Dobrý den, ve vlasech mám vyrážku je spíše strupovitá a nesvědí. Jsou to malé mapky. O co by se mohl
Dobrý den, ve vlasech mám vyrážku je spíše strupovitá a nesvědí. Jsou to malé mapky. O co by se mohlo jednat? Asi budu mít citlivější pokožku protože se mi loupe také kůže kolem v oblasti nosu i na bradě ve vousech.
0 odpovědí
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.