Doporučení pediatři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Olomouc

• „K panu doktorovi jsem se se synem dostala, když jsem sháněla alergologa pro malého syna. Telefonické objednání bylo rychlé a sestřička naprosto profesionálně podala všechny potřebné informace. Vyšetření syna panem doktorem bylo korektní, pan doktor má k dětem hezký přístup a tak jsme bez problémů návštěvu ordinace zvládli, i když syn nemá s muži lékaři až tak dobré zkušenosti. Pan doktor je člověk na svém místě, měl velkou snahu dítěti pomoci a nenechat ho zbytečně trápit. Nekomentoval ani jednání naší dětské lékařky. která sice řekla, že je syn s největší pravděpodobností alergický, ale dál ji to už nezajímalo a neudělala žádná vyšetření, naštěstí nám aspoň napsala potřebné doporučení, když jsem ji o to požádala. K tomuto lékaři jsem šla na doporučení jiných maminek alergických dětí, které má pan doktor v péči a udělala jsem dobře, za nás velká spokojenost, konečně byl syn pořádně diagnostikován a podle toho mohla být zahájena léčba. Více

Oblouková 25, Šternberk Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá doktorka. Děti ji mají rádi. Dokáže i obejmout když vidí že jste na tom jako matka zle. Vážíme si ji. I sestřička je skvělá ženská. Více

Potoční 215, Libavá Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

• „Nedávno jsme řešili zdravotní problém našeho syna, který nebyl na první pohled jasný. Paní doktorka odvedla profesionální práci a navíc s námi ochotně konzultovala každý vzniklý problém. Děkujeme jí i sestřičce. Více

tř. Svornosti 57, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce chodí dcera druhým rokem....., velice lituji let předešlých, kdy lékařům na zdraví dcery nezáleželo, ba se i podepsaly na zhoršení jejího zdravotního stavu..... Nyní jsme velice spokojeni, paní doktorka je úžasná profesionálka s lidským přístupem a srdíčkem na pravém místě........ Velice svědomitá, ochotná a vstřícná ku pomoci....Je velice málo takových lékařů na "pravém místě", které si získají jak svoje "malé" pacienty, tak svým přístupem důvěru i vděk rodičů....... Paní doktorko, DĚKUJEME!!!!! Více

Mathonova 10, Prostějov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Porovnám-li vlastní předchozí zkušenost s pediatry a vyprávění kamarádek s celkovým přístupem paní Doktorky Šlechtové, pak by zasloužila medaili. A nejen zlatou, ta by pro ni byla málo... Doktorka dětských srdcí i dušiček, moc pozitivní a milý člověk a úžasný specialista - asi nemám už co více dodat. Jen to, že jí moc DĚKUJI za to, že mi dcerku vzala pod svá ochranná křídla. ;o) Více

Svisle 2, Přerov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „I diky paní doktorce se mi podařilo kojit paní doktorka neřeší nějaké tabulky a přibírání! Pro ni je každé dítě individuální osobnost. Její pristup je super Více

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.

• „Skvělá paní doktorka, na kterou velice ráda vzpomínám. Vždy byla velmi svědomitá, pomohla, poradila, nenechala nic náhodě. Doufám, že jí bude dlouho sloužit zdraví! Více

Nemocniční 5, Uničov Mapa

• Pediatr, Praktický lékař

„Velmi skvělá lékařka ,dokáže poradit ,pomoci i nad rámec svých povinností.Vždy je ochotná pomoci ,mohu jen vřele doporučit. Více

Olomoucká 19, Prostějov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nebyla jsem spokojená s naší pediatričkou v obci a tak jsem po roce váhání vybrala pro dceru tuto paní doktorku. Jsem za to strašně ráda, protože lepší jsem nemohla najít. Druhá dcera k ní chodí už od narození a já jsem konečně klidná, že jsou moje děti v té nejlepší péči. Paní doktorka vždy ochotně poradí i přes email, na telefonu je i o víkendu. V ordinaci má na nás vždy dostatek času. Nikdy se u ní člověk necítí jako někdo, kdo zbytečně obtěžuje a neváhá ani zdarma půjčit domů drahé zdravotní pomůcky. Je to snad jediná lékařka, ve kterou mám plnou důvěru a na kterou se s dětmi vždy těšíme. Více

