Doporučení chirurgové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Třinec

• Chirurg, Plastický chirurg

„Pan Raska je profesionalni lekar. Delal mi plastiku ucha a byla jsem velmi spokojena, jizvy nebyly zadne a bolest taktez ne. Je prijemny, mily a ma opravdu zlate plasticke rucicky. :-) Muzu doporucit. J.O. Více

Lesní 511, Třinec Mapa

Chirurgická ordinace

• Chirurg, Neurolog

„Pan doktor Nytra,je jeden z nejkrásnějších lidí,které jsem kdy potkala.. Operoval mi krční páteř. Po 2 letech trápení a bolestí,okamžitá úleva. V Opavě se mnou vyrazili dveře. Nikdy panu doktorovi nepřestanu být vděčná za pomoc.. Kéž by takových andělů bylo víc.. Z celého srdce děkuju pane doktore.. Veronika Láryšová Více

Nemocnice s poliklinikou Havířov

• „ROCHE VLAD. MAM SVOJE ROKY......JAK SE ŘIKA..77...A S LÉKAŘI MAM BOHATÉ ZKUŠENOSTI A MOHU ŘICÍ ŽE MUDr SWACZYNA JE LOGICKY MYSICI ČLOVĚK S VELKOU INTELIGENCI A MEDICINAJE JEN JEDNA S MOŽNOSTI KDE JI UPLATNIT. Více

Jablunkovská 837/8, Český Těšín Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Nejj lepší doktor děkuji vám pane doktore že jste my pomohl jste skvělí ....nebid vás bych doteť trpěla bolestí teť mam po operaci a jsem šťastná moc vám děkuji Více

Kochova 2/1227, Havířov Mapa

Chirurgická ordinace s.r.o.

• „vyborny lekař se smyslem pro humor.

Lesní 62, Třinec Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Byl jsem velmi mile překvapen, zvláště za rychlý a ochotný přístup, což v nemocnici na Sosně neexistuje. Vzali mě hned s řeznou ránou, bylo to rychlé, dodnes na ošetření i následné kontroly rád vzpomínám. Kéž by bylo více takových zdrav.zařízení. Honza Více

Školní 388, Jablunkov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Vstřícný a chápající odborný lékař,zajímající se i o celkový stav pacienta nejen po stránce fyzické,ale i psychické.Doporučuji. Více

Šenovská 1829, Petřvald Mapa

ORT-ART, spol. s r.o.

• „Přišel jsem s vykloubeným ramenem, převzal jsi mě celkem mladý doktor a snažil se jej se sestrou nahodit. I přes veškerou snahu to nešlo. Proto zavolal doktora Hassana, který nejen, že mě uklidnil, ale po chvíli rameno nahodil! Byl vtipný, příjemný a působil naprosto profesionálně! Více

Dělnická 24, Havířov Mapa

• Chirurg, Plastický chirurg