Doporučení pediatři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Třinec

• „Dneska po pomoci pana doktora po vytrhnutem zoubku- otok,bolesti,nespavost,podrazdenost ,pp tom jak nas i maleho uklidnil,navrhnul lecbu,vse vysvetlil...nezname lepsiho pana doktora.. vybrali jsme si dobre,doporucuji vsem Více

Panelová 1513, Petřvald Mapa

MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorost

• Pediatr, Kardiolog

„Je to nejlepší doktor. Chodila jsem k němu jako malá holka, potom moje dcerky a nyní chodím za panem doktorem i svoji vnučku. Určitě bych neměnila. Vstřícnost, ochota, porozumění a hlavně lidskost. Lili. Více

Mládežnická 1563/9, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Prodělala jsem streptokoka, brala jsem 2x po sobě antibiotika, pomohly, ale pocit pálení v krku zcela nevymizel.. Díky homeopatikům, akupunktuře, bylinkám a samozřejmě panu doktoru Paszandowi jsem se tohoto nepříjemného pocitu zbavila !! Panu doktorovi moc děkuji a chci mu touto cestou popřát hodně zdraví, a mnoho spokojených pacientů. S vřelým pozdravem Cyrkuliková Více

Nerudova 19/541, Český Těšín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Dnes jsme navstivili pani doktorku, jelikoz nase pani doktorka mela dovolenou. Pani doktorka je velmi mila, vse vysvetli, syn i ja jsme odchazeli s uzasem. Venovala se nam opravdu precizne. Sestricka taktez mila, vsticna. Takove lekarky se vidi opravdu pomálu. Více

gen. Svobody ZŠ, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jsem velmi spokojená s paní doktorkou, která byla častokrát na záskok u paní doktorky Hustákové. Příjemné lidské jednání a vše pečlivě vysvětlí. Škoda že nemá svoji ambulanci, hnedka bych se k ní přehlásila.... Více

Moravská 29/497, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S panem doktorem jsme moc spokojeni. Vše podrobně vysvětlí, poradí, pomůže. Na děti nijak nespěchá, ale zajímá se co již umí a měly by umět. Očkovací plán nám naprosto vyhovuje tak jak je nastavený. Po každé návštěvě nechá prostor pro dotazy, na které rád odpoví. A jako bonus je také určitě příjem na objednaný čas, nestalo se nám čekat dlouho v čekárně. Neměnila bych a jsem ráda, že jsme vybrali právě jeho ordinaci Více

Ulice Školní 388, Jablunkov Mapa

Pediatr Slezsko s.r.o.

• „Dr. Flisníková je největší kapacita v širokém okolí. Paní doktorka vždy jedná velmi příjemně a to i když ji v něčem naštvu (nenavštívím odbornému lékaři, ...). Paní doktorka je velmi šikovná, nic nezanedbá, vždy jedná velmi profesionálně. Paní doktorka je jedním slovem doktor s velkým D. Sestra je také velmi profesionální a šikovná a dobře se s ní povídá. :) Více

Stavbařská 290/2, Havířov Mapa

• Pediatr, Praktický lékař

„Pohled tatínka...k paní doktorce chodím se synem již sedmým rokem. Pravdou je, že paní doktorka je trošku ostřejší v komunikaci s rodiči a má svůj pohled na to, kdy je, nebo není zbytečné s dítětem chodit k lékaři. To vše, ale vychází z její nemalé praxe a zkušenosti v tomto oboru. Za těch 7 let, kdy k ní chodím se synem, jsem přesvědčen o tom, že je odborníkem na svém místě. Nikdy neplaší, vše řeší s chladnou hlavou a nikdy nic nezanedbala, ba naopak. Mám v ní velkou důvěru. Více

nského 605 / 1, Český Těšín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorce dávám 150%, chodím k ní od narození a už teď oplakávám budoucí odchod k lékaři pro dospělé. Vždy je příjemná, poradí, pomůže a dlouho váhá, než napíše antibiotika. A tak by to mělo být! Ordinaci mají krásně vymalovanou, je to tam veselé a děti se tam musí cítit opravdu bezpečně. Další velké plus je sestřička, která si pamatuje snad všechny mé zájmy a také se nemusí ptát na jméno. To má taky v paměti. Více

Kmochova 2, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Velmi ochotná a dobrá lékařka. Má trpělivost i s nespolupracujícími pacienty :-) Nepředepisuje hned antibiotika. Vždy má malou sladkou odměnu za statečnost pro dítko. Udělá si čas a vše důkladně vysvětlí a probere s rodiči. Po dobrých zkušenostech s lékaři ze zahraničí, jsem měla obavy z přístupu českých doktorů. Musím však říci, že paní doktorka je super. Doporučuji všem. Více

Školní 388, Jablunkov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší pediatr co znám.Pečlivá,lidská,hodná a nikdy nepochybila.Velké uznání a můžu jen vřele doporučit.

Jablunkovská 837/8, Český Těšín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pani doktorka Holubová je vyborny pediatr. Nema cas na hloupe vykecavani. Vse vysvetli jasne, strucne a hlavne efektivne.. Jeji lecba je ucinna a neni pravda ze pise hned ATB.. pokud je chce napsat, vzdy se zepta zda je prijmeme nebo nikoliv. Je tedy na kazdem rodici, jakou si zvoli cestu.. sestricka je taky skvela a v cekarne nikdy necekame dlouho.. DOPORUCUJEME! Více

Dělnická 24, Havířov Mapa

Prakt. lékař pro děti, dorost, kardio.

• „Chodil jsem k ní jako dítě celý život a kdybych mohl, tak k ní chodím až dosud. Je velmi milá, hodná, pečlivá a zkušená lékařka. V životě se mi nestalo, že by mne nějak zanedbala nebo, že bych na základě její diagnozy pociťoval větší zdravotní problémy. Více

E. Destinové 1c, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Chodila jsem k pani doktorce jako dite a ted tam chodim s mymi syny.jsem spokojena.vzdycky nam p.doktorka pomuze.Je hodná,citliva nemuzu si stezovat.Chodi tam i sestra s detmi.Je velice spokojena a dojizdi za p.dr až z Albrechtic.DOPORUCUJI. Více

Moravská 29/497, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S panem doktorem máme samé dobré zkušenosti, má super přístup že bere antibiotika jako poslední možnost.

Nádražní 499, Návsí Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti. Po léčení paní doktorkou Mácovou, jsem v zastoupení poznala paní doktorku Kučerovou a mohu jí jen doporučit. Velmi ochotná, vstřícná a s léčením dětí jsem s ní také maximálně spokojená. Více

č.d. 78, Dobrá Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Chodíme k ní již 7let a jsme moc spokojeni. Plně ji věřime a děkujeme co pro naše děti dělá. E.U

Školní 420, Těrlicko Mapa

Zdrav. středisko 1097, Stonava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsme spokojeni. Vždy pomůže, poradí, vyslechne.. Má trpělivost s dětmi ( a vlastně někdy i s dospělými :-D ). Je upřímná a ochotná. Sestřička taky super, tu máme snad ještě radši.. Za nás doporučujeme! Více

Koperníkova 623, Třinec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá paní doktorka, vždy milá, poradí, vysvětlí. Sestřička taky moc hodná. Když jsme byli nemocní vzala nás i po ordinačních hodinách, prostě vždy vyšla vstříc. Všem doporučuji. Více

č.d. 90, Střítež Mapa