Položte lékaři otázku

Ptejte se nejlepších lékařů a specialistů a získejte pomoc v souvislosti se svými pochybnostmi, které se týkají zdraví.

• Získáte několik odpovědí
  • Obvykle během 48 hodin
  • Zcela zdarma

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

• Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • Otázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.

Pacienti položili otázek

Odpovědi lékařů.

lékařů a specialistů, kteří odpovídají na dotazy pacientů

Jak to funguje?

Položte otázku

Položíte krátkou otázku ohledně vašeho zdravotního problému...

Otázka je odeslána lékařům

Otázky jsou schvalovány moderátorem a odesílány příslušným lékařům a specialistům, kteří jsou ochotni odpovědět.

Lékař na ni odpoví

Na otázku obvykle odpoví více než 1 lékař nebo specialista.

Přečtete si odpověď

Na novou odpověď vás upozorníme e-mailem.

Nejčastěji zodpovězené otázky za posledních 30 dní.
Na bylinky se musíte zeptat někoho, kdo s nimi má zkušenosti. Tradiční medicína se bylinkami zabývá pouze okrajově.
Počet odpovědí: 3

MUDr. Pavel Kasal
MUDr. Pavel Kasal
Gynekolog
Bílina
Dobrý den. Nevím v jakém jste věku, ale obecně bez kontracepce je první myšlenkou možné těhotenství. Pokud ne, pak hormonální dysbalance . Každopádně navštivte co nejdříve svého gynekologa.
Počet odpovědí: 6

Dobrý den, pro sjednání termínu nás prosím kontaktujte na našem telefonním čísle. Případně nám zašlete Váš telefon a my zavoláme Vám.

S pozdravem,

Ordinace Dr. Navrátilové