Doporučení zubaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Plzeň

• „Moc milá , hodná . Díky paní zubařce mě přešel strach chodit k zubaři. Bezbolestná úžasná péče , vše vysvětleno co bude dělat a proč to tak bude dělat . Více

Bendova 1149/8, Plzeň 3, Plzeň Mapa

White Smile Dental Clinic s.r.o.

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

„Mily, usmevavy a hlavne mimoradne skvely pristup k detem. Se jen tak nevidi. Nejdriv nechali maleho seznamit s prostredim, hezky na nej mluvili a na vse mu dali cas. Vse ukazali, vysvetlili a my konecne odchazeli od zubare prohlidnuty a s usmevem:-). Více

Otýlie Beníškové 472/4, Plzeň Mapa

Dr. Justová s.r.o. - zubní ordinace v Plzni

Otýlie Beníškové 4, Plzeň Mapa

Dr. Justová s.r.o.

Bělení zubů

od 3 500 kč

• „Pan doktor byl velice vstřícný moji dcerce vše nejdříve vysvětlil aby se nebála a vše kupodivu klaplo skvěle. Nemohu si na nic stěžovat a jen doporučit. Více

Masarykovo náměstí 82/1, Rokycany Mapa

Noor Kharboutli

Ošetření kořenových kanálků

od 600 kč

• „Pan doktor je moc hodný a vše vysvětlí. Díky němu už se nebojím návštěv zubní ordinace, na pacientech mu opravdu záleží. Lepšího zubaře těžko najdete, moc doporučuji :) Více

Purkyňova 35, Plzeň Mapa

Deemyad smile dental studio

• „Mohu jen doporučit ! K panu doktorovi chodím už několik let a vždy naprostá spokojenost. Ochotný,výborná kvalita, bezbolestnost, pro pana doktora není nic problém :) Vše zvládne ! Více

Havlíčkova 703/12, Plzeň Mapa

GratiaDent zubní centrum s.r.o.

• „Nejlepší zubařka na světě! Alespoň pro mě, velmi ochotná, když je problém, vždycky mě sestřička někam "vmáčkne", obě velmi příjemné a hlavně lidské. Po zkušenostech s ostatními zubaři je paní doktorka naprosto top, pečlivá práce, citlivý přístup. Dříve jsem měla strach ze zubařů, ale díky paní doktorce už nemám. Chodím tam opravdu ráda. A to že chce paní doktorka zálohy? Naprosto v pořádku! V dnešní době se absolutně nedivím, lidé by chtěli vše nejlépe zadarmo, ale já si za kvalitně odvedenou práci ráda zaplatím. Mimo to je vždycky legrace. Úžasný člověk a úžasný doktor Více

Americká 90/11, Plzeň Mapa

• „Paní doktorka je velmi pečlivá, ochotně mi zodpověděla všechny dotazy, poradila a především měla trpělivost s mým synem. Ani po jeho snad čtvrthodinovém záchvatu se absolutně nenechala rozhodit, celou dobu se snažila upoutat jeho pozornost a uklidnit ho, což se nakonec podařilo. Nemám, co bych vytkla. Více

Husova 774/17, Plzeň Mapa

Dentica

• „Mily, trpělivý, vstřícný, ochotný doktor. Okamžitě objevil příčinu me bolesti po zkazenem zákroku me bývalé pani doktorky. Provedl zákrok. Už zase jim, piju a funguju bez bolesti a leku na bolest. Mohu jen doporučit. Více

Manětínská 15, Plzeň Mapa

WH Dentes s.r.o.

