Nemocnice Tábor, a.s.

Kpt. Jaroše 2000

390 02 , Tábor , jihočeský

Lékař: Jiří Berka Jiný

S panem doktorem mam opravdu velmi pozitivni zkusenosti. Je to vazne odbornik s profesionalnim pristupem. Prijimal me s akutnimi obtizeni do nemocnice a take byl u porodu meho syna. Pan doktor je velmi mily, poctivy, sympaticky. Dekuji.

Lékař: Jiří Berka gynekologické laparoskopie

Byla jsem velmi spokojena s lidskym pristupem pana doktora, vse bylo ok. I dalsi lekari a sestry na gynekologii byli prijemni a vstricni.

• S
    Lékař: MUDr. Jitka Bílková celkové vyšetření

MUDr.Jitka Bilkova je veliky professional ve svem oboru a malo ktery Prakticky lekar se ji vyrovna protoze je opravdu KAPACITA a Nejvetsi spicka jeji vystupovani je prijemne a vsechnu lecbu podrobne dopredu vysvetli je znat,ze ma hodne moc velike zkusenosti proste je 1 !!!

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Jiří Holub

Excellent doctor, took a lot of time, was very interested and also very funny. After operation came by to check on me. Quality of operation top, without complications or pain.

Lékař: MUDr. Veronika Dreslerová

Lékař na správném místě. Je empatická, ale zároveň má správný přístup s nadhledem a smysl pro humor. Pomohla mi najít vhodné léky, což se dříve nedařilo.

• J
    Lékař: MUDr. Jitka Bílková celkové vyšetření

Velmi vyborna pece na vysoke urovni a lecba jako prakticky lekar a spickove znalosti Cinske mediciny pani doktorka ma prijemne vystupovani a vse podrobne vysvetli doporucuji vsem pacientum

• A
    Lékař: Juraj Dubec Bolest kotníku

Moc milý doktor, který se zajímá a práci neodbyde, jako se mi stalo jinde. Nečekala jsem ani moc dlouho, určitě doporučuji.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu