Doporučení pediatři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Jihlava

• „Pan doktor Pukovec je borec, vždy jde u něj v ordinaci cítit pohodová atmosféra a děti se ho nebojí a sestřička je milá. Doporučuji Více

Bartošovice 11, Nový Jičín Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

Očkování

2 000 Kč

• „Paní doktorka je velmi pracovitá, empatická, vnímavá, schopná, zkušená a přitom pokorná žena. Má pochopení a než vysloví diagnózu, vyslechne vás a do hloubky o problému přemýšlí. Paní doktorka Křivánková je poklad mezi dětskými lékaři. Více

Palackého 1334, Třešť Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou máme ty nejlepší zkušenosti. Sama jsem do ordinace docházela jako dorost a bylo mi líto, že už musím k lékaři pro dospělé. Proto v okamžiku, kdy nastal čas hledat pediatra pro naše děti, věděla jsem, že paní doktorka Lerchová bude nejlepší volbou. Čekárna je vybavena hračkami, prostředí útulné. Spolu se sympatickou sestřičkou tvoří skvělý tým. Více

Vrchlického 2497/57, Jihlava Mapa

• „Po pár letech jsme se vrátili, a s nadšením zjišťujeme, že už tam má novou sestřičku. Příjemnou paní co není náladová a "nesnědla zeměkouli". Paní doktorka příjemná, k dětem milá... supr:-) Více

5. května 4, Jihlava Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Paní doktorka je úžasná! Velice ochotná, vše vysvětlí. Vzala nás bez problému, i když to není naše lékařka. Náš problém vyřešila velice rychle, byla velice trpělivá a milá. Mohu jen doporučit!!! Více

Masarykova 907, Humpolec Mapa

Ordinace lékaře pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila celé dětství. Je to úžasná doktorka, která už má léta praxe. Milá a hodná tak stejně sestřička. DOPORUČUJI! Více

Jihlava Mapa

• „K paní doktorce chodím od narození svého syna. Je velmi milá, vstřícná, citlivá, vše vysvětlí, má na nás dostatek času. Dokáže poradit i uklidnit. Je velmi pečlivá, nic nezanedbá. Nic nevnucuje, nepřemlouvá např. k očkování, rozhodnutí nechává vždy na mně. Syn z ní nespustí oči :) Sestřička je někdy trochu nepříjemná, miminko nemůže za to, že pláče, ale neodpustí si komentáře. Ale je velmi profesionální. Jsem velmi spokojená, že jsem našla tak dobrou lékařku pár kroků od domova. Více

Palackého 1334, Třešť Mapa

Poliklinika Třešť spol. s r.o

č.d. 70, Stonařov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila jako dítě a teď k ní chodí i obě moje dětičky.Jinou paní doktorku by jsme ani nechtěli. je moc milá a zodpovědná. Více

Březinova 62a, Jihlava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Ordinaci paní doktorky Cvrčkové navštěvujeme se synem od jeho cca 3 měsíců (nyní 1,5 r.) a na pracovišti jsme byli mnohokrát, ať už z důvodu prevence, či s akutními obtížemi. Paní doktorka se mi jeví jako kompetentní, inteligentní, zkušená, ochotná, snaží se nic nezanedbat, v rámci diagnostiky ji zajímají souvislosti. Doporučení při onemocnění uděluje s ohledem na individuální potřeby a možnosti rodiče i dítěte, nabídne více variant. Sestřička je velice příjemná, výkonná, zkušená, kompetentní, schopná poradit, např. i telefonicky, není-li přítomen lékař. Oběma děkuji za jejich nasazení a péči o syna a pracoviště jednoznačně doporučuji. Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojena,chodila jsem k ni jiz jako ditě a moje dcera tam chodí také.Vzdy ráda a ochotně poradí.Dcerka ji i paní sestřičku zbožnuje.Můžu jen doporučit :-)))) Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorku všem doporučuji. Je to skvělá pediatrička a ochotná vždy poradit. Někdy nemá nejlepší náladu, ale ani se jí dedivím, když si z jejích ordinačních hodin dělají jistí pacienti holubník... Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jak si ctu tyto casto protichudna hodnoceni, myslim, ze jde o shodu jmen, ale dve ruzne doktorky. Detske lekarka Mudr. Marta Meznikova nepracuje na pohotovosti napriklad. Tato nase je naprosto excelentni, pecliva, hodnejsi uz snad byt ani nemuze. Ve srovnani s nasimi predchozimi se neda srovnat. Nikdy nepochybuji o jejich postupech a zcela vedome davam maximalni hodnoceni. Více

Březinova 62a, Jihlava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka Žitná je jedna z mála doktorů ,které se nebojím na cokoli zeptat, když něčemu nerozumím.Vše trpělivě vysvětlí a nepovyšuje se nad neznalé. Co se týče léčby mých dětí-velmi nám pomohla a vyšla vstříc a to jsme si něco zažili ! Neustále a svědomitě kontroluje stav jedné z mých dětí a to já velmi oceňuji.Takže, Děkuji vřele za Vás paní doktorko! Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou Nováková máme ty nejlepší zkušenosti. O děti se stará jako málokdo, jak mi říkají mí známi. Neváhá přijet k akutnímu případu i mimo ordinaci a nikdy nás v péči nezklamala. Děkujeme moc Mirka P. Více

Varhánkova 227, Polná Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Chodím k paní doktorce s dětma a jsem maximálně spokojená.

Masarykova 389, Humpolec Mapa

Ordinace pro děti a dorost

• „100% spokojenost, k paní doktorce jsem přešla s půlročním synem a nelituji. Perfektní přístup.

č.d. 166, Jamné Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Skvělá doktorka. Neměl jsem s ní za 12 let co jsem k ní chodil, žádný problém. I sestřička je velice milá a sympatická. Je jen škoda, že mě v 18 vyhodila :D Více

Družstevní 449, Batelov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „kvalitní lékař, výborně to umí s dětmi, doporučuji

č.d. 229, Velká Losenice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Za sebe mohu pana doktora doporučit. K dětem se chová moc hezky, je příjemný, dá se s ním o všem mluvit, poslouchá vás a poradí. Je to velmi dobrý lékař. Více

č.d. 110, Nížkov Mapa