Doporučení zubaři s Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Ostrava

• „Skvělý zubař, naprosto jasně vidět, že i velmi zkušený a svoji práci dělá opravdu dobře. Atmosféra v ordinaci je velmi příjemná, ačkoliv pan zubař dokáže být i přísný, což je ovšem dle mého názoru výhoda, když lidi své zuby zanedbávají. Dokáže poradit i poučit a svou práci dělá prostě skvěle a s citem. Takový tak trochu ostravský lékařský poklad, řekl bych :) Více

Horymírova 121, Ostrava-Zabřeh Mapa

praktický zubní lékař

Ošetření kořenových kanálků

700 Kč

• „Druhá návštěva v Rohel Dent, výborný bezbolestný přístup, profesionalita celého personálu a kvalita ošetření.

Dr. Slabihoudka 6232/11, Ostrava Mapa

MUDr.Rohel Dent

• „Byla jsem v minulých letech v péči už asi 5ti zubařů. Nikdo nebyl jako p. Dr. Silova. Profesně ani lidsky. Pracovitá, rychlá, pečlivá, zkušená, vzdělaná. Neorientuje se na finance ale na pacienta, vše dělá a navrhuje s ohledem na něj, jeho zuby, prospěch, nikoli její vlastní. Neslyšela jsem o jiném zubaři, který by v dnešní době nevybíral poplatky za amalgámove plomby. Nula Kč u ní. Platím jen za bílé plomby. Nikoli za injekce, cementy dočasné apod. Vzala k sobě celou moji rodinu (2dospeli, 2 děti). Máme ji rádi. Jezdíme 2x ročně na prevenci všichni 4za sebou a je vystaráno. Když je něco akutního, zavoláme a můžeme přijít ráno (akutní případy). Čekací doby u p. Dr. Jsou nejkratší, jaké jsem kdy zažila. Přesně na čas objednání anebo max.do 15 minut od času objednání. Při akutním případě to také není dlouho. Zůstaneme u ní, i když se přestěhujeme do vzdáleného města. Více

Hladnovská 2078/20, Ostrava Mapa

Ordinace zubního lékaře

• „Nedávno jsem byla na svůj první zákrok, byla jsem u Pána Hrtuse, a nemůžu si vynachválit. Za odvedenou práci si sice připlatíte, ale stojí to za to. Navíc při mé fóbii ze zubařů, mi pán zubař ukázal že není třeba se vůbec ničeho bát. Zákrok byl naprosto bezbolestný. Více

Českobratrská 2227/7, Ostrava Mapa

MUDr. Igor Kuczinský

Bělení zubů

od 3 500 kč

• „K panu doktorovi jsme začali chodit jako k zastupujícímu lékaři a už jsme u něj zůstali. Neskutečný přístup. I bázlivého člověka svým chováním zbaví strachu, všechno probíhá rychle, šetrně, přitom precizně . Je znát, že pana doktora jeho práce baví. Pacientovi všechno vysvětlí, nenutí ho za každou cenu do drahých zákroků, navrhuje několik řešení. Ani děti se zubaře nebojí, dokonce se ptají, kdy půjdeme zase. Víc takových! Pan doktor je opravdu člověk na svém místě. Více

Kmochova 8, Havířov , Havířov Mapa

Dental centrum

Endodontické konzultace

400 Kč

• „K paní doktorce chodím už snad 20let a lepšího stomatologa jsem si nemohla vybrat.Spolu se sestřičkou tvoří naprosto skvělý a profi tým.Jsem opravdu šťastná,že chodím právě k nim. Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Perfektní pan zubař. Mohu jen doporučit. Vždy se snažil problém vyřešit,aby mě to bolelo co nejméně. Jiného zubaře už bych nechtěla. Jsem velice spokojená. Více

Na Hradbách, 2632/18, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Paní doktorka Šmehlíková je prostě jedním slovem zlatá.Chodíme k ní skoro celá rodina už několik let.Její přístup k pacientovi je jedinečný,milá,ochotná,usměvavá.Nejvíce si cením toho,že se snaží každý zub zachránit,léčit.Já miluji chodit k zubaři, a to hlavně kvůli paní doktorce.Kéž by bylo více takových lékařů. Více

Hasičská 46/547, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog

• „Na doporuceni znamych navstevuji doktorku Pantlikovou bez strachu. Ocenuji jeji pristup k pacientu. Jsem velmi spokojena. Více

Sokolská třída 49, Ostrava Mapa

Zubní ambulance

• „Paní doktorka, je velice pečlivá, se skvělým přístupem. Doporučuju !!

Frýdecká 59/936, Vratimov Mapa

HA Dent Ostrava s.r.o., praktický lékař stomatolog