Doporučení pediatři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Třinec

• „Dneska po pomoci pana doktora po vytrhnutem zoubku- otok,bolesti,nespavost,podrazdenost ,pp tom jak nas i maleho uklidnil,navrhnul lecbu,vse vysvetlil...nezname lepsiho pana doktora.. vybrali jsme si dobre,doporucuji vsem Více

Panelová 1513, Petřvald Mapa

MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorost

• Pediatr, Kardiolog

„Je to nejlepší doktor. Chodila jsem k němu jako malá holka, potom moje dcerky a nyní chodím za panem doktorem i svoji vnučku. Určitě bych neměnila. Vstřícnost, ochota, porozumění a hlavně lidskost. Lili. Více

Mládežnická 1563/9, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Prodělala jsem streptokoka, brala jsem 2x po sobě antibiotika, pomohly, ale pocit pálení v krku zcela nevymizel.. Díky homeopatikům, akupunktuře, bylinkám a samozřejmě panu doktoru Paszandowi jsem se tohoto nepříjemného pocitu zbavila !! Panu doktorovi moc děkuji a chci mu touto cestou popřát hodně zdraví, a mnoho spokojených pacientů. S vřelým pozdravem Cyrkuliková Více

Nerudova 19/541, Český Těšín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jsem velmi spokojená s paní doktorkou, která byla častokrát na záskok u paní doktorky Hustákové. Příjemné lidské jednání a vše pečlivě vysvětlí. Škoda že nemá svoji ambulanci, hnedka bych se k ní přehlásila.... Více

Moravská 29/497, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je skvělá, úžasná, profesionální a na Třinecku absolutně bezkonkurenční pediatrička. Je škoda, že takovýchto lékařů není více. Jsem nadmíru spokojená a šťastná, že s dcerou chodíme právě k této paní doktorce. Vše důkladně vyšetří nic nebagatelizuje a každému se velmi pěkně věnuje. Pomohla nám ve velmi nepříjemných situacích. Někdo zde vytýkal, že zbytečně posílá na vyšetření na specializovaná pracoviště. Nic není nikdy zbytečné a raději zajít někam 10x než 1x něco zanedbat, podcenit a zadělat si na potíže. Více

Sosnová 410, Třinec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S panem doktorem jsme moc spokojeni. Vše podrobně vysvětlí, poradí, pomůže. Na děti nijak nespěchá, ale zajímá se co již umí a měly by umět. Očkovací plán nám naprosto vyhovuje tak jak je nastavený. Po každé návštěvě nechá prostor pro dotazy, na které rád odpoví. A jako bonus je také určitě příjem na objednaný čas, nestalo se nám čekat dlouho v čekárně. Neměnila bych a jsem ráda, že jsme vybrali právě jeho ordinaci Více

Ulice Školní 388, Jablunkov Mapa

Pediatr Slezsko s.r.o.

• Pediatr, Praktický lékař

„Chodím k p. Doktorce necelý rok a za mě špičkový pediatr, určitě bych nemenila, je velmi ochotná , můžu se na cokoliv zeptat a vždy dostanu odpověď i radu. K synovi se chová moc hezky i ke mě. Se synem taky chodím s kaslem, ale nikdy nás P. Doktorka nesprdla jak jsem se nekde docetla ba naopak , vždy nás vyšetřila a prohlídka. Odcházím vždycky spokojena. Ordinace je taky moc hezká , čistá. A taky paní sestřička je super. Více

nského 605 / 1, Český Těšín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jsem velice spokojená, chodila jsem k ní já, teď tam posílám všechny své děti. Rozumná, profi lékařka, která má přehled, empatická... Více

č.d. 906, Vendryně Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá paní doktorka - vždy vyslechne, poradí, skvělý přístup, člověk se u ní cítí jako doma a celý tým završuje opravdu výborná sestřička!Vřele doporučuji všem! Více

Kysucká 10, Český Těšín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Velmi ochotná a dobrá lékařka. Má trpělivost i s nespolupracujícími pacienty :-) Nepředepisuje hned antibiotika. Vždy má malou sladkou odměnu za statečnost pro dítko. Udělá si čas a vše důkladně vysvětlí a probere s rodiči. Po dobrých zkušenostech s lékaři ze zahraničí, jsem měla obavy z přístupu českých doktorů. Musím však říci, že paní doktorka je super. Doporučuji všem. Více

Školní 388, Jablunkov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší pediatr co znám.Pečlivá,lidská,hodná a nikdy nepochybila.Velké uznání a můžu jen vřele doporučit.

Jablunkovská 837/8, Český Těšín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pani doktorka Holubová je vyborny pediatr. Nema cas na hloupe vykecavani. Vse vysvetli jasne, strucne a hlavne efektivne.. Jeji lecba je ucinna a neni pravda ze pise hned ATB.. pokud je chce napsat, vzdy se zepta zda je prijmeme nebo nikoliv. Je tedy na kazdem rodici, jakou si zvoli cestu.. sestricka je taky skvela a v cekarne nikdy necekame dlouho.. DOPORUCUJEME! Více

Dělnická 24, Havířov Mapa

Prakt. lékař pro děti, dorost, kardio.

• „Chodil jsem k ní jako dítě celý život a kdybych mohl, tak k ní chodím až dosud. Je velmi milá, hodná, pečlivá a zkušená lékařka. V životě se mi nestalo, že by mne nějak zanedbala nebo, že bych na základě její diagnozy pociťoval větší zdravotní problémy. Více

E. Destinové 1c, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Chodila jsem k pani doktorce jako dite a ted tam chodim s mymi syny.jsem spokojena.vzdycky nam p.doktorka pomuze.Je hodná,citliva nemuzu si stezovat.Chodi tam i sestra s detmi.Je velice spokojena a dojizdi za p.dr až z Albrechtic.DOPORUCUJI. Více

Moravská 29/497, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S panem doktorem máme samé dobré zkušenosti, má super přístup že bere antibiotika jako poslední možnost.

Nádražní 499, Návsí Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti. Po léčení paní doktorkou Mácovou, jsem v zastoupení poznala paní doktorku Kučerovou a mohu jí jen doporučit. Velmi ochotná, vstřícná a s léčením dětí jsem s ní také maximálně spokojená. Více

č.d. 78, Dobrá Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Chodíme k ní již 7let a jsme moc spokojeni. Plně ji věřime a děkujeme co pro naše děti dělá. E.U

Školní 420, Těrlicko Mapa

Zdrav. středisko 1097, Stonava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá paní doktorka, vždy milá, poradí, vysvětlí. Sestřička taky moc hodná. Když jsme byli nemocní vzala nás i po ordinačních hodinách, prostě vždy vyšla vstříc. Všem doporučuji. Více

č.d. 90, Střítež Mapa

sady Komenského 605/1, Český Těšín Mapa