Doporučení zubaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Třinec

• „Ráda bych poděkovala paní doktorce i sestřičkám za profesionální a lidský přístup. Rozhodně mohu doporučit tuto ordinaci. Více

Lidická 886/43, Havířov Mapa

Odborný lékař stomatochirurg

• „Nejlepší zubař co Česky Těšín může mít.Velka a precizní prace.Ochota a srozumitelná vysvětlení zákroku.Konvičková

Jablunkovská 1916, Český Těšín Mapa

MUDr. Petr Paszek

• „Úplně nejlepší zubař i pro strašpytly, nedá prostor se stresovat. Profesionální přístup, příjemné chování, odborník. Sestra nejvíc super.... Více

Lidická 43/886, Havířov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Vždy jsem měla trauma že zubaře. Od té doby co mám pana Arvaie se opravdu nebojim. Trhal mi 4 osmičky nikdy zadny zánět nic. Vše vysvětlí u toho co dělá. Velká spokojenost a to,že se děje i 2 měsíce? A co jako ,na dobreho pana doktora si klidně počkám . I moje 2 děti pana doktora i jeho přístup a paní sestricku mají rádi. Více

Kmochova 1652/8, Havířov Mapa

zubní ordinace

• „Paní zubařka i sestřička jsou velmi suprové dělají svou práci naplno a úsměvem a hlavně velmi dobře.I když jsme se přestěhovali tak nechci měnit. Více

Lidická 43, Havířov Mapa

Zubní Ordinace, MUDr.Eva Kučerová, Lidická 43, Havířov-Šumbark

• „Špičkový zubař,zkušený,rychlý a ještě vše udělá s humorem.Odbourá bravurně strach pacienta z trhání zubů.

Hrabinská 1930/28a, Český Těšín Mapa

Praktický lékař stomatolog s laborat.

• „Výborná, trhání zubů rychlé, bezbolestně. Vše pečlivě vysvětlila. Ochotná pomoct a když jsem se bála, mluvila se mnou při trhání, přesně co bude dělat. Více

Klimšova 750, Petřvald Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Velmi dobrý přístup k pacientovi,každý, zákrok vysvětlen, šetrné ošetření.Velmi dobrá organizace - oštření na sjednanou hodinu, bez čekání..Velmi spokojen a jsem rád, že mám tak kvalitní péči o svůj chrup. Více

Rodinná 13/1015, Havířov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Pán Dolanský je velmi šikovný, nikdy v životě jsem si nenechala vyvrtat zub bez umrtvení pan Dolanský mi ukázal ze neni třeba umrtvení. Jsem spokojená velmi. A děkují za péči Více

U motelu 863/2, Havířov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Tato doktorka je dost špatná volba! Pacientovi který má pokročilou paradentozu, navrhuje můstky!Samozřejmě ty jsou pěkně drahé! Navíc zbytečné a nedržely by mu-neměly by na čem!!Tomu říkám LOGIKA! Já jsem zvyklý na lékaře, se kterým se dá normálně komunikovat. A ne na věčně nabroušenou rádoby dámu, které v ordinaci prostě překážíte. Došla mi trpělivost, tak jsem se přepsal k jinému a opravdu schopnému zubaři, který mi ted po této neschopné zubařce spravuje všechny zuby, a během měsíce mi spravil asi 4zuby včetně všech kazů které našel, a které nebyla schopna najít a spravit tato doktorka! Prostě tahle zubařka umí akorát všecko z.d.u.p.a.t. Nemá zájem o pacienta, takže zbývá jen vyměnit za jiného lékaře. V novém středisku na Podlesí je přeregistrovana většina bývalých pacientů právě od této doktorky. Více

Dlouhá tř. 83/1134, Havířov Mapa

Praktický lékař stomatolog s laborat.

• „K zubaři jsem se vždycky bála chodit, ale od doby, co chodím k paní doktorce Samiecové, nemám vůbec strach. Doktorka s paní sestřičkou jsou velice milé, ochotné, všechno mi vysvětlí apod. Kdybych věděla dřív, že existuje takový zubař v Třinci, neváhala bych a zbytečně bych nezůstala u svého původního zubaře, který nadělal víc škody, než užitku. Jsem šťastná, že navštěvuji tuto ordinaci a můžu vřele všem doporučit, protože takový servis a fér jednání, které je nadmíru přátelské, se nevidí u zubařů každý den. :-) Ještě jednou díky. Karolína Více

Sosnová 410 Třinec, třinec Mapa

• „úžasná,rychlá,milá....všecko vysvětlí......s dětma to umí taky krásně...zachránila mi zuby,u předchozího zubaře jsem trpěla...už ani nemám srach ze zubaře:) Více

Štefánikova 737, Třinec Mapa

• „Ikdyž jsem nebyla objednaná, měla jsem velké bolesti kvůli zánětu nervu, pan doktor mě ihned ten den vzal a velmi mi pomohl! Zjistil příčinu, poučil mě a bylo po bolesti. Výsledek úžasný! Pana Pilcha všem doporučuji, protože takových doktorů už je opravdu málo!!! Doktor je příjemný, klidný a vtipný :-) Mockrát Vám děkuji a ANO - už budu chodit častěji na kontroly... :-) Více

Komenského 605/1, Český Těšín Mapa

Praktický zubní lékař

• „Jsme velmi spokojeni !

Lidická 43/886, Havířov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Dobry den pani doktorka je uzasna skvely pristup skvela pece vse podrobne vysvetli psychycky vas pripravi konkretne ted jsem trhal zuby spise koreny a bal jsem se ale uz vim ze nemam ceho trhat jdu zase za tyden a tesim se pristup pani doktorky a jeji zdravotni sestry je na jednicku diky temhle dvou skvelym damam jsem prekonal strach a klobouk dolu pred nimi opravdu skvela prace kazdou jejich navstevu budu nosit kytky jsou nejlepsi bartos daniel Více

Husova 289, Třinec Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Jsem u paní doktorky registrován třetím měsícem. Mohu napsat, že jsem spokojen, jak s plánovaným termínem objednávky, obsluhou sestřičky a v poslední míře čekací dobou v ordinaci. Paní doktorka vše s dokonalostí vysvětlí a s dobrým pocitem i odcházím. DOPORUČUJI Více

Budovatelů 991/20b, Havířov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Díky mojí bývalé zubařce jsem měla hrůzu ze zubařů. Nyní chodím k p.dr. Kubinové beze strachu a v pohodě. Skvělá zubařka. Více

Těrlická 1356/24b, Horní Suchá Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Dobrý den, pana doktora znám už léta a vždy spokojená nad míru,ráda bych zase k němu chodila,ale přestala jsem ,protože jsem byla 12 let mimo.Ted chodím do OV,ale není to ono a platit to musíte dneska u každého zubaře jinak chválím. Více

Sýkorova 1/613, Havířov Mapa

Marcon Dental s.r.o., PL stomatolog

• „Velmi dobrá zubařka a také komunikativní ! Příjemná baba je to navíc i vtipná !!! Hodnotím velmi dobře !!!

Školní 2, Havířov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Pan doktor je jednička ve svém oboru. Skvělý přístup k dětem. Naprosto úžasný. Nemám co vytknout. K panu doktorovi bych dojizdela i z opačné strany republiky. Doporučuji Více

Budovatelů 20b/991, Havířov Mapa