Šmeralova 10, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je vynikající lékařka ale nynější zdravotní sestra nepatří na dětské, chová se arogantně a nemá žádný vztah k dítěti. Dřívější sestřička která u paní doktorky pracovala byla vynikající , usměvavá a vstřícná . Více

9. května 73, Přerov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Také chodíme k Dr.Kvíčalové s dvěma kluky od jejich narození tj. 14 let. Přístup lékařky i sestry vždy perfektní. Nikdy nejmenší problém. Asi opravdu jedna z nejlepších na okrese. Odborně i lidsky. Více

Olomoucká 19, Prostějov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S pani doktorkou jsem spokojena. Vždy u syna problém vyřešila,po telefonu dobře poradila. Za me vše jak má být . Kapsiová Více

Wellnerova 27, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Naše paní doktorka na kterou je vždycky spolehnutí. Jsem šťastná, že jsem se pro ni rozhodla, je mi obrovskou podporou a pomoci v péči o mé dvě deti. Více

Sokolská 438, Velký Týnec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorku jsem měla v dětství i já a byla jsem s ní velmi spokojená,nyní mám dítě a je opravdu velmi ochotná a příjemná. Jediné, co mi kazí dobrý pocit z každé návštěvy lékařky je její sestřička - pokud jí člověk nepadne do oka, tak se chová doslova jako fúrie. Ale ta, naštěstí, neléčí mé dítě. Více

Obecní úřad, Veselíčko, Lipník nad Bečvou Mapa

Křižkovského 75, Lipník nad Bečvou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Moc děkuji za paní doktorku, k paní doktorce jsem šla se svojí téměř dvouletou dcerou s prujmem. paní doktorka dceru prohlédla, udělala veškerá vyšetření i stěry..nic nezanedbala a poslala nás do FN, myslela jsem si, že přehání a moc se mi nechtělo a nakonec díky svému přístupu dcerku zachránila od komplikací, které by nastaly mojí nedbalostí. Na dětské klinice jsme strávily 2 dny na kapačkách a mohlo to dopadnout 100x hůř, proto je pro mě paní doktorka nenahraditelná a jsem ji moc vděčná. Více

Náves Svobody 38, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Tady u paní doktorky není co vytknout je vážně úžasná,rychlá a přesná. Jsme velice rádi že ji máme.

Březecká 256/38, Štěpánov Mapa

Pediaperfecta s.r.o.

• „S paní doktorkou jsem moc spokojena, je ochotna se na všem domluvit, prohlídky nepodceňuje, pečlivě prohlídne dítě, doptá se rodičů, vysvětlí, poradí, doporučí... v případě závažnějších věcí okamžitě jedná. v případě potíží si kdykoli vyčlení místo na prohlídku, to je možná i důvodem, že se u ní v čekárně průměrně 30-45 minut čeká - dalším důvodem je, že novorozenci nechodí na přesný čas a jdou vždy přednostně (každý na počátku ocení)... největším benefitem je, že má opravdu ráda děti, jde to na ní vidět a podle toho se k nim chová! Více

Janskeho 24, Olomouc Mapa

Olomouc

• „Za me top! :-) Pri stehovani jsem se hoooodne dlouho rozmyslela,kam syna dat,protoze mam urcite pozadavky a ty mi zacinaly pripadat moc vysoke. Nasi byvalou dr. Jsem dostala doporuceni k teto pani doktorce a Amen za vas ❤ Sama jsem zdravotnik a proto vim,jake veci se mi nelibi a pani doktorka je sama neuznava,takze i syn,ktery ma z lekaru strach,sem chodi v v pohode a bez place :-) Synovi vcas zachytila povinajici problemy a jeste poradi,popovida si. Je lidska a toho si moc vazim :-) Více

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.

• „k paní doktorce chodíme asi 3 roky,nemůžu si stěžovat,opravdu je velice dobrá a zatím jsem pro děti nenašla lepší a myslím,že ani nenajdu. Více

Nemocniční 5, Uničov Mapa