Doporučení chirurgové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Ostrava

• Chirurg, Onkolog, Gastroente… rolog Více

„Pan doktor nemá konkurenci. Je to skvělý odborník, stejně tak skvělý má přístup k pacientovi. Nic pro něj není problém. Nedokáži slovy vyjádřit poděkování a vděčnost za to, že si mě v loňském roce vzal do své péče. Děkuji pane doktore. Kulichová Hana Více

Hlavní třída 1196/27, Ostrava - Poruba, 70800, Ostrava Mapa

Odborný lékař chirurgie, gastroenterochirurg,onkochirurg, koloproktolog

• „Perfektní doktor,perfektní člověk a odborník se skvělým přístupem k pacientům. Všem můžu jen doporučit

Chittussiho 9/1001, Ostrava Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Já osobně jsem jedna z hlavních dodavatelek pacientů. Po MuDr Voráčkovi,jsem nevěřila, že existuje adekvátní náhrada! Ale nemohu vytknout ani co by sebemenší detail. Tento člověk je PAN doktor a za roky,co jej navštěvuji,se mi nepodařilo nachytat jej v jiné, než skvělé náladě. Září z něj klid a ten nemocní a vystresovaní pacoši potřebují jako první! Kdybych mohla jdu za ním úplně s každým problémem. Štrossmajer,Sova,Mázl, Chocholoušek aj. V jedné osobě! ???????????????????????????????????? Šla jsem tam dokonce i s mou hysterickou dcerou píchnout dírky do uší. A nevyhnal mě! A sestřička?! Tak ta už je pro mě skoro člen rodiny. Zná mě od útlého dětství,super kóča! P.B. ❣️❣️❣️ Více

Raisova 11/903, Ostrava Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Je to super doktor a chlap jak hora! Vždy velmi pozitivně naladěn v dobré náladě a v jeho péči se všechny úrazy hojí samy a rychle! Mám velmi pozitivní zkušenost s jeho léčbou a mohu ho jenom doporučit všem dobrým lidem! Více

Opavská 962/39, Ostrava Mapa

MephaCentrum,a.s.

• „MUDr.Kalenda je velice milý, vstřícný, vše dokáže pěkně vysvětlit,nemám žádných námitek, byla jsem s jeho péčí maximálně spokojená,takových lékařů se srdcem na správném místě mnoho není a on je jedním z nich a za to vám díky, pane doktore. Více

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• Chirurg, Urolog

1 názor

„Chodím na pravidelné kontroly s prostatou (mimo jiné provedeny biopsie a sledovány PSA,index a j.Velice zodpovědný lékař,vše podrobně vysvětlí s velmi lidským přístupem.Mohl by být vzorem pro ostatní lékaře. Zdeněk Dedek Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Úžasný PAN doktor... A ne jen jako pan doktor, ale i jako člověk. Je tu málo hvězdiček, dala bych i více, kdyby to šlo :) Jde moc vidět, že jeho práce ho baví a má jí rád. Takových doktorů, jako je on, by mělo být více! :) Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Sagena s.r.o., Denní stacionář interní

• Chirurg, Neurolog

„Pan doktor Nytra,je jeden z nejkrásnějších lidí,které jsem kdy potkala.. Operoval mi krční páteř. Po 2 letech trápení a bolestí,okamžitá úleva. V Opavě se mnou vyrazili dveře. Nikdy panu doktorovi nepřestanu být vděčná za pomoc.. Kéž by takových andělů bylo víc.. Z celého srdce děkuju pane doktore.. Veronika Láryšová Více

Dělnická 1132/24, Havířov Mapa

Nemocnice s poliklinikou Havířov

• „Pan doktor Havrlant patří dle mého názoru k nejlepším ortopedům v Ostravě. Jen díky jeho léčbě se dnes po dlouhé době můžu věnovat svým oblíbeným sportům. Za to mu patří obrovský dík! Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Je pro mne velkou ctí, že se mohu připojit k úžasnému hodnocení pana doktora Foltyse a osobně přidávám mnoho dalších hvězdiček. Mimo lékařskou odbornost oceňuji i lidsko-psychologický přístup k pacientovi.PANE DOKTORE SMEKÁM PŘED VÁMI !!! Yvetta Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „K panu doktorovi jsem šla se zaníceným palcem s tím, že ve fakultce v Ostravě mi s tím nedokázali pomoct. Okamžitě mě ještě ten den objednal na plastiku, operace proběhla úplně v pořádku a palec mám snad hezčí než předtím :). Taktéž musím pochválit sestřičky, protože mi hodně pomáhaly, když mi bylo poté mdlo. Více

17. listopadu 538, Bílovec Mapa

Bílovecká nemocnice, a.s.

Opavská 962/39, Ostrava Mapa

MephaCentrum, a.s.

• „Ležím po nehodě ve Fakultní nemocnici, kde mi operoval frakturu stehenní kosti a horní část kloubu pan doktor Demel. Dnes mě osobně navštívil na oddělení JIP, nestačil jsem zírat. Je to člověk kamarádský, plný optimismu a lidskosti. O jeho špičkové profesionalitě, také nepochybuji i přesto že jsem v začátcích léčby. Kupka. Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „U paní doktorky jsem byl s atheromem na zádech, vyšetřila mě, objednala na zákrok, odstranila mi ho. Já jsem byl s paní doktorkou spokojený. Sestřičky OK. Co jsem tam byl, tak čekárna byla vždy plná. Lékařka zbytečně neztrácí čas nějakými řečmi, a na někoho tohle může působit arogantně, ale mi tento přístup vyhovoval. Její sarkasmus asi není pro všechny. :-)) Přeji pevné nervy :-)) Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Pan doktor je velice příjemný,připraven v klidu zodpovědět všechny dotazy,bez pocitu,že ho zdržuji.Po nepříjemném pádu na již zoperovanou páteř mi znovu ulevil od bolesti a vrátil chůzi a pohyb k normálu.Takže za mě obrovská spokojenost a velké poděkování za pomoc a jeho lidský přístup.J.Mišíková Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Pan doktor Jelinek je skvely a 100% profesional :-) jsem stastna, ze jsem podstoupila operaci prave u nej. Od prvniho setkani jsem mu duverovala a udelala jsem dobre. Moc Vam pane doktore DEKUJI ❤️ Více

listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Mudr. Martin Mašek - skvělý a můj názor je , že jeden z nejlepších chirurgů v SM kraji ,odborník s velkým smyslem pro humor. Získal s moji důvěru! J. Kukuricášová Více

17. listopadu 538, Bílovec Mapa

Bílovecká nemocnice, a.s.

• „Jednička v oboru. Naše rodina využívá jeho služeb už řadu let a nikdy nebyl sebemenší problém. Děkujeme Martine.

Žižkova 2379, Karviná Mapa