Doporučení zubaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Olomouc

• „Nemohu jinak než všem doporučit - velmi milá paní doktorka, ke které se nebojíte chodit i celý tým zaměstnanců. Profesionální personál, moderní metody a vybavení, přátelské prostředí, krásná nová ordinace, nadstandardní péče. Nemám nic, co bych vytkla. Škoda, že se mi už jinde dřív nedostalo takové péče jako tady. Více

Husovo nám. 2268/45, Prostějov Mapa

ProEste s.r.o.

Bělení zubů

od 5 000 kč

• „Jsem moc ráda, že jsem našla někoho, kdo přibírá nové pacienty. Chodíme sem všichni, děti i manžel. Nelituji že jsem udělala tuhle změnu a přešla jsem k paní Halašové. Jsem nad míru spokojená. Ochota, přístup, trpělivost, jednání. Moc si toho vážím a obdivuji, protože stále mají plné ruce práce a i přes To jsou tak příjemní Více

sídliště Svobody 3533/34, Prostějov Mapa

Pvdentalstudio s.r.o.

• „Paní doktorka je skvělá a hlavně odborník na svém místě! Vse vysvětli a ošetření provádí s velikou peci a citlivosti. Konečně rada chodím k zubaři! Více

Č. Drahlovského 12, Přerov Mapa

• „Nezbývá než souhlasit s již napsaným. Jsem maximálně spokojená. Žádné čekání, super sestřička i paní doktorka, výborné vybavení, lidský přístup... Více

Za Plumlovskou 10, Prostějov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Vynikajici zubar, dekuji!!! Co k němu chodim, nemam zadne problemy. Jsem velmi spokojena. A sestřicka je milá. Dyckova Více

Jeremenkova 40, Olomouc Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Ty předešlé komentáře nechápu. Já jsem velice spokojena.

Smetanova 9, Přerov Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Recenze nelhaly, opravdu úžasná paní doktorka, která je milá, ochotná, vstřícná, velice pečlivá. Nemůžu než doporučit, svou práci dělá na profesionální úrovni a ještě bezbolestně! Spolu s velice hodnou sestřičkou tvoří bezvadný tým! Více

Janského 24, Olomouc Mapa

• Zubař