Doporučení zubaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Ostrava

• „Nedávno jsem byla na svůj první zákrok, byla jsem u Pána Hrtuse, a nemůžu si vynachválit. Za odvedenou práci si sice připlatíte, ale stojí to za to. Navíc při mé fóbii ze zubařů, mi pán zubař ukázal že není třeba se vůbec ničeho bát. Zákrok byl naprosto bezbolestný. Více

Českobratrská 2227/7, Ostrava Mapa

MUDr. Igor Kuczinský

Bělení zubů

od 3 500 kč

• „Perfektní přístup a super rychlé akutní ošetření.Mohu jen doporučit.Pan doktor je opravdový profesionál.

17. listopadu 538, Bílovec Mapa

Bílovecká nemocnice, a.s.

• „K MUDr.Němcové Jiřině chodím minimálně 25 let. Vždy když k ní přijdu je v dobré náladě a snaží se pacienta rozveselit, aby na bolest se kterou k ní jde nemyslel. Jako lékařka je výborná a nepatří k těm, kteří chtějí na pacientech pouze vydělat, tzn. že svou práci odvede skvěle a nemusíte tam za pár dní jít znovu, např. když vám vypadne plomba. Lékařů, kterým jde předně o zdraví pacientů a ne o byznys by mělo být daleko více a naše paní doktorka patří k těm prvním. Více

Křižíkova 3, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Nejlepší zubař ... Jsem strašně ráda že jsem u něj .. Kdybych takového zubaře měla už od dětství tak nemam strach ze zubařů.. Snaží se co nejvíc abych netrpěla... Sestřička taky úžasná :-) Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Dobrý den, mám velmi panický strach ze zubaře a jakmile mne zubní lékař kterýkoliv spatří, dá za pravdu, nežertuji, a tak jsem byla přes veškerý strach nucena navštívit zubaře, ,,navštívila jsem se svým již do nebe volajícím chrupem Mudr Šárku Bernadyovou, a musím říci, že lépe jsem nemohla vybrat.Trpělivá, s citem, chápavá a velmi dobře spravený chrup po jejím zásahu, ,všem vřele doporučuji tuto velmi dobrou lékařku,Valentová Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „u pana doktora jsem byla na extrakci dvou spodních osmiček. Chudák se se mnou natrápil, šly hodně špatně, ale pan doktor dělal vše šetrně, opatrně a rychle. Sestry byly skvěle, je to opravdu kapacita, která ví, co má dělat. Doporučuji všemi deseti Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Od zakladni skoly kdy jsme chodili hromadne k zubari jsem mela hruzu v ocich kdyz se reklo:Jdeme k zubari,po par neprijemnych zkusenostech a bolestivych procedurach,jsem si vyzkousela parkrat od zubare utect.Skola je davno zamnou a uz to nejaka doba bude,co chodim k panu doktorovi a docela uz se ani nebojim,je to tolerantni zubar,sestricka taktez,vzdy precizni prace,vpodstate bez bolesti a bez toho abych pomalu omdlivala jeste nez tam dojdu. Dekuji obema,moc fandim aby vam ta spoluprace vydrzela na tak vysoke laťce :) Zvonickova Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Nejlepší zubařka, bojím se zubaře, ale díky jejího přístupu, už se nebojím, je nejlepší, vždy ji ráda vidím, je skvělá, když je třeba ,ošetří mě i bez objednání, jsem ráda, že mám takové štěstí, mít takovou príma zubařku, už od malá se stará o moje zoubky a musím říct, že ve všem, je prostě perfektní, mám Vás ráda, Nikča Š. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Paní doktorka je naprosto vynikající, profesionální, korektní a má citlivý přístup k pacientům. Zachránila mi nejeden zub, nikdy nic neodbyde, je důkladná a svědomitá. Chodí k ní půlka naší rodiny a všichni jsme spokojení. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Paní doktorka má zlaté ručičky. Lidský přístup. Vždy velmi milá. Nejlepší zubař, jakého jsem měla. Chodíme celá rodina. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Velmi profesionální a lidský přístup, k dospělým i dětem. Chodíme celá rodina a jsme moc spokojeni, krátké objednací doby, nízké ceny za ošetření, profesionální přístup. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „JA JSEM S PANÍ DOKTORKOU NAPROSTO SPOKOJENÁ, URČITĚ LEPŠÍ , KDYŽ SE S NIMA POBAVÍM,NEŽ DRŽET V ORDINACI MINUTY TICHA. SESTŘIČKA JE MOC PŘÍJEMNÁ JAKO PANÍ DOKTORKA. NEMĚLA JSEM S NIMA NIKDY ŽÁDNÝ PROBLÉM. A VY KTEŘÍ TADY PÍŠETE KATASTROFÁLNÍ APOD. KDYŽ SE VÁM NĚCO NELÍBÍ ,STAČÍ SI VYZVEDNOUT VÝPIS KARTY A PŘEJÍT K JINÉMU ZUBNÍMU LÉKAŘI. PŘEJU VÁM HODNĚ ÚSPĚCHU PŘI HLEDÁNÍ. A GARANTUJI VÁM, ŽE TAKHLE PŘIJEMNÉ PANÍ NENAJDETE NIKDE. KDYŽ ODCHAZÍTE Z ORDINACE , ODCHAZÍTE S ÚSMĚVEM NA TVÁŘI A PODĚKUJETE. NENÍ VÁM TRAPNĚ,KDYŽ POTOM TADY NAPÍŠETE TOHLE?? STYĎTE SE. KAŽDÝ MÁ PRÁVO ŘÍCT SVŮJ NÁZOR,ALE NÉ ZA ZÁDY. NÉ JAKO ANONYM, ALE Z OČÍ DO OČÍ. JE LEHKÉ TOHLE NAPSAT , O TO TĚŽŠÍ TO ŘÍCT. NIC VÁM NEBRÁNÍ V TOM PŘEJÍT. ŘEKNĚTE MI ,MŮŽETE SE PO TOMHLE ,KDYŽ PŘIJDETE NA PREVENTIVNÍ PROHLÍDKU PODÍVAT JEŠTĚ TÉHLE PANÍ DOKTORCE A SESTŘIČCE DO OČÍ?? JÁ BÝT VÁMI , TAK UŽ SE TAM ANI NEUKÁŽU. A BÝT TOUHLE PANÍ DOKTORKOU TAK VÁM DOBROVOLNĚ PŘI VAŠÍ DALŠÍ NÁVŠTĚVĚ PŘEDÁM JEN VAŠÍ ZDRAVOTNÍ KARTU. TOHLE BYCH SI LÍBÍT NENECHALA. ZKUSTE TO TADY NEPSAT A ZAJÍT JIM TO ŘÍCT. A RADŠI BUDU MÍT POMALEJŠÍ PANÍ DOKTORKU , KTERÁ SICE DĚLÁ POMALU , ALE PEČLIVĚ. NECHTĚLA BYCH NĚKOHO KDO VŠECHNO DĚLÁ HRR HRR A DALŠÍ DEN TAM SEDÍM V 8 HODIN RÁNO ZNOVA! TAKŽE SI NECHTE TYHLE TRAPNÉ PŘIPOMÍNKY,KDYŽ JE NEDOKÁŽETE ŘÍCT DO OČÍ A ZKUSTE SE ZAMYSLET JACÍ JSTE VY V PRÁCI. JESTLI BY SE VÁM LÍBILO KDYBY VÁM V ZAMĚSTNÁNÍ ŘEKLI,ŽE JSOU S VÁMI NAPROSTO SPOKOJENI A NA INTERNETU ZA VAŠIMI ZÁDY SE DOČTETE TOHLE. ASI BY VÁM TO PŘÍJEMNÉ NEBYLO. BUGS BUNNY SIMONA Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Paní doktorka je odborník na svém místě! Vždy precizní, milá a laskavá. Vše důkladně popíše, vysvětlí, o pacienta projevuje opravdový zájem. Je velice empatická k dětem, vůbec nemají z výkonu strach i přesto, že se jedná o nepříjemný zákrok. Jsme šťastní, že jsme takovou paní zubařku našli. Sestřička je taktéž milá, ochotná, vždy usměvavá. Za naší rodinu rozhodně DOPORUČUJEME! Více

