Položte lékaři otázku

Ptejte se nejlepších lékařů a specialistů a získejte pomoc v souvislosti se svými pochybnostmi, které se týkají zdraví.

• Získáte několik odpovědí
  • Obvykle během 48 hodin
  • Zcela zdarma

Dotazů pacientů

Odpovědi lékařů

lékařů a specialistů, kteří odpovídají na dotazy pacientů

Jak to funguje?

Položte otázku

Položíte krátkou otázku ohledně vašeho zdravotního problému...

Otázka je odeslána lékařům

Otázky jsou schvalovány moderátorem a odesílány příslušným lékařům a specialistům, kteří jsou ochotni odpovědět.

Lékař na ni odpoví

Na otázku obvykle odpoví více než 1 lékař nebo specialista.

Přečtete si odpověď

Na novou odpověď vás upozorníme e-mailem.

Nejčastěji zodpovězené otázky za posledních 30 dní.

Dobrý večer,prosím můžete mi poradit?Lékařka mi napsala antibiotika a neudělala mi crp test. Myslíte,že měla pravdu,když tvrdí,že poslech plic nebyl čistý,tak proto tak postupovala. Děkuji.

Brno

Dobrý den - důležité je vyšetření Vašeho zdravotního stavu, test crp je doplňkový do celkové diagnosy a ke zvolení nejlepšího možného postupu. Pokud se lékařka rozhodla pro danou léčbu vč antibiotik, měla pro to jistě své důvody. Také nikdy nestanovuji diagnozu jen na základě jednoho laboratorního testu - vždy je pro mne jen pomocný při stanovení pracovní diagnosy a dalšího postupu. S pozdravem

Dobrý den, vzala jsem si tasectan duo pro dospělé, kojím. A pak jsem se dočetla,že pouze po poradě s lékařem. Tak teď jsem z toho špatná,abych malému neublížila. Děkuji

Brno

Dobrý den, určitě se nic špatného nestane - Tasectan Duo obsahuje účinné léky, kterou jsou velmi přirozené a třeba rychle zastavují průjem jak akutní tak i chronický bez ohledu na jeho příčinu. S pozdravem

Dobrý večer, Už 4 dny mám průjem a nemohu se ho zbavit a do toho po každém jídle a je jedno zda malé sousto či normální porce, po nějaké době či i dokonce po jídle hned, jdu zvracet. Manželka mě žene k lékaři, mě to přijde, na rovinu trapné, jít s něčím takovým. Nic zkaženého jsem nesnědl, ale dosti mě to už vyčerpává. Teploty nemám, křeče v břiše občas. Budu rád za jakoukoliv radu. S pozdravem Marcel

Brno

Dobrý den, pane Marceli, pokud to půjde, jezte nyní velmi dietně - suché suchary, černý čaj, cca 2-3 dny. K tomu vyzkoušejte Tasectan Duo a volně prodejný lék na ochranu žaludku, třena Nolpaza 1x1 tbl. Poku se potíže neupraví cca do týdne - je vyšetření u praktického lékaře velmi vhodné. Také dříve, pokud byste do sebe nemohl dostat žádné tekutiny (pro riziko dehydratace). S pozdravem

Nejaktivnější zdravotničtí profesionálové za posledních 30 dní