Položte lékaři otázku

Ptejte se nejlepších lékařů a specialistů a získejte pomoc v souvislosti se svými pochybnostmi, které se týkají zdraví.

• Získáte několik odpovědí
  • Obvykle během 48 hodin
  • Zcela zdarma

Dotazů pacientů

Odpovědi lékařů

lékařů a specialistů, kteří odpovídají na dotazy pacientů

Jak to funguje?

Položte otázku

Položíte krátkou otázku ohledně vašeho zdravotního problému...

Otázka je odeslána lékařům

Otázky jsou schvalovány moderátorem a odesílány příslušným lékařům a specialistům, kteří jsou ochotni odpovědět.

Lékař na ni odpoví

Na otázku obvykle odpoví více než 1 lékař nebo specialista.

Přečtete si odpověď

Na novou odpověď vás upozorníme e-mailem.

Nejčastěji zodpovězené otázky za posledních 30 dní.

Dobrý den chtěla jsem se zeptat na jeden problém který mě již dlouhou dobu trápí víte noc co noc nemohu usnout i když jsem unavená stále se také koukám na hodiny což dělám hodně často proto prosím o vaší radu

Chrudim

Dobrý den, najděte si na internetu pravidla spánkové hygieny a porovnejte, co děláte jinak. Ev. můžete zkusit přípravky z bylinek chmelu, levandule, meduňky (čaje nebo tablety). Pokud tato opatření nepomohou, konzultujte se svým praktickým lékařem. S pozdravem MUDr. Květa Hlaváčová

Dobrý den, po koupi špatných bot jsem zjistila že se mi na noze udělal takový jakýsi ,,puchýř´´ je to placaté, lehce bílé, nesuché, nijak to nebolí ani se neloupe, jen lehce mám pocit že se mi natahuje kůže. Je to tak 3cm na 3cm velké a mám to lehce pod prsty na nášlapce a hned to tam i končí. Nohu nechávám volně ale stále to nemizí. Mám to cca 5dní Děkuji za radu

Chrudim

Dobrý den, z Vašeho popisu těžko soudit, o co se jedná (různé kožní záležitosti, vč. skutečného puchýře) a jaká je příčina vzniku. Doporučuji Vám navštívit podiatra (zabývá se nohou od kotníku dolů), aby zjistil, zda danou část chodidla extrémně nezatěžujete a navrhl opatření (podiatrie.cz - tam si najdete nejbližšího Vašemu bydlišti). S pozdravem MUDr. Květa Hlaváčová

Dobry den,prosím o radu ohledně mého problemu.Tri roky dochazim k lekari skrz nespavost,ráno se probouzim boli mne cele telo,mám silnou migrenu a vše se stupnuje,sotva vidim na oci jak mne boli a stipou.Vystridala jsem hromadu leku na uklidneni i na spani po čase bez účinku bohuzel.Mam za sebou vysetreni i hospitalizaci na neurologii lumbalni punkci vše v poradku.Jsem objednána do spankove laboratore i k psychiatrovi jenže vše až za mesic až dva i když jim zoufalstvym brecite,ze jste uplne vycerpani nikdo nebere ohled.Krevni testy mám taktéž v poradku a jediné co mi zjistili je astma v pocatku na které vdechuji leky a mám chodit na rehabilitace nejblizsi termín za mesic.Bohuzel už jsem ve fázi,kdy sotva stojím na nohou,únava hrozná brni ruce,nohy a sefka v praci mi dá zřejmě výpověď,jelikož nezvladam ani úvazek na 4h.Dojit pro mne par metru či umyt nadobi a běžné dóm.prace jsou u mne nad lidsky vykon.Stresove období nemam jednoduse citim ze mě telo potrebuje poradny spanek a bude dobre jen už nevím co delat na koho se obratit.Zrejme mne lekari berou jako hypochondra nebo už tomu opravdu nerozumim.Budu vám moc vdecna za jakoukoliv radu či pomoct.

Mgr. Markéta Řeřichová
Psychoterapeut
3 názor

Dobrý den, myslím, že jednou z cest k ozdravění Vaší duše, porozumění a možná ztišení bolestí i chybějícího, nejen léčivého spánku, je psychoterapie. Přeji vše dobré! Markéta Řeřichová

Nejaktivnější zdravotničtí profesionálové za posledních 30 dní

V posledních 30 dnech bylo poskytnuto odpovědí