Nemocnice Tábor, a.s.

Kpt. Jaroše 2000

390 02, Tábor, jihočeský

Lékaři a specialisté na této klinice

• Sylvia Musilová

Fyzioterapeut, Internista,

• velice příjemná, přátelská, dobře vše vysvětlí...

• Vynikající odbornice! Prof. Vlad. Kremsa

• Kamil Kleňha

Plicní Lékař, Prim. MUDr.

• Pan doktor je opravdu kapacita!!! Velmí pozorný..vše vysvětlí a poučí pomůže atd Velmi doporučuji!!! Měla jsem zápal plica velmi hrozný... a mám miminko..a pan doktor chtěl abych zůstala a já ne kuli miminku..dala jsem ústní reverst.A pan doktor když jsem odjeli domů volal manželovi at mě doveze zpět že to nemám dobrý atd...Takže velmi ochotný a starostlivý!!!!! Můžu jen doporučit!!!

• D

Vynikající odborník. Jako první dokázal stanovit správnou diagnozu u mé manželky, kterou již 5 let jiní "odborníci" léčili s různými diagnozami, takže se pravá příčina onemocnění rozjela naplno a nedala se již zastavit. Díky panu primaři se aspoň průběh zpomalil a jsem mu nesmírně vděčný.

• Josef Lutovský

Ortoped, MUDr.

• H

Snad dobrý,ale velice arogantní a namyšlený

• Doktor Lutovský je jednička!

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Jana Machačková

Pediatr, MUDr.

• Z

Paní doktorka byla při setkání celkově dost nepříjemná, urýpaná, pořádně nám nevysvětlïla, co po nás při vyšetření chce a pak nám za to vynadala. Od lékaře čekám profesionální chování k pacientům jako ke klientům a ne jako k někomu na kom si můžu z jakéhokoliv důvodu zchladit žáhu.
      Její profesionální úroveň posoudit nedokážu, třeba je jako lékařka dobrá, ale její přístup se nám vůbec nelíbil.

• L

Skvělá doktorka, dle mého plnohodnotná náhrada za paní doktorku Rydlovou, ke které jsem chodila od mala až téměř do dospělosti, k paní doktorce Machačkové chodím nyní se synem a všechno nám vždy vysvětlí, poradí, co se zeptáme řekne. Nemůžu hodnotit jinak než kladně a jen a jen doporučit!

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Martin Musila

Chirurg,

• X

Velice příjemný, milý pan doktor s lidským přístupem .

• Marta Říhová

Psychiatr, MUDr.

• A

moc si pani doktorky vazim pomohla mi kdyz mi bylo nejhur. a pomaha stale. za vse moc dekuji Albrechtova Dana

• H

Paní doktorka se plně věnuje pacientovi a projevuje zájem o vše kolem něho co by mohlo mít vliv na zdravotní stav.

• Pavel Pazdírek

Ortoped,

• T

Po absolvovování dvou náročných operací mohu říci, že Pavel Pazdírek je špičkový ortoped s velmi profesionálním a lidským přístupem. Petr Malina

• Karolina Přibylová

Gynekolog,

• V

Paní doktorku jsem měla u akutního císařského řezu a byla skvělá. Některá vyšetření opravdu bolela, ale bylo vidět, že ví, co dělá a je profesionál. Mohu jen doporučit.

• N

Paní doktorka mi byla při porodu velkou oporou (i přes mou poměrně značnou histerickou scénu :)), je profesionální a empatická, jsem moc ráda, že jsem narazila zrovna na ni.

• Rostislav Král

Internista, Kardiolog,

• Č

Vynikající lékař , který rozumí své práci a vykonává ji velmi pečlivě. Ochotný a příjemný k pacientům. Doporučuji

• Hana Dvořáková

Plicní Lékař, MUDr.

• K

K osobě paní doktorky mohu jen říct, že je velice vstřícná, pacientovi vše vysvětlí a poradí, přestěhovala jsem se ze severních Čech, takový kladný přístup k pacientovi bohužel neznám a jsem ráda že takový lékaři existují, bez problému mě vzala jako svého nového pacienta. E.K.

• Paní doktorka Hana Dvořáková je rozumná a příjemná.Dobře vše s rozumitelně vysvětlí a poradí.Není náladová což, o té její namyšlené sestře se to říci nedá,ta ze sebe dělá něco víc než je,dříve byla lepší.Ale všude je něco a nejsme bez chyby, takže jí odpouštím.