Nemocnice Tábor, a.s.

Kpt. Jaroše 2000

390 02 , Tábor , jihočeský

Lékař: MUDr. Hana Dvořáková Jiný

Zlá, neempatická, smrtelnou chorobu vyštěkne jak kdyby šla do krámu pro rohlíky, na otázku: "kolik mi zbejvá času" odpoví: "Co já vím, mě taky může zejtra srazit autobus..." Nechutné chování a bohužel to nebyl jen špatný den. Poté, co mě odmítla zaregistrovat na očkování Covid kvůli tomu, že jsem tam dlouho nebyla, s ní naše rodina skončila.

Lékař: Jiří Berka Jiný

Pana doktora moc DOPORUČUJI všem, pro které je důležitá pečlivost, vyléčení problému, přístup, srozumitelná informovanost, brzký cíl vyléčení.
    Pan doktor je opravdový SPECIALISTA, který POMŮŽE v každé situaci-ví co dělá a já jsem mu vděčná za hodně (neměla jsem jednoduchý porod a i s nastalými nečekanými komplikacemi po C si bravurně poradil) - v jeho rukou vím, že je o mě postaráno a budu v pořádku nejen fyzicky, ale i psychicky. Pan doktor je totiž i SYMPATICKÝ a upřímný člověk, vždy mi dodal sílu a dobrou náladu i přesto, jaká je teď náročná doba, kdy je dost vytížený. Byla jsem svědkem, jak zdravotníci opravdu nemají chvilku odpočinku a přesto si vždy udělal čas na řádné vyšetření a vysvětlení - žádné odbytí kvůli časovému vypětí.
    DĚKUJI VÁM já i rodina.

Lékař: Martin Musila Jiný

Perfektní, příjemný, lidský pan doktor. Vždy vše vysvětlí. Odborník na svém místě. Jsem mile překvapen, protože slýchávám špatné reference na táborskou nemocnici. Nejde házet všechny do jednoho pytle :)

Lékař: Jiří Berka Jiný

S panem doktorem mam opravdu velmi pozitivni zkusenosti. Je to vazne odbornik s profesionalnim pristupem. Prijimal me s akutnimi obtizeni do nemocnice a take byl u porodu meho syna. Pan doktor je velmi mily, poctivy, sympaticky. Dekuji.

Lékař: Jiří Berka gynekologické laparoskopie

Byla jsem velmi spokojena s lidskym pristupem pana doktora, vse bylo ok. I dalsi lekari a sestry na gynekologii byli prijemni a vstricni.

Lékař: MUDr. Jitka Bílková celkové vyšetření

MUDr.Jitka Bilkova je veliky professional ve svem oboru a malo ktery Prakticky lekar se ji vyrovna protoze je opravdu KAPACITA a Nejvetsi spicka jeji vystupovani je prijemne a vsechnu lecbu podrobne dopredu vysvetli je znat,ze ma hodne moc velike zkusenosti proste je 1 !!!

Lékař: MUDr. Jiří Holub

Excellent doctor, took a lot of time, was very interested and also very funny. After operation came by to check on me. Quality of operation top, without complications or pain.

Lékař: MUDr. Veronika Dreslerová

Lékař na správném místě. Je empatická, ale zároveň má správný přístup s nadhledem a smysl pro humor. Pomohla mi najít vhodné léky, což se dříve nedařilo.

Lékař: Juraj Dubec Bolest kotníku

Moc milý doktor, který se zajímá a práci neodbyde, jako se mi stalo jinde. Nečekala jsem ani moc dlouho, určitě doporučuji.