Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Nemocnice Tábor, a.s.

Kpt. Jaroše 2000

390 02 , Tábor , jihočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  D
  Lékař: MUDr. Marta Říhová Jiný

  Dobrý den, zažila jsem spoustu lékařů co se týká psychiatrie. Jsem moc ráda a šťastná, že můžu chodit k této vynikající lékařce. Nový pavilon v Táboře je sice moderně vybavený, ale jak lékaři, tak sestry ( ne všechny), sanitáři ( ne všichni ) se na vás dívají nepříjemně, když něco potřebujete, tak je obtěžujete. Většina sanitářů věčně křičí, vždyť se tam léčí lidé s depresemi a dalšími psychickými nemocemi. Tam se podle mě nemůže nikdo vyléčit. Já jsem ráda, že mám tak výbornou a milou paní doktorku, protože jedině ona mi vždy dokáže pomoci.
  Dvořáková.


  M
  Lékař: MUDr. Jana Tůmová Jiný

  Moc milá paní doktorka se kterou se vždycky zasmějeme a prohlídka je tak vždy příjemná. Doporučuji!:)


  N
  Lékař: Michal Žížala Jiný

  Výkon: celková anestezie
  - empatický
  - vlídný
  - pozitivní
  - chápavý
  - precizní
  - profesionální a plně důvěryhodný


  J
  Lékař: MUDr. Jiří Holub Jiný

  Dnes jsem bohužel měla podruhé tu "čest" setkat se s panem primářem. Před rokem mi diagnostikoval endometriozu a rovnou mě seřval proč jsem s tím nic nedělala a jestli si myslím, že budu mít někdy děti apod. O nemoci jsem neměla ani tušení, jelikož můj tehdejší doktor mě na nic neupozornil. Opravdu skvělé jednání. Dnes jsem byla na ambulanci z důvodu komplikací během těhotenství kam mě po konzultaci odeslala moje lékařka, jelikož dnes neordinuje. Pana doktora evidentně obtěžovalo, že jsem si dovolila přijít i po tom co mě tam odeslala moje lékařka. Díky bohu mě nakonec vyšetřoval lékař s úplně jiným přístupem a s velkou dávkou empatie. Chtěla jsem jít do této nemocnice rodit, ale vzhledem k těmto zkušenostem budu hledat jinou porodnici, protože si nedovedu představit, že bych tohoto člověka měla u porodu...

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  R
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Hana Dvořáková Jiný

  Zlá, neempatická, smrtelnou chorobu vyštěkne jak kdyby šla do krámu pro rohlíky, na otázku: "kolik mi zbejvá času" odpoví: "Co já vím, mě taky může zejtra srazit autobus..." Nechutné chování a bohužel to nebyl jen špatný den. Poté, co mě odmítla zaregistrovat na očkování Covid kvůli tomu, že jsem tam dlouho nebyla, s ní naše rodina skončila.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  K
  Lékař: Jiří Berka Jiný

  Pana doktora moc DOPORUČUJI všem, pro které je důležitá pečlivost, vyléčení problému, přístup, srozumitelná informovanost, brzký cíl vyléčení.
  Pan doktor je opravdový SPECIALISTA, který POMŮŽE v každé situaci-ví co dělá a já jsem mu vděčná za hodně (neměla jsem jednoduchý porod a i s nastalými nečekanými komplikacemi po C si bravurně poradil) - v jeho rukou vím, že je o mě postaráno a budu v pořádku nejen fyzicky, ale i psychicky. Pan doktor je totiž i SYMPATICKÝ a upřímný člověk, vždy mi dodal sílu a dobrou náladu i přesto, jaká je teď náročná doba, kdy je dost vytížený. Byla jsem svědkem, jak zdravotníci opravdu nemají chvilku odpočinku a přesto si vždy udělal čas na řádné vyšetření a vysvětlení - žádné odbytí kvůli časovému vypětí.
  DĚKUJI VÁM já i rodina.


  M
  Lékař: Martin Musila Jiný

  Perfektní, příjemný, lidský pan doktor. Vždy vše vysvětlí. Odborník na svém místě. Jsem mile překvapen, protože slýchávám špatné reference na táborskou nemocnici. Nejde házet všechny do jednoho pytle :)


  M
  Lékař: Jiří Berka Jiný

  S panem doktorem mam opravdu velmi pozitivni zkusenosti. Je to vazne odbornik s profesionalnim pristupem. Prijimal me s akutnimi obtizeni do nemocnice a take byl u porodu meho syna. Pan doktor je velmi mily, poctivy, sympaticky. Dekuji.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: Jiří Berka gynekologické laparoskopie

  Byla jsem velmi spokojena s lidskym pristupem pana doktora, vse bylo ok. I dalsi lekari a sestry na gynekologii byli prijemni a vstricni.


  S
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jitka Bílková celkové vyšetření

  MUDr.Jitka Bilkova je veliky professional ve svem oboru a malo ktery Prakticky lekar se ji vyrovna protoze je opravdu KAPACITA a Nejvetsi spicka jeji vystupovani je prijemne a vsechnu lecbu podrobne dopredu vysvetli je znat,ze ma hodne moc velike zkusenosti proste je 1 !!!


  Došlo k chybě, zkuste to znovu