Položte lékaři otázku

Ptejte se nejlepších lékařů a specialistů a získejte pomoc v souvislosti se svými pochybnostmi, které se týkají zdraví.

• Získáte několik odpovědí
  • Obvykle během 48 hodin
  • Zcela zdarma

Dotazů pacientů

Odpovědi lékařů

lékařů a specialistů, kteří odpovídají na dotazy pacientů

Jak to funguje?

Položte otázku

Položíte krátkou otázku ohledně vašeho zdravotního problému...

Otázka je odeslána lékařům

Otázky jsou schvalovány moderátorem a odesílány příslušným lékařům a specialistům, kteří jsou ochotni odpovědět.

Lékař na ni odpoví

Na otázku obvykle odpoví více než 1 lékař nebo specialista.

Přečtete si odpověď

Na novou odpověď vás upozorníme e-mailem.

Nejčastěji zodpovězené otázky za posledních 30 dní.

Dobrý den,chtěl jsem jít k doktorovi ,akorát tedka to není možný kvůli konoravirusu , tak bych potřeboval pomoc od vás. Při cvičení s vlastní vahou (před pěti dny) jsem si udělal něco s klíční kostí . Můžu normálně hýbat rukou atd. , akorát když dám ruku na určitou pozici , tak mně klíční kost u středu hrudníku zabolí.Někdy to i zabolí v rameni . Známý říkali ,že to může být úpon svalů .

Ostrava

Dobrý den, při cvičení mohlo dojít k natažení svalů horní končetiny. Doporučuji asi 7-10 dní klidový režim pak postupná zátěž až do bolesti. Pokud budou trvat bolesti doporučuji se objednat k ortopedovi.

Dobrý den, mám problémy, byla jsem u svého doktora s problémy jako jsou nekonečna únava, bolest hlavy, špatně dýchání, hubnutí při normálním příjmu potravy, nadměrné padání vlasu, malátnost.. Doktor mi vzal krev, změřil tlak a udělal ekg. Krev prý byla v pořádku, Ekg také a tlak nízký 90/60 a dal mi neřekl vlastně vůbec nic mě stavy se víc zhoršují můžete mi prosím poradit?

Praktický lékař
34 názor
Brno

Dobrý den, z Vašeho dotazu nelze odtušit další záležitosti. Kolik je Vám let a zda-li se s něčím již neléčíte. Bohužel ani neuvádíte na co krev byla vyšetřena. Pokud potíže trvají je vhodné jejich došetření již v odborné ambulanci. S pozdravem

Dobrý den, jsem pozitivní na covid 19, mám řekla bych lehčí průběh. Bolení hlavy, rýma, zvýšené teploty a pro me nejhorší úplná ztráta čichu a chuti trvající již déle než 10 dnů. Vše kromě ztráty chuti a čichu ustoupilo.. Momentálně mám ale další problém a chtela bych se zeptat, jestli je zde možná souvislost s nákazou. Během dneška mi celkem dost otekla stitna žláza, která me poboliva už par dni. Bolest je velmi silná jak na dotek, tak při pootoceni hlavou a pohybech. Teplota mi opět stoupla, také mám zpozdenou menstruaci +- týden. Napadl me zánět štítné žlázy jelikož mám v sobě již zmiňovaný vir. Je větší pravděpodobnost vzniku, když jsem nakažena?:) Děkuji za odpověď.

Praktický lékař
34 názor
Brno

Dobrý den, nevím zda-li dát do souvislosti covid infekci a štítnici. Každopádně pokud cítíte bolest i otok na přední straně krku - chce to došetřit. S pozdravem

Nejaktivnější zdravotničtí profesionálové za posledních 30 dní

V posledních 30 dnech bylo poskytnuto odpovědí