Zlínská poliklinika a.s.

třída Tomáše Bati 3705

760 01 , Zlín , zlínský

• Marie Smečková

Oční Lékař,

• Pokud chcete kvalitní péči, doporučuji, zejména těm, kteří mají rádi profesionální přístup a nechodí se doktorovi svěřovat se svými domácími problémy. Myslím, že i takové je schopna vyslechnout a pochopit, ale nejvíc určitě sedne těm, kteří mají rádi rychle, dobře a bez zbytečné bolesti odvedenou práci.

• Vynikající lékařka, která se 100% věnuje svým pacientům, dokáže zdravotní problém velmi srozumitelně popsat, vysvětlit možné příčiny, určit správný léčebný postup a zdůvodnit proč tyto léky ano, nebo naopak jiné léky ne. V jednání s pacienty rovněž naprosto profesionální. Všem vřele doporučuji.

• Tomáš Moravec

• Jsem spokojen.

• Iva Gavendová

Pediatr,

• Skutečně výborná paní doktorka, skvělá diagnostička, zodpovědná, pečlivá a také příjemná a chápavá.

• Má dobrý přístup k pacientům i lehce přijde na příčinu nemoci.

• Lenka Kracíková

Pediatr, MUDr.

• H

velmi špatný odborník.

• my tam chodíme jíž 4-tým rokem a nelitujeme-vždy ochotná-snaží se všecko vyřšit a prozkoumat kde jaky problem či mou pochybnost.Poradí v jakoukoliv dobu,i ve svátky nebyl problem.doporučujeme

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Anna Černá

• Z

U paní doktorky jsem se setkal vždy s velmi dobrou péčí. Při sebemenších příznacích potíží, s kterými by si sama jako obvodní lékařka nevěděla rady, vždy urychleně zajistí odborné vyšetření. Velmi ochotná, vstřícná a lidská paní doktorka, včetně sestřičky. To se projevuje také na tom, že u ní je vždy nejvíce pacientů z okolních lékařů na patře. Bohužel, občas člověk musí počítat s menší čekací dobou, což je zákonité, jelikož pokud doktor chce důkladně vyšetřit a pomoci každému pacientovi, nemůže nic zkrátit ani ošidit.

• P

Dobrý den, já mám s paní doktorkou jen velmi dobré zkušenosti, dokáže poradit i netabletkovou léčbu a to je k prevenci proti nemoci to nejvíce. Všechny příznaky nemoci mi vysvětlí, řekne co případně hrozí a léčba byla vždy účinná. Myslím, že paní doktorka je moc šikovná a žena na pravém místě.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Antonin Neumann

Alergolog, MUDr.

• P

Pan doktor je fajn. Vždy s dobrou náladou. Chodím k němu jednou za rok a pokaždé se poptá jak se mám a tak.

• Na sestřičku mám náhled neutrální, zažila jsem lepší a příjemnější, na druhou stranu na mě nebyla nijak protivná, jen působí bez zájmu... S panem doktorem jsem velmi spokojená, vtipkuje, nezažila jsem, aby měl špatnou náladu :-)

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Libuše Adámková

Ostatní,

• B

Tato lékařka se stará v čekárně o lavičky na nichž sedí pacienti do jiné ordinace víc než o pacienty samotné.Klidně vás vyhodí,seřve..Taková lékařka nemá vůči pacientům žádné profesionální chování.

• Paní doktorka velmi ochotná, milá, s profesionálním přístupem.Dovede poradit lépe než právníci.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jan Gregor

• I

Nejlepší lékař a sestřička jaké znám. :)

• Mam rada pana doktora i sestricku! Nemuzu si na nej stezovat

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Alena Březíková

Psychiatr, Pediatr, MUDr.

• V

Paní doktorka mi velmi pomohla, již po třech sezeních se mi ulevilo a začala jsem svět vnímat jinak.

• Marta Gergelová

Otorinolaryngolog, MUDr.

• P

Za sebe mohu říct, že paní doktorka Gergelová má jako jeden z velmi mála lékařů mou důvěru. Odbornost laik těžko posoudí, ale co se týká přístupu k pacientům, tak jsem zcela spokojen a s každým dalším ORL problémem se na ni s důvěrou obrátím, přestože to vždy znamená nemalé čekaní ve stále plné čekárně. A ty řeči dotčených individuí, kteří zde snad kritizují sestřičku, tak ty bych vůbec nebral v potaz - vždyť kolik samolibých arogantních blců dnes a denně sami potkáte a přesně tito pak píšou takové výmysly, kterými chtějí očernit někoho kdo se před nimi "neposadil na zadek".

• M

O paní doktorce toho moc nevím,nějak na vyšetření nedošlo.Stačila mi domluva se sestřičkou.No to byla hrůza nic horšího jsem nezažila.Ta paní by neměla ve zdravotnictví co dělat.Na vyšetření nás poslala dětská doktorka,že prosí o vyšetření nosní mandle co nejdříve.Dcera měla při spánku záchvaty kašle někdy i do zvracení a to delší dobu.Tak si to dovedete představit malá nemůže spát bez dozoru,aby se neudusila.A sestřička p.doktorky Gergelové nám řekla že vůbec nejsme akutní případ a s takovým nočním kašlíkem ať si jdeme na sirupek k dětské doktorce.Takže tam jsem byla naposledy.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře