Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Nemocnice Tábor, a.s.
Kpt. Jaroše 2000, Tábor 390 02
Nemocnice Tábor, a.s.  logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (23)

MUDr. Veronika Dreslerová Jiný

Dobrý den. Paní Primářka mi velice pomohla. V listopadu jsem byla hospitalizována na uzavřeném oddělení poté co jsem přestala brát léky a 5 dní jsem užívala alkohol abych zmírnila úzkosti než půjdu ke svému lékaři ( moje hloupost). Dostala jsem lehčí odvykací stav, následovaný záchvaty paniky atd.. Po přivezení na psychiatrii (sanitkou- můj táta je šeroslepý v noci nemohl řídit). jsem nadýchala cca 0,6. Byla jsem vic vyděšená než opilá. Potom co mi co mi rozkázala ať slezu z lehátka jsem byla hospitalizována. Dali mě na izolaci. Potřebovala jsem jen s někým mluvit a nebýt sama a asi třikrát jsem si zavolala na tlačítko. Pak přišli znovu, ale s kurty s tím že paní Dreslerová to přikázala. Myslela jsem že kurtace se používá v případech, že člověk ohrožuje sebe nebo okolí . Já jsem jen chtěla s někým chvíli mluvit. Měla jsem chuť to napsat na lékařskou komoru,ale v tomto státě se obyčejný člověk pomoci nedovolá.

Jaroslav Antoníček Jiný

Ošetření naštípnutého prstu. Pan doktor
    měl profesionální a citlivý přístup.
    S ošetřením jsem byl naprosto spokojený a mohu jen doporučit.

MUDr. Josef Lutovský Jiný

pan doktor byl velmi surový a neempatický se stavem v jakém jsem byla

Jan Kasl Jiný

S panem primářem jsem opravdu maximálně spokojený..jeho osobní přístup, pochopení a zájem o pacienta je opravdu nad rámec povinností lékaře...moc mi pomohl opravdu z nejhoršího...kéž by bylo takových v dnešní době více..ještě jednou velký vděk....pacient BS...

Marie Polidarová Jiný

Pani doktorku jsem navštívila se synem, chová se k dětem velmi empaticky, i s malým miminkem si povídá, mě vyslechla, všechno vysvětlila a doporučila další postup, který byl velmi účinný

MUDr. Veronika Dreslerová Jiný

Úžasná lékařka, vstřícná, příjemná, poradí, pomůže. Úžasný přístup k lidem ,jsem ráda že jsem u této lékařky. Přístup sester je také úžasný.

Andriy Voloshyn Jiný

Za me perfektni anesteziolog. Vse mi velmi dobre vysvetlil. V jeho rukach je clovek pred operaci naprosto v klidu. Z pana doktora sala profesionalita a jistota. Dekuji Vam moc!

MUDr. Jana Tůmová Jiný

Paní doktorka Tůmová je skvělá a stejně tak sestřička. Obě mají velmi přátelský a lidský přístup. K paní doktorce chodím už několik let a absolvovala jsem u ní již druhé těhotenství v její péči. Nemohu si na nic stěžovat. Dnešní vyndání stehů po císařském řezu byla paráda, paní doktorka je moc citlivá.

MUDr. Veronika Dreslerová Jiný

Empatická, příjemná paní doktorka, skvělá terapeutka, naslouchajicí, chápavá a vždy na minutu termínu objednání přesná, doporučuji. Pacient odchází s pocitem, že ještě existují lékaři na svém místě, děkuji..

Martin Prchlík Jiný

Pan doktor je opravdu profik ve svem oboru. Operoval mi 2,5 leteho syna (vrozena vada varlatka, pupecni kyla, kyla v trisle) a i pres mou pocatecni viditelnou neduveru (pri navsteve ambulance pred operaci) byl velmi taktni a na pana doktora svych meritek nebyl vubec arogantni. Je videt, ze se take venuje pediatrii jako takove, coz dle meho nazoru tvori potrebny celek pro uspech chirurgickych zakroku. A velmi ocenuji, ze pusobi i v jiznich Cechach, kde se venuje velmi intenzivne i mimoprazskym pacientum. Doporucuji vsem tem, kteri jeho oddanou sluzbu potrebuji. A klobouk dolu, co vsechno stihne