• „Nejlepší zubařka, téměř bezbolestná......-:) a velice trpělivá !B

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Chodím k němu cca 10-12 let. Jiných zubních lékařů jsem moc nepoznal, tak nemohu soudit, jestli dát "nejlepší" a ani cenu neumím srovnat. Co mi dělal, drží. Nepamatuji, že by mi někdy vypadla jeho plomba. Někdy má lepší náladu, někdy horší, jako každý, ale do zákroků se to nijak nepromítá. Musel mi vytahovat nervy ze zubů, pří anestezi to bylo bez bolesti. Musel mi i trhat - při umrtvení to šlo jak ze záhonku, za nějakých 30 vteřin nebylo co řešit a to byla korunka vlastně ulomená a nebylo zbytek skoro jak chytit. Mám i můstek - zatím drží, sedí dobře (nevím, kdo jim dělá laboratoř). Dal mi vybrat ze dvou variant a netlačil mě do té dražší (sám jsem si ji vzal). Dost dbá na prohlídky 2x ročně, což je správné. Mohu doporučit, ale otázka je, jestli bere nové pacienty, to nevím. Více

Jilemnického nám. 1233/1, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Paní zubařka byla při mé návštěvě ambulance jednoduše skvělá! Má zubařka mě na stomatochirurgii poslala na extrakci zubu se zánětem, měla jsem neskutečný strach (byla to má 1. extrakce), po příchodu do ordinace mě strach již z části opustil, když jsem viděla milou, mladou a sympatickou paní doktorku. Dostala jsem dvě injekce, 2. po zjištění paní doktorky, že mě to ještě trošku bolí a pak bylo za cca 5 minut úplně po všem. Upozorňovala mě na možnou bolest při čištění pod zubem, ale nepocítila jsem ani píchnutí. Kéž by takový zubaři byli všchni, to by se tam chodila jedna báseň! :) P. S. ze zubařů mám panickou hrůzu již od dětství Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Velmi dobrá dobrá paní doktorka,zachránila mi zub,příjemné chování doktorky i sestry.Doporučuji.Kdyby blo víc takových. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Příjemný a velmi profesionální přístup, hodna sestřička, objednání bez problémů. Super doktorka, jednička, velmi doporučuji! Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Nejlepší lékařka kterou jsem kdy poznala,nejen,že vždy co nejlépe pomůže,ale není ji cizí lidskost,(a s tím se člověk v dnešní době bohužel už nesetkává)!!!!Paní doktorko děkuji vám za vše. Drobotová Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Paní doktorka se mi o zuby stará už dvacet let. Zuby mám špatné od přírody, všechny stoličky mám zaplombované a naprosto bez problémů. Plomba mi od paní doktorky vypadla jen jednou. Paní doktorka i sestřička jsou velice milé a nemají problém se časově přizpůsobit. Více