Doporučení praktičtí lékaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Děčín

• Praktický lékař, Zubař

„Máme s MUDr.Dyatlovou jen ty nejlepší zkušenosti. Přijala do péče celou mou rodinu a postupně všem odléčila všechny problémy. Dokonce i má malá dcera, která nebyla ochotna otevřít strachy ani pusu, překonala za pomoci lékařky a její trpělivosti všechny obavy a nechala se nakonec ošetřit. Díky perfektnímu, modernímu vybavení a speciální technice v ordinaci je schopna rychle a přesně diagnostikovat a poté odborně zakročit. Ve spojení s aktivním a profesionálním přístupem k řešení problému a její ochotě a vstřícnosti je to ideální kombinace, kterou mohu vřele doporučit. Příjemný a ochotný je i ostatní personál ordinace a i oni pracují pro pacienty na velmi vysoké úrovni. Kate.Rehorova Více

Mírové náměstí 3428/5A Špalíček, Ústí nad Labem Mapa

Stomaservis s.r.o.

• „Dobrý den, pravidelně docházím k paní doktorce cca 20 let, tak jednou za kvertál a jsem spokojen s prevencí i akutními příhodami. Více

Opletalova 276, Ústí nad Labem Mapa

Mariemed s.r.o., Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• „K pani doktorce chodí už léta moje maminka a je vážně,ale vážně suprová :)

Karla Čapka 270, Krupka Mapa

• Praktický lékař

„Velmi pečlivá, rozumná, vždy příjemná a vstřícná. Jsem ráda, že patřím do její péče. I v době Covidu je možné se domluvit telefonicky a problémy řešit operativně. Více

Bratislavská 6, Ústí nad Labem Mapa

• Praktický lékař

„Tak vážení Pan Mudr. Dobiáš má skutečně skvělí přístup - pracuje do výše svého platu a není jediný.

Sociální péče, Ústí nad Labem Mapa

Masarykova nemocnice

• Praktický lékař

„Skutečně nezanedbá žádné pacientovi potíže, odesílá jej okamžitě na další odborná pracoviště. Poněkud svérázné chování, ale nikdo nejsme dokonalý. Více

Děčín Mapa

1 názor

„Paní doktorka Chvátalová je milá a šikovná lékařka, ochotná je i paní sestřička, nevýhodou jsou však velmi dlouhé čekací doby, nejsou výjimkou tříhodinové fronty :-(. Více

Weberova 7, Děčín Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „S pani doktorkou jsem velice spokojená a co se týče sestřičky s tou také,co se týče národnosti, tak naše některá sestřička by se ani s názvem sestra neměla chlubit - bída Více

Úzká 8, Děčín Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Je to nejlepsi doktorka, kterou si clovek muze prat. Je vstricna a hlavne posloucha lidi a snazi se pomoci. Nikdy bych ji nemenil Více

Čs. Legií 10, Děčín Mapa