Dbejte o své zdraví

Nemocnice Tábor, a.s.

Kpt. Jaroše 2000

390 02 , Tábor , jihočeský

Lékař: MUDr. Veronika Dreslerová Jiný

Empatická, příjemná paní doktorka, skvělá terapeutka, naslouchajicí, chápavá a vždy na minutu termínu objednání přesná, doporučuji. Pacient odchází s pocitem, že ještě existují lékaři na svém místě, děkuji..

Lékař: Martin Prchlík Jiný

Pan doktor je opravdu profik ve svem oboru. Operoval mi 2,5 leteho syna (vrozena vada varlatka, pupecni kyla, kyla v trisle) a i pres mou pocatecni viditelnou neduveru (pri navsteve ambulance pred operaci) byl velmi taktni a na pana doktora svych meritek nebyl vubec arogantni. Je videt, ze se take venuje pediatrii jako takove, coz dle meho nazoru tvori potrebny celek pro uspech chirurgickych zakroku. A velmi ocenuji, ze pusobi i v jiznich Cechach, kde se venuje velmi intenzivne i mimoprazskym pacientum. Doporucuji vsem tem, kteri jeho oddanou sluzbu potrebuji. A klobouk dolu, co vsechno stihne

Lékař: MUDr. Marta Říhová Jiný

Dobrý den, zažila jsem spoustu lékařů co se týká psychiatrie. Jsem moc ráda a šťastná, že můžu chodit k této vynikající lékařce. Nový pavilon v Táboře je sice moderně vybavený, ale jak lékaři, tak sestry ( ne všechny), sanitáři ( ne všichni ) se na vás dívají nepříjemně, když něco potřebujete, tak je obtěžujete. Většina sanitářů věčně křičí, vždyť se tam léčí lidé s depresemi a dalšími psychickými nemocemi. Tam se podle mě nemůže nikdo vyléčit. Já jsem ráda, že mám tak výbornou a milou paní doktorku, protože jedině ona mi vždy dokáže pomoci.
    Dvořáková.

Lékař: MUDr. Jana Tůmová Jiný

Moc milá paní doktorka se kterou se vždycky zasmějeme a prohlídka je tak vždy příjemná. Doporučuji!:)

Lékař: Michal Žížala Jiný

Výkon: celková anestezie
    - empatický
    - vlídný
    - pozitivní
    - chápavý
    - precizní
    - profesionální a plně důvěryhodný

Lékař: MUDr. Jiří Holub Jiný

Dnes jsem bohužel měla podruhé tu "čest" setkat se s panem primářem. Před rokem mi diagnostikoval endometriozu a rovnou mě seřval proč jsem s tím nic nedělala a jestli si myslím, že budu mít někdy děti apod. O nemoci jsem neměla ani tušení, jelikož můj tehdejší doktor mě na nic neupozornil. Opravdu skvělé jednání. Dnes jsem byla na ambulanci z důvodu komplikací během těhotenství kam mě po konzultaci odeslala moje lékařka, jelikož dnes neordinuje. Pana doktora evidentně obtěžovalo, že jsem si dovolila přijít i po tom co mě tam odeslala moje lékařka. Díky bohu mě nakonec vyšetřoval lékař s úplně jiným přístupem a s velkou dávkou empatie. Chtěla jsem jít do této nemocnice rodit, ale vzhledem k těmto zkušenostem budu hledat jinou porodnici, protože si nedovedu představit, že bych tohoto člověka měla u porodu...

Lékař: MUDr. Hana Dvořáková Jiný

Zlá, neempatická, smrtelnou chorobu vyštěkne jak kdyby šla do krámu pro rohlíky, na otázku: "kolik mi zbejvá času" odpoví: "Co já vím, mě taky může zejtra srazit autobus..." Nechutné chování a bohužel to nebyl jen špatný den. Poté, co mě odmítla zaregistrovat na očkování Covid kvůli tomu, že jsem tam dlouho nebyla, s ní naše rodina skončila.

Lékař: Jiří Berka Jiný

Pana doktora moc DOPORUČUJI všem, pro které je důležitá pečlivost, vyléčení problému, přístup, srozumitelná informovanost, brzký cíl vyléčení.
    Pan doktor je opravdový SPECIALISTA, který POMŮŽE v každé situaci-ví co dělá a já jsem mu vděčná za hodně (neměla jsem jednoduchý porod a i s nastalými nečekanými komplikacemi po C si bravurně poradil) - v jeho rukou vím, že je o mě postaráno a budu v pořádku nejen fyzicky, ale i psychicky. Pan doktor je totiž i SYMPATICKÝ a upřímný člověk, vždy mi dodal sílu a dobrou náladu i přesto, jaká je teď náročná doba, kdy je dost vytížený. Byla jsem svědkem, jak zdravotníci opravdu nemají chvilku odpočinku a přesto si vždy udělal čas na řádné vyšetření a vysvětlení - žádné odbytí kvůli časovému vypětí.
    DĚKUJI VÁM já i rodina.

Lékař: Martin Musila Jiný

Perfektní, příjemný, lidský pan doktor. Vždy vše vysvětlí. Odborník na svém místě. Jsem mile překvapen, protože slýchávám špatné reference na táborskou nemocnici. Nejde házet všechny do jednoho pytle :)

Lékař: Jiří Berka Jiný

S panem doktorem mam opravdu velmi pozitivni zkusenosti. Je to vazne odbornik s profesionalnim pristupem. Prijimal me s akutnimi obtizeni do nemocnice a take byl u porodu meho syna. Pan doktor je velmi mily, poctivy, sympaticky. Dekuji.