Doporučení praktičtí lékaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Havířov

• Praktický lékař

„Mohu doporučit všema deseti. V dnešní době najít někoho , kdo vám poradí a pomůže s lidským přístupem je hodně těžké. Tady jste na správném místě. Nejlepší paní doktorka široko daleko. Více

Puškinova 226, Frýdek-Místek Mapa

Ordinace Puškinova s.r.o.

• Praktický lékař

„Pro mě je MUDr. Radomíra Černocká skvělá lékařka nejen po stránce odborné, ale také zároveň lidské. Vždy se snaží pomoci, trpělivě vyslechne trápení. Je to správný člověk na správném místě. Více

J. Šavla 4, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Po doktorech asi nikdo nechodí rád, ale nemoci chodí bohužel po lidech, takže někdy prostě nemáme na výběr. U paní Doktorky Jitřenky Šuralové jsem nějakých 15 let a nikdy jsem se nesetkal s tím, že by nebyla příjemná nebo mi něco nevysvětlila. Moc děkuji za přístup a péči, kterou nám pacientům dáváte :) Více

Vratimovská 689, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Velmi skvělá paní doktorka,pečuje o celou mou rodinu,vždy pečlivá,důsledná a vždy s úsměvem na tváři.Neměnila bych,takových lékařek jako je ta NAŠE je velmi málo. Více

Beskydská 124, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Jsem s touto paní doktorkou velmi spokojený již několik let. Milá, vstřícná, vždy poradí a pomůže. Doporučuji

Chittussiho 9/1001, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Vyborna pani doktorka nejednou mi pomohla,kdyz jsem mela zanet okostnice a zubar mi nenapsal antibiotika,mela jsem horecky pres 39 stupnu celsia.nebit pani doktorky,tak bych tu zrejme dnes nepsala.Dekuji Grossmannova Více

Bastlova 15, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Velice precizní lékař, diagnostik. Je vidět že pana doktora jeho práce opravdu baví a pacienti mu nejsou lhostejní. Výborných lékařů s lidskou tváří je málo. Více

1. máje 469, Třinec Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je,úžasná žena . Umí vnímat lidi ,pochopit je, a léčit ...Jí patří velké díky .Jsem ráda, že jsem jí mohla mít jako obvodní lékařku. Jistě bych byla ráda, kdyby mne přijala ,i když už není tam kde byla. Ale na tom se nic nemění,že bych dojížděla kamkoliv. Více

Vítkovická 16/3077, Ostrava Mapa

Moje ambulance a.s.

• Praktický lékař

„Přešel jsem po ukončení pracovního poměru do důchodu a na doporučení známých jsem přešel k DR.Ehlovi. přístup PÁNA Doktora byl plně profesionální, lidský a z hlediska účinnosti léčby na 100%. vzal jsem si jeho rady k srdci a makal jsem na sobě. Jsem živý, zdravý a přes svůj věk 67a půl roku aktivních ve všem. Děkuji Pane Doktore. Více

Lechowiczova 2970, Ostrava Mapa

• Praktický lékař, Internista,…  Diabetolog Více

„Paní doktorka je absolutní špička jsem pacientem 19 roků umi velmi dobře odhadnout diagnozu nemocí i jaké léky potřebujete případně pozměnit léky pokud vám zrovna moc nesedly chování 1a+!!!Toto hodnocení samozřejmě i pro její zdravotní sestru obě se maximalně doplňujou je to prostě špičkový team!!!!! Jindřich Piprek Více

Nádražní 26/1266, Ostrava Mapa

Prakt. lékař pro dospělé, dia.,interní

• „Paní mudr Kamradova má velmi vstřícný přístup,jak s léčením tak i radou.Co se týká rady a přístupu k pacientům platí i pro skvělou zdravotní sestřičku. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Jsem maximálně spokojena, lidský přístu. Je velice příjemné s ním komunikovat, krásný úsměv, vše vysvětlí, doporučí to nejlepší a hlavně řádně ošetří a vyšetří staré lidi, ke kterým má krásný přístup na rozdíl od jiných lékařů. Více

Kochova 2/1227, Havířov Mapa

Diagnostický a léčebný komplex s.r.o.

• „Nejlepší PANI DOKTORKA kterou znam, k ní člověk chodí z radostí i když mu není nejlepe, vždy mi pomohla a opravdu je taková že človeka podpoří i psychicky, velice milá, příjemná, její hlas mě opravdu uklidní. Nikdy bych neměnila, vždy se snaží opravdu první poslední aby zjistila problém se kterým človek příjde Více

Lechowiczova 2, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „U paní doktorky jsem velmi spokojená,nemám problém s ní řešit ani velmi osobní problémy,které se mi jinde říkají těžce.Je velmi milá a empatická.Děkuji Více

Mendělejevova 4, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Skvela lekarka i sestricka,vrele vsem doporucuji.Dovedou obe poradit a maji lidsky pristup.Davam palec nahoru.

ISPAT NH a.s. Vratimovská, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka,je příjemná a velmi ochotná. A navíc dobře rozumí svému povolání.

Štursova 13, Frýdek-Místek Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka je velmi ochotná vše vysvětlit, kde je problém. Motivuje ke změně tam, kde moje návyky škodí mému zdravotnímu stavu. Neodbyde záplavou léků, ale jde po příčině zdravotních problémů. Nejlepší lékařský přístup, co jsem kdy poznal. Více

Krmelínská 305/523, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Až na malou vynucenou přestávku docházím k paní doktorce už léta letoucí a nemůžu k ní říct jediné špatné slovo. Jsem spokojen a doufám, že to s ní vydržím do smrti smrťoucí (a ona se mnou, samozřejmě). Více

Hrušovská 20 Ostrava, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Pana doktora doporučuji všem těm, kteří od lékaře neočekávají pouhý předpis léků. Pan doktor se zajímá o člověka i z psychické stránky. Jde mu o odstranění příčiny potíží, zajímá se o souvislosti. Umí naslouchat, nabídne možnosti řešení, vše srozumitelně vysvětlí - nevnucuje, respektuje přání pacienta. Neposílá na zbytečná vyšetření. Přístup pana doktora mi zcela vyhovuje, mohu jen doporučit. Eva L. Více

Pernerova 22/423, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé a děti

• „Vážím si velice p. doktorky-přestoupila jsem od jiného lékaře a ikdyž dojíždím,vůbec mi to nevadí.Velice erudovaná žena,ochotná Vám pomoci.I sestřičky jsou hodné.Ale ještě k paní doktorce-jsem velmi spokojená,velmi mi pomohla a já i touto cestou děkuji za její práci. Více

Bláhova 399/5, Ostrava Mapa