, ne jen co momentálně mě bolí.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu