Doporučení pediatři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Zlín

• Pediatr, Kardiolog

„Pan doktor je člověk na svém místě. Syn se návštěvy moc bál ale z pana doktora i sestřičky byl nadšený. Moc děkujeme ještě jednou. Takových laskavych doktorů prosím více děkujeme a všem moc rádi doporučíme Více

Havlíčkova 814, Kroměříž Mapa

Dětská a prenatální kardiologie- MUDr.Róbert Jeník

• „Pana doktora si velmi vážím. Je to dle mého názoru ten správný člověk, který kdy mé děti léčil. Jeho lidsky přístup jak k dětem, tak i k rodičům se mi velmi líbí. Je svědomitý, ochotný, vstřícný... Nemam co dodat. Jsem velmi ráda, že k němu chodíme. I sestricka je velmi hodna :) Více

Novosady 1580, Holešov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Při našich třech dětech a projítí již mnoha lékařů v okrese Zlín a Brno, mohu jen doporučit. Úplná spokojenost ze strany rodičů a profesionální přístup milé paní doktorky i sestřičky. Navíc je paní doktorka ve velké oblibě všech tří našich dětí. Více

Masarykova 315, Luhačovice, Luhačovice Mapa

praktický lékař pro děti a dorost

• „Příjemná, sympatická, vstřícná, trpělivá. Absolutní spokojenost a radost z takového setkání. Ano mnohokrát děkuji.

Masarykova 315, Zlín Mapa

Ordinace PLDD Luhačovice

• „Po tom, co moje předchozí pediatrička několikrát podcenila můj zdravotní stav jsem se rozhodla přejít na doporučení rodinného příslušníka k panu doktorovi. Hned po první návštěvě mi padl do oka a poté několikrát opravdu pomohl. Navíc má skvělý přístup k pacientům, je milý, pozorný a hlavně všímavý! Za mě palec nahoru! :) Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Chodím tam i s přítelkyní, já alergiky a astmatik, přítelkyně silný astmatik. Výborný přístup, po léčbě se stav obou velice zlepšil. Doporučuji. Více

2. května 3644, Zlín Mapa

• „Paní doktorka je úžasný a laskavý člověk a odborník, který se málokdy vidí. Kdybychom se neodstěhovali do jiného města, určitě by dcera chodila k ní, jako já když jsem byla malá. Dceři nedávno pomohla vyřešit 4 měsíce zanedbaný úraz, který lékaři v Brně neřešili. Děkujeme. Více

Okružní 4699, Zlín Mapa

Priv. prakt. lékařka pro děti a dorost

• „vynikajici detska doktorka, vrele doporucuji. ocenuji v dnesni dobe este porad malo praktizovanou komunikaci s pacientem. Více

č.d. 108, Veletiny, Veletiny Mapa

• Pediatr, Psychiatr

1 názor

„Paní doktorka mi velmi pomohla, již po třech sezeních se mi ulevilo a začala jsem svět vnímat jinak.

Tř. Osvoboditelů 1388, Otrokovice Mapa

Poliklinika Otrokovice, 4. patro

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika a.s.

• „Jsem již mnoho let velmi spokojená s odborností a vlídným přístupem lékařky i zdravotní sestry. Dcery se na návštěvu v ordinaci těší. Vyhovuje mi, že se mohu po telefonu domluvit na vhodnou dobu návštěvy, abychom zbytečně nečekaly. Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem s dětmi přešla od jiného pediatra. Bylo to nejlepší rozhodnutí. Paní doktorka je velmi empatická, milá, žena na svém místě. Vždy perfektně poradí, uklidní, pomůže. Všechno u ní funguje tak jak má. Člověk dlouho nečeká v čekárně. Sestřička je také moc milá. Jsem moc ráda, ze u ni děti jsou. A ona je lékařkou, která tady pro své pacienty opravdu je. Nestane se, ze by nezvedla telefon nebo že by člověk nevěděl, kdy nerodinuje a kdo ji zastupuje. Více takových lékařů jako je právě ona :-) Více

Grohova 538, Holešov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Chodíme k paní doktorce s dětmi od narození (nyní 4 a 6 let). Oceňuji osobní a lidský přístup, zkušenosti, vysokou odbornost, vstřícnost a ochotu poradit v čemkoliv a zodpovědět všechny dotazy. Léky předepisuje dle individuálních potřeb a stavu dítěte, vše konzultuje s rodiči a vysvětluje. Také sestra je vždy velmi příjemná. Mohu jen doporučit, kéž by bylo více takových lékařů. Více

Antonínova 4464, Zlín Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „s paní doktorkou jsem nadmíru spokojená.Je ochotná vždy pomoc,poradit a dokonce přijed za nemocným dítěten domů.Sestřička je milá a vtipná.Jiného dět.lékaře bych nechtěla. Více

tř. Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Naprosto skvělý přístup k dětem. Konzultace kdykoliv, klidně i po pracovní době, o sobotách i nedělích, prostě kdykoliv. Děti ji mají rády. Více

Tyršova 799, Hulín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá lékařka, skvělý odborník a svělý člověk. Moc děkujeme za péči, která je od Vás vždy na nejvyšší úrovni. Kéž by všichni lékaři měli takový lidský i odborný přístup jako paní doktorka. Více

Vítězství 101, Slušovice Mapa

Privátní lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je žena na svém místě.Nikdy bych ji nevymněnila.Je ochotná pomoci i mimo ordinační hodiny, je lidská, vstřícná, nedává zbytečně antibiotika,Chodím k ní s dětmi průběžně už 20 let a jsem velmi spokojená:) Více

Palackého 535, Bojkovice Mapa

• „Jsme s ním spokojeni.

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Úžasná paní doktorka!!! Chodila jsem k ní jako dítě a nyní k ní chodí i mé děti. Maximální spokojenost! Paní doktorka je velmi příjemná, laskavá, vše vysvětlí (dětem i nám rodičům :o)) )...Je na svém místě! Pracuje tam i velmi milá a ochotná sestřička. Takže vřele doporučuji!!! Více

Novosady 1580, Holešov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Vždy skvělá, perfektní, ochotná, naše rodinná lékařka. Palec nahoru. Více takových! Všem doporučuji.....

Krajina 257, Kvasice Mapa