Položte lékaři otázku

Ptejte se nejlepších lékařů a specialistů a získejte pomoc v souvislosti se svými pochybnostmi, které se týkají zdraví.

• Získáte několik odpovědí
  • Obvykle během 48 hodin
  • Zcela zdarma

Dotazů pacientů

Odpovědi lékařů

lékařů a specialistů, kteří odpovídají na dotazy pacientů

Jak to funguje?

Položte otázku

Položíte krátkou otázku ohledně vašeho zdravotního problému...

Otázka je odeslána lékařům

Otázky jsou schvalovány moderátorem a odesílány příslušným lékařům a specialistům, kteří jsou ochotni odpovědět.

Lékař na ni odpoví

Na otázku obvykle odpoví více než 1 lékař nebo specialista.

Přečtete si odpověď

Na novou odpověď vás upozorníme e-mailem.

Nejčastěji zodpovězené otázky za posledních 30 dní.

Mám podrážděný hemoroid ,který I trochu krvácel ,nyní asi po 4dnech je mi špatně na zvracení a vyskočil mi krevní tlak na 88/150 ,jen v noci přes den ne,teplotu nemám ,děkuji

Praktický lékař
35 názor
Brno

Dobrý den, zkuste několik dní léky na hemorhoidy celkově (např. Diozen, Osmigen tbl ), pomůže lokálně mast Faktu do konečníku. Lehká strava. Dostatečná hydratace tekutinami a vláknina v potravě. S pozdravem

Dobrý den, před zhruba 9 měsíci se mi stal úraz pravé ruky. Byl jsem v nemocnici, kde mi vyléčili rameno, ale stále jsem si stěžoval na bolest pravého zápěstí. Po rentgenu mi bylo sděleno, že s tím nic není. Na další kontrole, která proběhla asi po měsíci, jsem si znovu stěžoval na neustálou bolest pravého zápěstí a dožadoval jsem aspoň rehabilitaci. Znovu mi bylo sděleno, že je zápěstí naprosto v pořádku s velmi arogantním dodatkem, že jsem mladej a rozhýbu to. Takhle uběhlo půl roku, kdy mě matka mé přítelkyně kvůli neustálé bolesti a tlaku mého pravého zápěstí objednala k jinému doktorovi, který mi na kontrole sice řekl, že tam toho moc nevidí, ale aspoň poslal mu rentgen k jinému spelialistovi, od kterého mi přišel dopis a s tím, že mám závažné poranění pravého zápěstí a kvůli dlouhodobému neléčení musí dojít k náhradě nejaké kosti za umělou.Chci se zeptat, jestli může teda žalovat nemocnici, ve které jsem byl několikrát prve, za zanedbání péče a trvalým následkům a orientačně v jaké výši by se mohlo pohybovat odškodnění. Předem děkuji za odpověď

Chirurg, Ortoped
24 názor
Praha

Dobrý den, toto není otázka pro mě, ale pro právníka. S pozdravem Zlatohlavý

Dobrý den. Asi před měsícem mě začal bolet kloub na palci levé ruky. Lupem mi v něm ,bolest se zvyšuje a pokračuje k zápěstí. Děkuji za odpověď

Chirurg, Ortoped
24 názor
Praha

Dobrý den, velmi pravděpodobně se jedná o tzv. lupavý palec, k řešení se objednejte do mé ambulance. S pozdravem Zlatohlavý

Nejaktivnější zdravotničtí profesionálové za posledních 30 dní