Zlínská poliklinika a.s.

760 01 , Zlín , zlínský

Nejbližší zařízení

• A
    Lékař: MUDr. Anna Černá Jiný

Paní doktorka je milá, profesionální a zároveń lidská. Pacientům věnuje plnou pozornost, zajímá se o celkový stav, ne jen co momentálně mě bolí.

• K
    Lékař: MUDr. Karel Pavelka Jiný

Opravdu skvělý oční lékař, který se snaží pro svého pacienta najít tu nejlepší variantu a je ochoten vše vysvětlit. Nemám jedinou výčitku. :)

• L
    Lékař: MUDr. Karel Pavelka Jiný

Pana doktora doporučuji všemi deseti. Péče je vždy 100% a nikdy nic neponechá jen tak. Je vždy velmi ochotný a vše vysvětlí. Pan doktor je zkrátka odborník a výborný lékař. Nikdy bych neměnila.

• Z
    Lékař: MUDr. Anna Černá Jiný

Nejlepší paní doktorka mého života. Zkusil jsem již dost, ale s lepší péčí jsem se nesetkal. Za mne mnohokrát a velké díky za péči!

• V
    Lékař: MUDr. Jiří Boháč Jiný

Pan doktor je rozumný, vnímavý a lidský, i přes zatížení vysokým počtem pacientů se snaží věnovat potřebný čas. Předepsané léky mi pomáhají.

• P
    Lékař: MUDr. Miroslava Ganzarová Jiný

Paní doktorka je velice arogantní, nejsem spokojena s postupem léčby. Nedoporučuji. Raději se obraťte na jiného lékaře.

• D
    Lékař: MUDr. Marcela Plšková Jiný

Paní doktorka je výborná odbornice, velmi pečlivá. Velmi ji důvěřuji. Jsem ráda, že k ní chodím, neměnila bych!

• T
    Lékař: MUDr. Karel Pavelka Jiný

Úžasný pan doktor i paní sestřička, vždy velmi ochotní a vstřícní. Pan Pavelka je opravdu doktor s velkým D.

• M
    Lékař: MUDr. Jiří Boháč Jiný

Pán doktor je velmi milý a má zmysel pre humor, pomohol mi smojim problemom so spankom voľbou vhodných liekov a tiež mi pomohol s alkoholizmom. Nezačala by som znovu piť už aj kvoli nemu, aby som nevidela sklamanie v jeho očiach. Nevadí mi čakať hodinu až dve v čakárni. Treba si uvedomiť, že on nemá žiadnu sestričku, ktorá by zaňho urobila kus roboty.

• E
    Lékař: MUDr. Jan Schön Jiný

K doktoru Schonovi jsem začala chodit asi před deseti lety na prevenci (sono prsou). Zpočátku vyšetřoval celkem důkladně, ale každou návštěvou bylo vyšetření odbytější. Při poslední prevenci přejel po mých prsou jen 1x, na monitor se ani nepodíval a zabrčel, že jsem v pořádku. Tohle vyšetření ale v pořádku rozhodně nebylo! Bylo děsně odfláknuté!

• Došlo k chybě, zkuste to znovu