Doporučení zubaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Liberec

• „Celý svůj dospělý život jsem měl smůlu na zubaře. Dospěl jsem až do stavu, že jsem měl z návštěv u zubaře strach. Měl jsem ale velké štěstí, když jsem se "dostal" k panu doktorovi Kudibalovi!!! Od podrobného vysvětlení při první návštěvě, až k vlastním zákrokům ze mne strach zmizel a jak již psali ostatní, přestal jsem mít ze zubaře obavy. Přístup pana doktora a sestry je tak lidský a fajn, že to snad ani není možné! (v tom nejlepším samosebou) Zubaři se na mne doslova vyřádili, ale když jdu ke specialistovi, tak očekávám, že své práci rozumí a důvěřují mu. Skoro mne tato idea přešla, než jsem zakotvil u PANA doktora. Teď to mohu s klidem považovat za pravdu. Přeji Vám pane doktore jen to nejlepší, jste profik s velkým "P", DĚKUJI Více

Hruboskalská 2299, Turnov Mapa

DenTur s.r.o.

• „Nejlepší zubař co znám :-). Ochotný, vnímavý, hodný. S ním jsem se přestala bát zubaře. Vřele moc doporučuji.

Řeznická 166/2, Liberec Mapa

• „Je mi 66 let a po celoživotních problémech se zuby se konečně nebojím chodit k zubaři. Pan doktor je milý, příjemný, každý úkon předem vysvětlí a hlavně nic nebolí.Mohu jen chválit a poděkovat . Více

Tatranská 860, Liberec Mapa

STOMACLINIC s.r.o.

Bělení zubů

od 1 000 kč

• „Jeden z nejlepších lékařů, které jsem kdy poznala. Milý, vtipný a co se odborné stránky týče tak vynikající. Všem bych přála takového lékaře. Za 15 let co jsem pacientka pana doktora Zemana se mi nestalo, že bych se netěšila k zubaři. Více

Ignáta Herrmanna 4, Liberec Mapa

Praktický zubní lékař

• „Je to skvělý doktor .Moc lituji,že jsem takového zubního lékaře neměl již dříve. Má zlaté ruce i srdce, je to dobrý člověk.Skvěle se doplňuje se sestřičkou,která je také moc milá a příjemná. Více

Lužická 692/1, Liberec Mapa

EPE, s.r.o.

• „Návštěva s paradentózou už před pár lety, ale paní doktorka ochotně vyřešila i jiný problém, který sama odhalila a o němž jsem nevěděla. Naprostá spokojenost s paní doktorkou, sestřičkou i jejich dentálními hygienistkami!! Více

Rumunská 655/9, Liberec Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Po špatných zkušenostech nejlepší zubař :) Přístup,flexibilita, dodržování času objednání vše 100% . Odvedená práce 100% . Jen a jen doporučuji :) Nelituji ani jedné koruny :) Více

boleslavova 1136/4, Liberec Mapa

AAdent

• „Jako skoro každý jsem se vždy návštěv zubaře obávala, ale od doby, co chodím k panu Dr. Pimakhinovi a jeho zdravotní "sestřičce", tak to pro mě není vůbec stresující záležitost. Ošetření je bezbolestné a velmi šetrné. Cekově jsem spokojená. Více

