MUDr. Zdeněk Holub

Zubař · Více o specializacích

Ostrava-Zabřeh 1 adresa

28 názorů

Zkušenosti

35 let praxe. Parodontologickou péči již neprovádím.

pracovní doba:
PO- 7:30- 12:00 pauza 13:00- 15:00
ÚT- 10:00- 12:00 pauza 13:00- 18:00
ST- 7:30- 12:00 pauza 13:00- 15:00
ČT- 10:00- 12:00 pauza 13:00- 18:00
PÁ- 7:30- 12:00
Více O mně

Odborník na:

  • Zubní lékařství

Služby a ceník služeb

  • Ošetření kořenových kanálků

    700 Kč

Adresa

Zdeněk Holub
praktický zubní lékař

Horymírova 121, Ostrava-Jih, Ostrava-Zabřeh 700 30

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

28 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • V

    Pan doktor velice příjemný. Snaží se každý zub zachránit oproti některým,kteří hned trhají. Chodí k němu i dcera a vnučka a spokojenost. Pro jeho přístup se vůbec nebojím chodit na zákroky. Sestřička taktéž příjemná. Děkuji mnohokrát

     • praktický zubní lékař Jiný  • 

  • I

    Skvělý zubař, naprosto jasně vidět, že i velmi zkušený a svoji práci dělá opravdu dobře. Atmosféra v ordinaci je velmi příjemná, ačkoliv pan zubař dokáže být i přísný, což je ovšem dle mého názoru výhoda, když lidi své zuby zanedbávají. Dokáže poradit i poučit a svou práci dělá prostě skvěle a s citem. Takový tak trochu ostravský lékařský poklad, řekl bych :)

     • praktický zubní lékař Jiný  • 

  • Pan doktor je velice šikovný a člověk na svém místě, moc moc mu děkuji za dnešní péči, štědrý den i následné svátky jsem byla opakovaně na zubní pohotovosti, kde mi zcela chybně určily zánět dásní a zbytečně otevřely nově udělaný zub,jelikož přes jejich péči byla bolest stále urputná,pan doktor byl tak laskav a vzal mě na akutní ošetření i když záskoky za mého nedělá. Díky jeho návštěvě mám jasno co mi je, dvě největší bolesti ošetřil,zjistil i to co můj zubní nepoznal. Opravdu moc děkuji,i za velmi vštřícný přístup :)

     • praktický zubní lékař silné bolesti velé pusy  • 

  • Veliká spokojenost.... Pan doktor má hezký přístup k dětem a já konečně nemám strach chodit k zubaři :-).
    A sestřička je také skvělá.Doporučuji

     •  • 

  • Díky panu doktoru, se nebojím chodit k zubaři. Pan doktor udělal všechno pro zachranu mých zubů. Jsem mu za to velice vděčná. A už vím, že syn bude chodit jenom k němu. Ještě jednou mockrát děkuji. Vankova

     •  • 

  • Jsem velice spokojená, pan doktor i sestřička mají příjemné vystupování k pacientům i k dětem. Syn se nebojíí návštěvy zubaře jako já v dětství. Fuksová

     •  • 

  • Pan doktor ma zlate ruce a ja dekuju za to co pro me udelal a jak mi pomohl ackoli nejsem jeho pacientem.Dekuju pane doktore.Střádala Karel

     •  • 

  • Hrozný neosobní přístup. Ani pan doktor, ani sestra-jeho žena-neumí pacienta pořádně pozdravit. Sestra akorát na konci vyštěkne 30kč. Pan doktor je necitlivý, není vůbec empatický, jak zde mnozí psali. Mám s ním jen špatné zkušenosti.

     •  • 

    MUDr. Zdeněk Holub

    Vzhledem k tomu, že Vaše přezdívka je mi neznámá, mohu pouze konstatovat, že je mi líto, pokud jste získal uváděný pocit. Jestliže je Váš dojem opakovaný, nezbývá, než doporučit, aby jste vyzkoušel péči jiného kolegy a přeregistroval se k němu. S pozdravem dr. Holub


  • absolutní spokojenost, pětihvězdičkový PAN doktor. M. Tvarůžková

     •  • 

  • vždy spokojená :o)

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Mám opravdu velký problém se zuby... .Pomůžete mi ,prosím ?

Dobrý den .Vlastní vinou mám dost zkažené zuby a v puse asi podle všeho samý zánět. Některé zuby už mi i černaji Ztrašně se za ty zuby stydím.....Ani proto před lidma moc nemluvím ,protože mi chybí vrchní přední zuby. Vytrhala mi je pani zubařka ve Frýdku Místku ,ale ta už je v důchodu .Tak jsi…

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

MUDr. Zdeněk Holub

Dobrý den.
Je mi líto , ale nové pacienty již delší dobu nepřijímám. Pokud Vás trápí akutní neodkladná bolest, je ze zákona povinen Vás ošetřit kterýkoli zubní lékař.
Zdraví dr. Zdeněk…


Dotaz na příjem dítěte

Dobrý den, prosím mám dotaz, zda přijímáte děti? Mám 14 měsíční dceru. Děkuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

MUDr. Zdeněk Holub

Je mi líto, ale nové pacienty nepřijímáme. Dle nepsané dohody dodržované lékaři v rámci oblastní stomatol. komory v Ostravě dítě registruje a ošetřuje lékař, který ošetřuje jeho rodiče. Každý…


Prohlížet všechny odpovědi

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.