• „Vždycky jsem byla vyklepaná, když jsem měla navštívit zubaře. Od té doby, co jezdím k MUDr. Procházkovi, se v podstatě těším. Pan doktor mi vše před zákrokem vysvětlí, tak se nebojím, ovládá velice dobře psychologii člověka. A důležité je, že nevybírá za výkony hrazené pojišťovnou jako v jiných ordinacích a má velice lidské ceny, žádný zlatokop. Doporučuji. Linda Více

U Porcelánky 230, Chotěšov Mapa

• „Nejlepší zubař na světě! :) Rozhodně aspoň pro mě. U předchozího zubaře jsem nebyla asi 10 let, protože jsem měla špatné zkušenosti a bála jsem se. Zuby mě nebolely a neměla jsem žádné problémy, ale jednoho dne jsem se rozhodla, že svůj strach překonám. Našla jsem pana Kirinoviče, byl nejblíž k mojí práci. Měla jsem obrovské štěstí, protože pan doktor je naprosto úžasný, milý, vtipný (a navíc vypadá jako Martin Fourcade) a hlavně je pečlivý a precizní ve své práci - zuby mám díky němu opravdu krásné a přestala jsem se bát. Měla jsem hodně menších kazů a každý měsíc jsem chodila na vrtání po dobu asi jednoho roku. Když svým známým říkám, že ráda chodím k zubaři, tak na mě divně koukají - ale je to tak - chodit k panu Kirinovičovi je pro mě radost, vždycky se tam těším, i když to zní bláznivě :) Také paní sestřička je skvělá. Za mě naprostá dokonalost! :) Více

Karlova 11, Plzeň Mapa

• „Mohu jedině doporučit. Pan doktor je vynikající stomatolog, ochotný, důkladný, šetrný, trpělivý. Oceňuji jeho vysokou odbornost, vybavení ordinace, profesionalitu a přístup k pacientovi. Současně chválím i obě sestřičky. Celkové velmi milé, příjemné a lidské jednání. Takže ještě jednou rozhodně všem doporučuji Více

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň Mapa

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Paní doktorku mohu jedině doporučit! Péče o pacienta výborná, zajímá se a ješti si člověk v ordinaci pokecá :-). K téhle zubařce chodím rád, i když je to zubařka :-) Více

Čechova 2641/44, Plzeň Mapa

Poliklinika Bory s.r.o.

• „Velice milá a šikovná paní doktorka.

Francouzská tř. 4, Plzeň Mapa

Zubní ordinace

• „Milá, velice příjemná paní doktorka. Chodila jsem tam dlouho, ale teď už jsem stomatologa změnila. Trochu mi totiž vadila hygiena v ordinaci. Paní doktorka totiž nepoužívá jednorázové rukavice ani si po pacientovi nemyje ruce, a jde sahat do pusy pacientovi dalšímu. To mi vadilo. Jinak vše v pořádku. Dokonce mi brala i bez objednání. Více

Průkopníků 149, Plzeň Mapa

Privátní stomatologická praxe

• „Velice milá paní doktorka od které nebolí ani čištění zubních kanálků. Byl jsem u ní velice spokojen. Možná se kvůli ní přestanu i bát zubaře. Tak lidský a zároveň profesionální přístup jsem u svého bývalého stomatologa nezažil. Paní doktorka MDDr. Jana Novotná dělá čest své profesi. Více

Spojenců 9/2130, Plzeň Mapa

DENTA-Centrum zubní péče s.r.o.

• „Je jasné, že se vše také odvíjí od snahy pečovat o vlastí chrup, žádný zubař nebude skákat radostí, když uvidí zanedbaný chlívek místo ústní dutiny. Paní doktorka je pohodový odborník a nemám žádný důvod napsat kritickou výtku. Doporučuji. Více

Plzeň, Plzeň Mapa

ordinace

• „Vynikající zubař, který mě zbavil obrovské bolesti a vyřešil můj dlouhotrvající problém. Můžu jen a jen doporučit.

č.d. 68, Úněšov Mapa

č.d. 132, Pernarec Mapa

Zubní ordinace

• „skvělý člověk a lékař. Vysvětlí vše a je velmi precizní. S podobným přístupem se u lékařů setkáte jen zřídka. Chodím k němu moc ráda. Více

Živnostenská 17, Plzeň Mapa

Plzeň - Doubravka