Doporučení pediatři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Tábor

• „Pan doktor byl vždycky příjemný, všechny zdravotní komplikace vyřešil, a že jich za ta léta nebylo málo. Musím dokonce říct, že nám mnohokrát pomohl více než různí specialisté. Více

Petra z Ústí 1363, Tábor Mapa

Ordinace pro děti a dorost

• „Naprostý odborník a skvělý člověk, přístupný i alternativnim možnostem, vše vysvětlí,je pečlivý.Sestrička mile doplňuje pana doktora. Nejlepší lékař na Táborsku jakého jsme poznali.Děkujeme a doporučujeme.Cisařovi Veronika a Vojtěch Více

Nádražní 400, Chýnov Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Velmi dobrý pediatr, profi přístup. Citlivá k dětem. Úžasná sestřička. Rozhodně doporučujeme!

Husovo náměstí 530, Tábor Mapa

Ambulantní zařízení pro děti a dorost

• „Iveta Farkasova a Dusan Vitkovsky, s pani doktorkou Janovskou jsme velmi spokojeni.Chodime k ni s dcerkou uz od narozeni a vzdy jsme s ni byly velmi spokojeni. Dokazala poradit a ve vsem pomoci. Více

Smetanova 1284, Tábor Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Dnes jsem měla možnost se poprvé seznámit s paní doktorkou. Navštívila jsem jí s dcerou jako s nezaregistrovaným dítětem a s "banalitou". Paní doktorka i její sestřička nás přijaly s úsměvem a bez problémů. Pečlivě holčičku vyšetřila, přidala milé slovo. Mohu tedy jenom doporučit!! Více

č.d. 131, Malšice Mapa

Ambulantní zařízení pro děti a dorost

• „Vynikající paní doktorka. Ochotná, milá, připravena pomoci v jakoukoliv hodinu i po telefonu. Doporučuji !! Kocián Pavel Více

č.d. 31, Ratibořské Hory Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost