Doporučení zubaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Zlín

• „Nikdy bych nevěřila, že trhání zubu moudrosti může být být bezbolestné. Pan doktor má zlaté ruce, za minutku byl zub venku. Byla jsem u něj v ordinaci na pohotovosti, škoda že nepřibírá nové pacienty, hned bych se registrovala. Takhle si totiž představuji ideálního zubaře. Více

Sokolovská, 508, Uherské Hradiště Mapa

MDDr. Zdeněk Volek

Bělení zubů

od 3 500 kč

• „Po 25 letech jsem změnila zubaře. Paní doktorka je úžasná, má šikovné ruce a profesionální přístup. Zase si připadám jako u opravdového zubaře :). Sestřička moc milá. Více

Antonínova 4465, Zlín Mapa

Stomacentrum AVE

• „“Pan zubař je nejlepší kterého znám !!! Je strašně hodný milý a u něho nebolí ani injekce :) má i velice příjemnou sestřičku. Co ještě dodat, po profesní stránce výborný a velmi příjemný přístup k pacientům, mohu jen doporučit!!!” Více

Příčka IV 648, Zlín Mapa

Praktický zubní lékař

• „Vynikající lékař, vždycky vstřícný přístup, dobrá nálada, ochotná sestřička. Kvalitní a odborná péče. Po špatných zkuešnostech s předchozí zubní lékařkou, která zanedbala spoustu potíží, zásadně nepoužívala rukavice ani rengen, jsem nyní maximálně spokojená, pan doktor Vlček mi dal zuby zase do pořáku, pomohl od bolesti, mohu jen a jen doporučit! Více

Havlíčkova 1265, Kroměříž Mapa

Praktický zubní lékař

• „S paní zubařkou jsem velmi spokojena. Velmi rádi k ní chodíme celá rodina. Její milý a citlivý přístup oceňuji nejen já, ale převážně moje bázlivé děti. Pokud hledáte 100% péči a lidský přístup, tak zde všechno naleznete :) Více

Budova 51, J.A. Bati 5645, Zlín Mapa

• „Milá,ochotná,komunikativní,usměvavá,snaží se a nejde jí o peníze.

Komenského 10, Slavičín Mapa

Praktická zubní lékařka

• Zubař, Ortodontista

„výborná a hlavně dobrý přístup k dětem

J. E. Purkyně 365, Uherské Hradiště Mapa

Stomatologická ordinace