Doporučení zubaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Děčín

• „Někdy koncem roku 2020 mi vypadla plomba. V lednu 2021 mi pan doktor zub vyčistil a dal novou, na zkoušku jak říkal, bez záruky. V dubnu mi začaly velké bolesti. Zavolal jsem a jako bolestivý případ jsem ráno přišel. Pan doktor mě vyšetřil, dal injekci a bezbolestně zub vytrhl. Sestřička je milá a ochotná. I v době koronavirové je zachován velmi dobrý přístup k pacientům. A čekárna není plná děsivých stomatologických obrázků či letáčků. To jsem velice ocenil. Za 54 co jsem na světě je to asi nejlepší můj zubař. Více

Veleslavínova 5, Ústí nad Labem Mapa

L.-DENT, s.r.o. - Ord. PL stomatologa

• „K paní doktorce chodím i s dcerami už asi deset let. Kromě toho, že odvádí dokonalou profesionální práci, je navíc milá, vstřícná a skvěle to umí s dětmi. Pěkné moderní prostředí a velmi milý a profesionální personál. Více

Enta Dent s.r.o.

• „Na světě byste nenašli člověka, který se ještě do nedávná bál zubařů víc, než já. Čekalo mě trhání osmiček, rok jsem to odkládala, právě kvůli strachu. Pak jsem se odhodlala, a hledala vhodného stomatochirurgka, načež jsem se na základě recenzí rozhodla pro pana doktora Natka. A můžu říct jen jedno - děkuji, děkuji, děkuji! Za doslova bezbolestné vytrhnuti dvou osmicek při jedné návštěvě, za empatii, za skvělý přístup.. Kéž by to tak bylo všude. Pak doktor je skutečně báječný. Doporučuji. Více

• Zubař, Praktický lékař

„Máme s MUDr.Dyatlovou jen ty nejlepší zkušenosti. Přijala do péče celou mou rodinu a postupně všem odléčila všechny problémy. Dokonce i má malá dcera, která nebyla ochotna otevřít strachy ani pusu, překonala za pomoci lékařky a její trpělivosti všechny obavy a nechala se nakonec ošetřit. Díky perfektnímu, modernímu vybavení a speciální technice v ordinaci je schopna rychle a přesně diagnostikovat a poté odborně zakročit. Ve spojení s aktivním a profesionálním přístupem k řešení problému a její ochotě a vstřícnosti je to ideální kombinace, kterou mohu vřele doporučit. Příjemný a ochotný je i ostatní personál ordinace a i oni pracují pro pacienty na velmi vysoké úrovni. Kate.Rehorova Více

Mírové náměstí 3428/5A Špalíček, Ústí nad Labem Mapa

Stomaservis s.r.o.

• „Pan Evžen Černý jako zubař je úžasný, ví co dělá a umí odvést úžasnou práci, umělé zuby dělá takové jako nikdo. Jen jeho osobní sestra je nepříjemná - nechápe že se hodně bojím a mám dost špatných zkušeností od jiných zubařů - proto práce je se mnou dost složitá, ale pan zubař to chápe a proto si ho vážím. Více

Klíšská 981/79, Ústí nad Labem Mapa

BlackDental s.r.o.

• „Pan doktor Peter Brecik je nejlepší zubař jakého znám.Odvádí skvělou práci.Když jsem k němu přišla byla jsem zoufalá.Velice mi pomohl a za všechno mu moc děkuji. Více

Enta Dent s.r.o.

• „Precizní profesionální výkon, perfektní přístup k pacientovi. První co provedou jsou rentgeny, ukáže vám je a vše vysvětlí navrhne řešení a je na vás jakou variantu si zvolíte. Předem vystaví rozpočet, který činí průměrnou částku oproti službám ostatních zubářů. Doposud jsem si myslela, že mám dobrou zubařku, bohužel po zkušenosti v enta dent bych ji již nikomu nepřála. Zde mi obratem zachránili živý zub, který mi jiná doktorka chtěla trhat Více

Pařížská 1574/2, Teplice Mapa

BlankDent

• „Paní doktorku mohu jen chválit, je příjenmá, vše mi vysvětlila a profesionálně a bezbolestně ošetřila..minimální čekací doba..sestřička je také moc hodná..příjemné prostředí..jsem ráda, že jsem p.doktorku našla..děkuji.. Více

Kamenický Šenov Mapa

• „Velmi dobra pani lekarka. Chodila jsem k ni jako dite na druhem stupni ZS a musim uznat, ze jsme se ji dost bali, s nikym se nemazlila. Kazdopadne mi zuby kvalitne osetrila a ja jsem se zuby nemela dlouho zadne starosti i s minimalni udrzbou. Více

varšavská 7/1863, Děčín Mapa

Zubní lékař

• „Skoro teta,mám ji moc rád,honá pečlivá oboru rozumí a vždy mě hezky pohladí po tváři.Mohu jen doporučit.

Anenská 2, Děčín Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Je to úžasná doktorka, vždy citlivá, milá a ochotná. Zrovna tak její sestrička. U nich vím, že jsem v těch nejlepších rukách. Více

Náměstí 28. října 818, Česká Kamenice Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „K této paní doktorce chodím již víc jak 25 let a nemohu si jí vynachválit.Vždy byla velice milá,ohleduplná a šikovnáNikdy mně u ní žádný zákrok nebolel včetně trhání zubu moudrosti.Jen se klepu,aby se nerozhodla odejít do důchodu,když dost let přesluhuje. Více

SNP 41, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Trpělivý, šikovný a hlavně bezproblémový. Mám s ním jen ty nejlepší vzkušenosti. V situaci, kdy v Chabařovicích již několik let není zubař (zubařka) mi vytrhl trn z paty. Člověk u něj najde správnou atmosféru až ztratí strach ze stomatologického záukroku. Více

Pařížská 1217/9, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Pan doktor Svoboda je pro mě ten nejlepší zubař, kterého jsem poznala a to není jen můj názor. Sama jsem k němu přivedla už 2 lidi, další už bohužel nebere, a všichni jsou s ním moc spokojení. Tento zubař nekouká jen na peníze a nesnaží se za kdeco účtovat, je velice příjemný a vrtání či jiné výkony u něj vůbec nebolí. Je tak pečlivý a precizní - prostě neznám lepšího. A klidně dokáže léčit dlouho zub, jen aby ho zachránil, který by většina zubařů s klidem vytrhla. Bojím se jen, že mi odejde do důchodu. Více

ZdrÚ Policie ČR, Lidické nám. 1163/2, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Velmi dobrá zubařka která pracuje s citem. Chodily jsme k ní celá rodina a vždy s dobrou náladou k ní i od ní - a to se zubařů bojím. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Masarykova 318, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Chci poděkovat panu doktorovi za rekonstrukci zubů ,že u toho nejásá ,jak jsem se dočetla v příspěvku se nedivím.Ani já bych nejásala ,kdyby moje práce lépe řečeno poslání spočívalo v tom v čem spočívá práce zubaře.Jeho svérázný přístup je mi milejší ,než řeči kolem a práce špatně odvedená.Já jsem spokojená ,chodíme tam celá rodina včetně vnoučat a zklamání se nedostavilo.Děkujeme pane doktore Vzkaz pro nespokojené ,lékaře si můžeme vybrat tak to zkuste kde na vás čekají s úsmévem Hatašová Alena Více

Bohosudovská 378, Krupka Mapa

• Velka Hradebi 3385/9, Ústí nad Labem Mapa