Doporučení zubaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Plzeň

• „Nejlepší zubařka na světě! Alespoň pro mě, velmi ochotná, když je problém, vždycky mě sestřička někam "vmáčkne", obě velmi příjemné a hlavně lidské. Po zkušenostech s ostatními zubaři je paní doktorka naprosto top, pečlivá práce, citlivý přístup. Dříve jsem měla strach ze zubařů, ale díky paní doktorce už nemám. Chodím tam opravdu ráda. A to že chce paní doktorka zálohy? Naprosto v pořádku! V dnešní době se absolutně nedivím, lidé by chtěli vše nejlépe zadarmo, ale já si za kvalitně odvedenou práci ráda zaplatím. Mimo to je vždycky legrace. Úžasný člověk a úžasný doktor Více

Americká 90/11, Plzeň Mapa

• „Konečně Zubař, který neslibuje, ale koná. Já i moje žena jsme nadšeni a konečně se zubaře nebojíme. Profesionální a přitom kamarádský přístup. Je skvělý. Místo injekce používám jakousi pistolku která jen malinko štípe, nic nebolí. Samotný zákrok OK a co jde hrne na pojišťovnu. Doporučuji všem Více

Americká 55, Blovice Mapa

MDDr. Jiří Zábran, zubní lékař

• „Mohu jedině doporučit. Pan doktor je vynikající stomatolog, ochotný, důkladný, šetrný, trpělivý. Oceňuji jeho vysokou odbornost, vybavení ordinace, profesionalitu a přístup k pacientovi. Současně chválím i obě sestřičky. Celkové velmi milé, příjemné a lidské jednání. Takže ještě jednou rozhodně všem doporučuji Více

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň Mapa

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Velice milá paní doktorka od které nebolí ani čištění zubních kanálků. Byl jsem u ní velice spokojen. Možná se kvůli ní přestanu i bát zubaře. Tak lidský a zároveň profesionální přístup jsem u svého bývalého stomatologa nezažil. Paní doktorka MDDr. Jana Novotná dělá čest své profesi. Více

Spojenců 9/2130, Plzeň Mapa

DENTA-Centrum zubní péče s.r.o.

• „Doporučuji

Toužimská 11, Plzeň Mapa

Praktické zubní lékařství

• „skvělý člověk a lékař. Vysvětlí vše a je velmi precizní. S podobným přístupem se u lékařů setkáte jen zřídka. Chodím k němu moc ráda. Více

Živnostenská 17, Plzeň Mapa

Plzeň - Doubravka

• „Příjemné prostředí, velmi milá sestřička i paní doktorka. Bez čekání. Ošetření z mého pohledu jednoznačně profesionální, rychlé a z minimální bolestí. Po 50. letech první zubař, ke kterému bych občas i dobrovolně zašel ;-), bohužel mají plno. Více

Janáčkova 31, Plzeň Mapa

Zubní ordinace

• „Bál jsem se vždy zubařů,ale díky panu Spoustovi jsem to překonal. Pečlivý, vstřícný a hlavně bezbolestný.

Na Potocích 460, Radnice Mapa

Ordinace stomatologa

• „super

Zámecká 384, Spálené Poříčí Mapa

Zubní lékař

• „Je super ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Mikulášské náměstí 4, Plzeň Mapa

Bioptická laboratoř s.r.o.