Doporučení zubaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Trutnov

• „Z dětství jsem měla nemilé zkušenosti s předchozími zubaři "strach,trauma", ale od doby co chodím k Panu Novotnému můžu říct, ze se k zubaři i těším :) .. Pan doktor i sestřička velice ochotný, profesionální. :) chodíme tam celá rodina a nejlepší volba pan Zubař byl ! :) Více

U Hřiště, Trutnov Mapa

MDDr. Vojtěch Novotný, soukromá zubní ordinace stomatologie.tu@seznam.cz ----------- www.ndent.cz

• „Pracoval v Plynostave Pardubice a vysunute pracovisko bolo v Trutnove .To bolo asi v roku 1980.Bol som ošeyrený tou pani zubárkou.Už vtedy bol milý prístup a práca sa chválila sama.A taktiež to bola pekná žena.Chcel by som sa ešte niekedy vrátiť do toho mesta po toĺkých rokoch. Více

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Paní doktorka a sestřička jsou milé,hodné,ochotné a veselé.Ráda k nim chodim.Prostě paráda,super...Doporučuji !!!!

Sokolská 238, Trutnov Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „jsem velice spokojená s pani zubařkou-konečně mé ústa k něčemu vypadají!!! Určitě doporučím!!Děkuji moc

Krakonošovo náměstí 127, Trutnov Mapa

STOMATOLOGICKÁ ORDINACE

• „Skvělá, úžasná a lidská paní doktorka. Trhala mi 8čku a nastaly komplikace a zvládla to bravurně!!! Je příjemná, milá. Vřele doporučuji!!! Více

Polská 91/14, Trutnov Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa s lab.

• „K paní doktorce jsem přestoupila, před více než rokem, od soukromého lékaře na doporučení. Jsem maximálně spokojená. Je velice pečlivá, starostlivá, šikovná a hodná. Pro mě to byla nejlepší volba. Všem mohu jenom doporučit. Více

Riegrova 359, Rtyně v Podkrkonoší Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Paní doktorka je skvělá jako člověk a odborně erudovoná své práci rozumí a pro své pacienty se snaží učinnit to nejlepší aby byl pacient ale i sama paní doktorka spokojená. Já k paní doktorce chodím a mohu potvrdit že se mě věnuje s maximální péči a zoubky mě dala dohromady neboť jsem zuby měla v hrozném stavu nikoliv svojí vinou ale špatnou stomatologickou péčí předchozího zubního lékaře. Myslím jsi že by takových to zubních lékařů jako je paní doktorka Vojáčková mělo být v rámci stomatologie více. Více

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Chodím k paní doktorce od mala. Jelikož jsem zanedbala preventivní prohlídky, dostavily se bolesti zubů. Nebyla jsem u paní doktorky 5 let. I přesto mě přijmula a provedla ošetření. Domluvili jsme se na dalším postupu léčby. Je milá, vše vysvětlí a informuje o postupu léčby. Mohla me vyřadit z evidence, ale na místo toho mi i po mé nezodpovědnosti příjmula. Jsem již ponaučena a můžu jen paní doktorku doporučit. Více

Denisovo nábřeží 665, Náchod Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Modráček Jednoznačně nejlepší zubař, jakého jsem kdy navštívil. Citlivý přístup, vysoká profesionalita.

Kladská 466, Trutnov Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Zdravim jsem moooc spokojen s pani doktorkou jak tu někdo psal clovek se neboji a netrne hruzou u zubare lepši zubařku v okoli nenajdu chvalim kde muzu ;) Více

Fügnerova 519, Dvůr Králové nad Labem Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa s lab.

• „Nejlepší zubařka s velmi příjemným vystupováním. Jeden z nejlepších lékařů s jakým jsem se kdy setkal.

Denisovo nábřeží 665, Náchod Mapa

Ordinace zubního lékaře

• „Pan doktor Havelka je perfektní zubař. Mám štěstí, že patřím mezi jeho pacienty.

Veleslavínova 66, Trutnov Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Skvělá paní zubařka, která neztratila lidskost a přijala mne s akutním zánětem. Kdybych nebyla až z jižních Čech, tak by byla jasnou volbou. Skvělý člověk na správném místě, profesionální a empatický. Velké díky za takové, poslední roky je to velká vzácnost. Více

č.d. 315, Pec pod Sněžkou Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Nemám co dodat vše o.k.

5. května 424, Svoboda nad Úpou Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Dekuju!! Zasla jsem k paní Zubari na pohotovost, dokázal mi bezbolestne pomoc, řekl i jak to mám nadále léčit. Sestřička taky úžasná! Pozitiva a velice milá Více

č.d. 42, Choustníkovo Hradiště Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Vždy se snažila, aby bolestivost zákroku byla co nejmenší, i když byl zákrok velice složitý (trhání zubu a následné odvrtání kořene). I když pracuji mimo bydliště,vždy jsme našli termín mimo obědnání. Více

Bratří Čapků 773, Úpice Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Dnes jsme byly s dcerkou u pana doktora na pohotovosti a můžu jen doporučit. Profesionální přístup, příjemné prostředí... I přes nepříjemný zákrok dcera(9let) cestou domů konstatovala, že se tohoto pana doktora nebojí a že to ani moc nebolelo. Milá sestřička jen podtrhovala lidský přístup. Moc děkujeme a doporučujeme ! Více

Labská 383, Hostinné Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Dnes jsem navštívil zubní ordinaci paní doktorky (pohotovost). Profesionální přístup, ochota. Vše paní doktorka vysvětlila, bolavý zub bezbolestně ošetřila. Prostě špičkový zákrok. Více

Husovo náměstí 36, Česká Skalice Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Pan doktor je velmi ohleduplný. Všechno v klidu vysvětlí a veškeré zákroky provádí citlivě. Chodíme k němu celá rodina Více

Úpské nábřeží 397, Trutnov Mapa

Sam. ordinace PL - stomatologa

• „Velmi dobrý přístup paní doktoky, je nadmíru ohleduplná a profesionální

Manželů Burdychových 325, Červený Kostelec Mapa