Husova 73, Liberec Mapa

Alexander Pimakhin

• „Pan doktor i sestřička jsou profesionálové se vším všudy. Pan doktor se, alespoň dle mého laického pohledu, dobře vyzná nejen v běžných zákrocích, ale i v moderních postupech apod. Nejsem jeho pacientem zase tak dlouho, ale i za tu nepříliš dlouhou dobu je znát velký pokrok v komunikaci, která dříve trochu pokulhávala. Je radost sledovat, jak se z velmi dobrého lékaře stává výborný ;o) Dnes se vždy přesně dozvím, v čem je problém, jaké jsou možnosti jeho řešení, jaké je lékařovo doporučení. Přestože jsem předtím měl dobrého dentistu, pan doktor Holoubek je ještě minimálně o třídu výš. Díky lokálnímu umrtvení, které stále není jinde běžné, to u pana doktora nebolí, takže se u něj návštěva stává ne sice událostí, na kterou by se člověk těšil, to snad u zubaře ani nejde ;o), ale rozhodně se už člověk nemusí bát o zuby se postarat, což považuji za velmi důležité. Prostředí čekárny je naprosto bez chyby. Rádio, pohodlné posezení, různé časopisy, hezká čistá toaleta se vším potřebným a přístupná přímo z čekárny. Jediným mínusem jsou termíny, na nejbližší týdny nebo i měsíce má většinou plno. Není se co divit, to se dobrým lékařům zřejmě stává. Jedním z důvodů bude také fakt, že si pacienty objednávají na přesný čas a vždy s rezervou, aby se nemuselo spěchat na dalšího pacienta, což je naopak obrovský plus. Akutní zákrok je pak ale velmi těžké narychlo domluvit, i když se sestřička snaží, jak může. To je ovšem má zkušenost stará mnoho měsíců a třeba se i toto už podařilo vyřešit. Vřele doporučuji! Více

Husova 76, Liberec Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Usměvavá, pečlivá, důsledná, vše vysvětlí, na děti je zlatá. Nejlepší doktorka, co víc si přát. Děkuji

Ještědská 636/61, Liberec Mapa

Váš úsměv s.r.o.

• „Díky paní doktorce Sádovské a její sestřičce jsem jsem si vypěstoval psychyckou úchylku - k zubaři se těším !!!

Na Kopci 11, Jablonec nad Nisou Mapa

Praktický zubní lékař

• „Nejlepší stoatolog kterého znám!

Revoluční 164, Stráž pod Ralskem Mapa

Praktický zubní lékař

• „Super vynikající zubař, perfektní práce. Lepšího jsem nepoznala. Příjemný , vtipný a sestřička také.

Dlouhá 12, Jablonec nad Nisou Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorka i sestřička jsou skvělé. Chodím k nim od svých 7 let a nyní i moje děti. Trochu se bojí, ale paní doktorka to s nimi umí (např. ukazuje na medvídkovi, co jim bude v pusince dělat - úžasné). Moje pooperační kontroly po extrakci osmiček také perfektní. Více

Revoluční 164, Stráž pod Ralskem Mapa

Praktický zubní lékař

• „pana doktora navštevuji 20 let a jsem s ním maximálně spokojen.Jineho bych už nechtěl.Proste super lekar

Markova 8, Turnov Mapa

APOLONIE, s.r.o.

• „chodím k němu již 35 roků a bez problémů.Vynikající odborník.Skromný a velice příjemný člověk.Tak by měli vypadat i všichni ostatní stomatologové!!! Více

3. května 501, Semily Mapa

Praktický zubní lékař

• „Velmi citlivá a skvělá stomatoložka.

Děkanska 84, Frýdlant Mapa

Praktický zubní lékař

• „Paní doktorce posílám veliké díky, protože mojí dceři nádherně srovnala zuby. Perfektně věděla, co je třeba, byla velice milá a ochotná. Dcera k ní od 13 roků vždy zaběhla sama, dokonce se ji snažili objednávat na kontroly najednou s její spolužačkou, aby to holkám zpříjemnili. Obě slečny mají nyní nádherný úsměv. Více

5. května 64, Turnov Mapa

Praktický zubní lékař a ortodontista

• „Výborná zubařka, dobře poradí, dělá věci které mi nikdy žádný zubař nedělal... zubní kámen, zbroušení malinko uraženého zubu abych tam neměla "ostrou hranu". Všechno krásně vysvětlí a ukáže co a jak než něco dělá. Konečně se nebojím ale těším se na návštěvu :) Více

č.d. 35, Zásada Mapa

• „Výborný odborník a příjemný člověk. Vřele doporučuji