Doporučení chirurgové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Pardubice

• Chirurg, Praktický lékař, Pl… astický chirurg Více

„Mám za sebou pouze vstupní konzultaci před zákrokem, ale můj dojem je zatím velmi pozitivní. Věřím, že do komentářů po provedení zákroku přidám jen kladné hodnocen.í Více

K Rybníku 120, Hradec Králové Mapa

Medical gate, s.r.o.

• „Takhle si představuji skvělého chirurga. Pan doktor Maixner mi všechno podrobně vysvětlil. Lidsky, bez nátlaku a bez špetky arogance. Sestřička milá a ochotná. Klape jim to skvěle. Samotný zákrok byl proveden naprosto profesionálně. Během operace (lokální anestezie) jsem si připadal jako na pohodové návštěvě, kde lidé klábosí o životě. Ošklivé křečové žíly jsou pryč, příčina problému byla odstraněna a já můžu zase vesele sportovat. Doufám, že jeho rodina je na něj pyšná za to, jak pomáhá lidem. Děkuji :-) Více

Rokycanova 2798, Pardubice Mapa

Poliklinika Rokycanova

• „Jsou to již tři měsíce, co mi pan doktor provedl plastiku předního zkříženého vazu v koleni (krom jiného). Od prvního vyšetření přes operaci, do prozatím poslední kontroly mě nenapadá nic negativního, co bych mohl k panu doktorovi říct. Jeho neuvěřitelně lidský a přátelský přístup, ochota vysvětlit, co bude při operaci provádět (a po operaci, co provedl) a následná pooperační péče zaslouží uznání. Už jen množství činností, které mohu po třech měsících bez větších bolestí provádět vypovídají o kvalitní práci pana doktora. Mohu jen vřele doporučit. Více

Rokycanova 2798, Pardubice Mapa

Poliklinika Rokycanova

• „Nezapomenutelný člověk....

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Nyní v květnu tomu jsou dva roky, co mi byla na neurochirurgii FN v Hradci Králové provedena operace vnitřní krkavice. Operaci provedl pan doktor Kanta, kterému bych chtěl touto cestou dodatečně poděkovat. Až s odstupem času si uvědomuji potřebu a náročnost operace (průtok pouhých 20 %). Do současné doby se cítím velice dobře, nemám žádné problémy, což konečně potrzují i výsledky pravidelných kontrol karotid ultrazvukem. Pan doktor Kanta na mě před operací působil velmi uklidňujícím dojmem a jeho zájem o můj zdravotní stav po operaci byl příkladný. Děkuji za vše. Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Paní doktorka je skvělá ženská má zlaté ručičky.Udělala my už mnoho zákroků a vždy výborně po vyzážní stránce za jedna.Její péče k pacientům je dokonalá vztřícná i přísná a hlavně dobrá.Rozhodně doporučuji.Byla jsem na vyřezávání pih žádná jizvička čisté lepší než v sanusu kde jsou profíci a má kamarádka má odnich rožklebené záda hrozí jí plastika. Více

Bratří Štefanů 895, Hradec Králové Mapa

EUC

• „Profesionální, zároveň lidský a ochotný přístup. Naprosto úžasný specialista. Velice si vážím jeho práce.

• Chirurg, Gastroenterolog

„Skvělý pan doktor, usměvavý, nesmírně šikovný, prostě odborník na svém místě. Byl jsem u něj nejméně 10krát na gastroskopii, vše bylo hotovo za pár minut, prakticky bezbolestně ( navíc sympatická a milá sestřička ), co víc si přát. Před lety jsem byl v nemocnici, tam zákrok trval přes 30 minut, týden jsem nemohl polykat, takže pouze džusy a polívky. Když jdu od pana dr. Meda, klidně si mohu dá steak........ Díky pane doktore, díky sestřičko. Kopečný Petr Pardubice Více

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice Mapa

Poliklinika KOLF s.r.o.

• „Pan doktor je skvělý, má zlaté ruce i srdce. Je velmi ochotný, lidský a zároveň ke všemu přistupuje velmi citlivě a zodpovědně. Je to nejen skvělý lékař, ale především skvělý člověk. Díky němu mohu dnes normálně fungovat. Více

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Pan doktor(i sestřička) je moc hodný, příjemný a má stále dobrou náladu. Mohu doporučit.

Obicka II 235, Vysoká nad Labem Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - chirurgie

• „PAn doktor je velmi milý, šikovný a vstřícný. Před operací mě podrobně informoval a bylo vidět, že člověka nebere jen jako auto co bylo dáno do servisu k opravě. Více

Václavská 570, Chrudim Mapa

Chrudimská nemocnice, a.s.

• Chirurg, Urolog

1 názor

„Výborný doktor,chodím tam už 6let i se 7letou dcerou výborná péče,vstřícnost,rychlost,preciznost.Ještě nikdy se mi nestalo abych neměla strach jít k zubaři u pana doktora to je saozřejmost.A také pochvala sestřičce tvoří super pracovní Více

• Karel Med

Chirurg