Doporučení chirurgové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Olomouc

• „Dobry den. Nevim jak kdo,ale ja jsem spokojený s výkony tohoto lékaře na 100%.Léčil mě hemeroid a vše bylo v pořádku.Pak žíly a zase v pořádku.Nakonec vyřezání dvou znamének a zase vše v pohodě.Jeho profesní přístup a přístup sestry je na profesionálni úrovni.Co se týče jeho je majetku,nikomu do toho nic není.Zde se posuzuje lékař a ne jmění. Více

Bohuslava Němce 371, Přerov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Takových doktorů by mělo být víc.Byla jsem se vším spokojená.Doporučuji každému.Je prostě jednička.

Nemocniční 5, Uničov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Pan doktor mě velmi mile překvapil svým přístupem, nechoval se arogantně, jak to mají někteří doktoři snad i v popisu práce, vše vysvětlil, cítila jsem se u něj v ordinaci velmi příjemně! Více

Trávnická 2, Prostějov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Přjemný lékař a člověk na správném místě - odborník s bezvadným přistupem k pacientovi. Jsem spokojen,mohu jen chválit. Více

sídliště Svobody 77/22, Prostějov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Mudr. Tichý je vynikající a empatický odborník, u kterého cítíte, že mu skutečně na lidech záleží. Mám s jeho léčbou nejlepší zkušenosti. Více

Smetanova 11/1969, Přerov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Mám srovnání,před 3 lety jsem byla s jiným prstem ve FN,tam jsem byla objednaná týden,pak jsem čekala od 7 hod. do asi 13,30 hod kdy mne vzali,vrtali se v prstu téměř 1 hodinu,nyní jsem byla objednaná ze dne na den,čekala jsem půl hodiny a za 15 minut odcházela.Nevěřila jsem,že to může být takový rozdíl.Opravdu neuvěřitelné,jaký rozdíl.Mnohokrát děkuji,a pokud budu mít problém,jedině k panu MUDr.R.Žižkovi Více

Horní náměstí 13, Šternberk Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Profesionální přístup, ochota, normální jednání, žádná zbytečná byrokracie. V českém systému zdravotnictví docela vzácnost. Více

Jihoslovanská 5, Prostějov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Podle mého názoru výborný lékař a především člověk, velmi trpělivý a ochotný každému vyjít vstříc. Byla jsem velmi mile překvapená jeho vstřícným přístupem k pacientům, i když z jejich strany to právě košer nebylo. Myslela jsem, že na takové lékaře se dnes díváme jen v televizi, takže děkuji pane doktore za praktickou ukázku. Více

Jivavská 20, Šternberk Mapa

Nemocnice Šternberk

• Chirurg, Praktický lékař

„jedná na rovinu což někdo může chápat jako zmiňovanou aroganci,pro mě bez problému

č.d. 103, Radslavice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Chirurg, Gastroenterolog

1 názor

„Já mám s panem doktorem jen nejlepší zkušenosti,vše vysvětlil a měl lidský přístup!Hypochondrem mě teda nikdy nenazval a to je mi 28 let! !!DOPORUČUJI!! Více

Mathonova 291/1, Prostějov Mapa

Nemocnice Prostějov

• „Pana doktora Bláhu mohu jen doporučit! Byla jsem u něj chirurgicky odstranit dvě znamínka a byla jsem maximálně spokojená! Pan doktor byl velice sympatický, příjemný a velký profesionál, stále se při výkonu staral, zda mě nic nebolí a vše taky bylo úplně bezbolestné!Je to hodný pan doktor s lidským přístupem.Děkuji za vaši péči. Více

nám. Národních hrdinů 2, Olomouc Mapa

Poliklinika SPEA

• „Velice rychlé vyřízení a příjemný přístup doktora i sestřičky. Doktor byl komunikativní a vzipný, to mi pomohlo nebýt tak nervózní, Doporučuji Více

Sušilovo náměstí 5, Olomouc Mapa

• Ovesná 6, Olomouc Mapa