Doporučení pediatři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Havířov

• „Dneska po pomoci pana doktora po vytrhnutem zoubku- otok,bolesti,nespavost,podrazdenost ,pp tom jak nas i maleho uklidnil,navrhnul lecbu,vse vysvetlil...nezname lepsiho pana doktora.. vybrali jsme si dobre,doporucuji vsem Více

Panelová 1513, Petřvald Mapa

MUDr Tomáš Skýba, s.r.o., praktický lékař pro děti a dorost

• Pediatr, Dermatolog

„Byla jsem na kontrole znamének, byla jsem velmi spokojena, paní doktorka mi vše vysvětlila a určitě opět přijdu na kontrolu. Více

Sokolská tř. 49, Tyršova 14, Ostrava Mapa

Zdravakuze.com

• „K paní doktorce chodíme s dcerkou chvíli, ale jsme velice spokojeni. Paní doktorka je pečlivá, zajímá se - ptá se, poradí - nic nenutí. Je empatická, a k dětem má krásný vztah. Více

Horymírova 2910/1, Ostrava-Zabřeh Mapa

Pedicor - MUDr. Radana Osmančíková

• „Před tím, jsem chodila k paní doktorce Formánkové. Když odešla a na její místo přišla paní doktorka Branná, moje mamka tápala, jestli mě má nechat u této doktorky. Nakonec mě nechala a udělala dobře. Sice jsem tehdy bydlela v centru, takže jsem to k ní měla daleko, ale vyplatilo se to. Paní doktorka byla vždy vztřícná a hlavně si své pacienty osobně pamatuje, což je podle mě velmi důležité. Ani jednou nepochybila v diagnoze a když jsem měla osobní problémy, pomohla mi i s nimi, přestože se na ně mohla tak akorát vykašlat. Když přišel můj čas a já si musela hledat dospěláckého lékaře, trvalo mi to dost dlouho, než jsem našla takovou, která by byla přinejmenším stejně skvělá (Mudr. Pavla Klimková - doporučuji!). I sestřička, která mě i bráchu zná od malička je velmi profesionální. Taky správně akční a usměvavá a jedna z mála, která mi je schopná vzít krev a neudělat mi modřinu... Více

Na Druhém 4/358, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jsem s paní doktorkou moc spokojená, vždycky se nám poctivě věnuje, je milá a s dětmi to umí. Sestřička je také moc příjemná, tak to má prostě vypadat Více

nám. Dr. Brauna 369/6, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Je velmi dobra,srdečně doporučuji,zbytečně děti nezatěžuje a hlavně hleda přičiny.Náš Kubík se má jak v bavlnce,k tomu je velmi přijemna i sestra,poradi ve všem.....pa Petra Š Více

Čáslavská 1176, Bohumín Mapa

• Pediatr, Kardiolog

„Je to nejlepší doktor. Chodila jsem k němu jako malá holka, potom moje dcerky a nyní chodím za panem doktorem i svoji vnučku. Určitě bych neměnila. Vstřícnost, ochota, porozumění a hlavně lidskost. Lili. Více

Mládežnická 1563/9, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je báječná! Trpělivá, vstřícná a pečlivá. Nemohu jinak než doporučit. Opravdu je to lékařka na svém místě! Více

Volgogradská 2434/147, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Prodělala jsem streptokoka, brala jsem 2x po sobě antibiotika, pomohly, ale pocit pálení v krku zcela nevymizel.. Díky homeopatikům, akupunktuře, bylinkám a samozřejmě panu doktoru Paszandowi jsem se tohoto nepříjemného pocitu zbavila !! Panu doktorovi moc děkuji a chci mu touto cestou popřát hodně zdraví, a mnoho spokojených pacientů. S vřelým pozdravem Cyrkuliková Více

Nerudova 19/541, Český Těšín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší doktorka jakou jsme mohli pro děti vybrat. Ochotná, vstřícná, milá, zkušená a znalá a vždy nám pomohla.Kuboš Více

Revoluční 531, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Drahá paní doktorko, ani nevíte, jak mě mrzí, že jsem musela vyrůst a odejít od vás. Paní doktorce Mikeskové nemohu vytknout nic. Vždy se ke mě chovala moc hezky, nikdy nic nepodceňovala a jednala rychle. Bavilo mě, jak mi vždy říkala jménem mé mamky, protože ta k ní jako dítě také chodívala. Poznala jsem celkem asi 4 sestřičky, které s paní doktorkou pracovaly a se všemi mám skvělé zkušenosti. Své dítě bych nesvěřila nikam raději, než k ní. Více

ul.Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „K paní doktorce jsem chodila od malinka už já a dnes ji navštěvuji se svým mimčem. Je perfektní. Opravdu moc hodná, trpělivá, empatická a nevymýšlí nesmysly. Sestřička je taky moc prima. Doporučujeme :) Více

Horymírova 1, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá lékařka, s perfektním přístupem k dětem. Vždy vše vysvětlí. Děkuji jí za to jak se stará o moje děti, A že díky ní, jsme včas přišli na to jak moc vážně je postižená dcera. Nikdy jsem neslyšela to se vám jenom zdá, jste zdravotník tak ve všem vidíte něco špatně, tak jak od jiných lékařů , ke kterým nás posílala když bylo potřebo. Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Nejužasnější človíček na tomto světě jsem ji hodně moc vděčná a za veškerou péči od srdce děkuji mé děti ji také hodně moc obdivuji a děkuji Ševelová Více

Zdrav. středisko 581, Petrovice u Karviné Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka a paní sestřička jsou příjemní, hodní a milí jsme s nimi spokojeni. Doporučuji všem. A hlavně paní sestřičce a paní doktorce doporučuji ať se jím Nadále pěkně pracuje a ať se jím v té ordinaci líbí. Více

Fryčovická 206, Brušperk Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jsem velmi spokojená s paní doktorkou, která byla častokrát na záskok u paní doktorky Hustákové. Příjemné lidské jednání a vše pečlivě vysvětlí. Škoda že nemá svoji ambulanci, hnedka bych se k ní přehlásila.... Více

Moravská 29/497, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Velmi děkujeme za kvalitní profesionální a zároveň laskavý osobní přístup paní doktorky Canibalové. Ochotu a věcnost při řešení zdravotních potíží našich dětí. Spolu se zdravotní sestrou tvoří skvělý tým a můžeme jí jen doporučit! Více

V Aleji 648, Karviná Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila od narození do 19let. Dnes už je mi přes 30 a mám vlastní dítě. Vždy když si vzpomenu na paní doktorku i na sestřičku rozleje se mi u srdíčka hřejivý pocit. Opravdu měly duše nakloněné dětem a já jim budu vždy vděčná za pěkné zážitky z návštěvy, nikoliv pocity strachu. Kdybychom nebydleli 400km daleko určitě bych k ní zapsala i své dítě. Nejlepší lékařka pro děti, kterou jsem kdy poznala, klidná a rozvážná. Děkuji! Monika Kocianová Více

Novodvorská 3060, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K panu doktorovi jsem chodila několik let a můžu ho jen chválit. Má velice lidský přístup. Je ochotný a vstřícný. Vždy pečlivě prošetří každý příznak a každou nemoc popíše a vysvětlí její průběh i úplnému laikovi. Je to jediný doktor svého druhu a moc mě mrzí že už k němu nemůžu chodit. Více

Ke studánce 1048, Orlová Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je vždy vstřícná, nedává ihned antibiotika a snaží se nejdříve udělat všechna vyšetření. K paní doktorce chodí obě naše děti a jsem maximálně spokojená. Jendryščíková Více

Masarykova 900, Orlová Mapa