Poraďte se s lékařem online a zůstaňte přitom doma. Vzdálenost nehraje roli.

Objednejte si online konzultaci a ihned obdržíte odbornou pomoc včetně řádného vyšetření. Půjde to i na dálku.

Najděte specialistu

49 000 specialistů, kteří vám chtějí pomoct

Specialisté, které potřebujete. Pohoda, kterou si zasloužíte.

Ciťte se lépe díky odborníkům, kteří se dokážou o své pacienty postarat. Online komunikace je snadná – ani si nevšimnete, že nejste v ordinaci.

Jak fungují online konzultace?

Najděte vhodného specialistu

• Vyberte si specialistu, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Při rozhodování vám pomohou názory pacientů.
  • Chcete se objednat co nejdříve? Seřaďte si lékaře podle dostupných termínů a uvidíte profily specialistů, kteří jsou k dispozici ihned.
Specialisté k dispozici

Objednejte si návštěvu během 2 minut

• Vyberte si termín, které vám nejvíc vyhovuje (nebo osobě, pro kterou objednáváte konzultaci). Za konzultaci zaplatíte předem a specialista vás bude očekávat ve vybraném termínu.
  • Před návštěvou obdržíte připomenutí , abyste na ni nezapomněli. Pro vaše pohodlí vám také zašleme všechny informace týkající se online konzultace.

Vyberte si vhodnou online konzultaci

Vyberte si jestli chcete pouze hovor nebo i video. Každý typ online konzultace může být podobně hodnotný jako návštěva ordinace. Vyberte si konzultaci, která vám nejvíce vyhovuje.

Videokonzultace
Chat
Telefonická konzultace

Proč online konzultace?

Ušetříte čas

Nejde jen o vaše pohodlí, ale také o čas, který ušetříte při cestování na kliniku a zpět.

Nemusíte sedět v čekárně

Online konzultace začínají vždy včas. Váš čas je pro nás důležitý.

Všechny specializace

Získejte pomoc tuzemských i zahraničních specialistů.

Dostupnost v každé situaci

Když musíte zůstat doma kvůli zdravotním problémům nebo karanténě, zde najdete specialistu, který vám pomůže.

Jsem svobodná matka a kvůli své práci jsem nebyla schopná navštívit kliniku osobně  (nejbližší je asi 5 km ode mě). Minulý měsíc jsem se rozhodla dát online konzultaci šanci. Nyní já a  dcera je používáme (a máme to rádi!)

Anna i Markéta Nováková | Praha

Testimonial photo

Buďte vyšetřeni a léčeni, aniž byste museli vycházet z domu

Díky online konzultaci získáte pomoc, kdykoli ji budete potřebovat

Zobrazit profily specialistů