Zlínská poliklinika a.s.

třída Tomáše Bati 3705

760 01, Zlín, zlínský

• Marie Smečková

Oční Lékař,

• Pokud chcete kvalitní péči, doporučuji, zejména těm, kteří mají rádi profesionální přístup a nechodí se doktorovi svěřovat se svými domácími problémy. Myslím, že i takové je schopna vyslechnout a pochopit, ale nejvíc určitě sedne těm, kteří mají rádi rychle, dobře a bez zbytečné bolesti odvedenou práci.

• Vynikající lékařka, která se 100% věnuje svým pacientům, dokáže zdravotní problém velmi srozumitelně popsat, vysvětlit možné příčiny, určit správný léčebný postup a zdůvodnit proč tyto léky ano, nebo naopak jiné léky ne. V jednání s pacienty rovněž naprosto profesionální. Všem vřele doporučuji.

• Tomáš Moravec

• Jsem spokojen.

• Iva Gavendová

Pediatr,

• Skutečně výborná paní doktorka, skvělá diagnostička, zodpovědná, pečlivá a také příjemná a chápavá.

• Má dobrý přístup k pacientům i lehce přijde na příčinu nemoci.

• Lenka Kracíková

Pediatr, MUDr.

• H

velmi špatný odborník.

• my tam chodíme jíž 4-tým rokem a nelitujeme-vždy ochotná-snaží se všecko vyřšit a prozkoumat kde jaky problem či mou pochybnost.Poradí v jakoukoliv dobu,i ve svátky nebyl problem.doporučujeme

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Anna Černá

• Z

U paní doktorky jsem se setkal vždy s velmi dobrou péčí. Při sebemenších příznacích potíží, s kterými by si sama jako obvodní lékařka nevěděla rady, vždy urychleně zajistí odborné vyšetření. Velmi ochotná, vstřícná a lidská paní doktorka, včetně sestřičky. To se projevuje také na tom, že u ní je vždy nejvíce pacientů z okolních lékařů na patře. Bohužel, občas člověk musí počítat s menší čekací dobou, což je zákonité, jelikož pokud doktor chce důkladně vyšetřit a pomoci každému pacientovi, nemůže nic zkrátit ani ošidit.

• P

Dobrý den, já mám s paní doktorkou jen velmi dobré zkušenosti, dokáže poradit i netabletkovou léčbu a to je k prevenci proti nemoci to nejvíce. Všechny příznaky nemoci mi vysvětlí, řekne co případně hrozí a léčba byla vždy účinná. Myslím, že paní doktorka je moc šikovná a žena na pravém místě.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Antonin Neumann

Alergolog, MUDr.

• P

Pan doktor je fajn. Vždy s dobrou náladou. Chodím k němu jednou za rok a pokaždé se poptá jak se mám a tak.

• Na sestřičku mám náhled neutrální, zažila jsem lepší a příjemnější, na druhou stranu na mě nebyla nijak protivná, jen působí bez zájmu... S panem doktorem jsem velmi spokojená, vtipkuje, nezažila jsem, aby měl špatnou náladu :-)

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Magda Fišerová

Pediatr, MUDr.

• A

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji. Jako zastupující za MUDr.Gavendovou jsem u ní byla 2x a už nikdy víc. Nikdy nezapomenu na to, jak si vytáhla knížku a podle popisu příznaků studovala, co by to mohlo být za nemoc. Dcera měla vyrážku.

• B

Velmi pečlivá paní doktorka. Chodíme k ní rády, vždy nám poradí i po telefonu.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Libuše Adámková

Ostatní,

• B

Tato lékařka se stará v čekárně o lavičky na nichž sedí pacienti do jiné ordinace víc než o pacienty samotné.Klidně vás vyhodí,seřve..Taková lékařka nemá vůči pacientům žádné profesionální chování.

• Paní doktorka velmi ochotná, milá, s profesionálním přístupem.Dovede poradit lépe než právníci.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Jan Gregor

• I

Nejlepší lékař a sestřička jaké znám. :)

• Mam rada pana doktora i sestricku! Nemuzu si na nej stezovat

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Alena Březíková

Psychiatr, Pediatr, MUDr.

• V

Paní doktorka mi velmi pomohla, již po třech sezeních se mi ulevilo a začala jsem svět vnímat jinak.