Zubař

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • „За даного лікаря можу написати лише позитивно. Приємна жінка,яка професійно виконує свою роботу та її любить. Дуже чисто в ординації та затишно. Ціна відповідає якості. Прийняла мене з болем навіть на вихідних(а як всі) Допомогла,все пояснила... Лише рекомендую... Více

Lupáčova 864/18, Praha Mapa

MODESTO, moderní stomatologie

• „Všechno šlo dobře. Chodím sem už roky. Vždy včas, příjemná atmosféra, bezbolestnost, dostatečné vysvětlování. Není problém. Více

Senovážné náměstí 23, Praha Mapa

KissDent, s.r.o.

Cena nebyla přidána

• „Naprosto skvělý a bezbolestni zákrok, zub vypadá jako úplně nový, takže nemám se na co stěžovat. Muzu jen doporučit. Více

Františka Křížka 683/22 (vchod z ulice Milady Horákové vedle BENU lékárny), Praha Mapa

Stomatologická ordinace

Cena nebyla přidána

• „První návštěvas pozitivním dojmem. Pan doktor detailně popsal obsah problémů a možnosti řešení. S návštěvou jsem spokojená. Doporučuji! Více

Šustova 2, Praha Mapa

Novastom S.R.O.

od 1 800 kč

• „Velmi dobrý přístup.Pani doktorka má šikovné ruce.Zakrok byl naprosto bezbolestný.Veliká vstřícnost.

Na Poříčním právu 376/1, Praha Mapa

HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o.

• „Super zkušenost. Paní doktorka je moc milá, něžná a pečlivá, vše srozumitelně vysvětlí. Útulná čekárna.

Generála Janouška 18/844, Praha Mapa

CHYVEDENT s.r.o.

Hrazeno pojišťovnou

• „Vyšetření i vrtání bez bolesti takových doktorů by mělo být více absolutně není co vytknout nikdy jsem nečekal že budu psát recenzi ale tady dávám ten největší počet hvězdiček Určitě doporučuji všem kteří se bojí lékařského vyšetření Více

Bendova 1149/8, Plzeň 3, Plzeň Mapa

White Smile Dental Clinic s.r.o.

• „Pana Doktora (píši záměrně velké D) vřele doporučuji. Obavy z ošetření u zubaře zcela vymizely, pan doktor je milý a opravdu profesionál. Svoje zuby dnes ani nepoznávám, opravdu doporučuji. Více

V Holešovičkách 1154/33, Praha Mapa

STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o.

od 4 000 kč

• „Velmi vstřícný a milý přístup a profesionální vyšetření s cílem pomoci. Výborná komunikace a jasné vysvětlení. Mohu jen doporučit. Více

Generála Janouška 18/844, Praha Mapa

CHYVEDENT s.r.o.

Hrazeno pojišťovnou

• „S názory, podle kterých jsem si vybrala tuto ordinaci, musím naprosto souhlasit. Pan doktor byl příjemný, vstřícný, vysvětlil mi řešení mých problémů a nastínil finanční situaci i dobu léčby. Přestože bude mít se mnou dost práce, věřím, že i já budu mít jednou úsměv jako celebrity z časopisů. Více

Šustova 1930/2, Praha Mapa

NovaStom s.r.o.

od 1 100 kč

• „Sestřička i paní doktorka byly moc příjemné. Paní doktorka mi vše podrobně vysvětlila a navrhla řešení problému.

Senovážné náměstí 23, Praha Mapa

KissDent, s.r.o.

Hrazeno pojišťovnou

• „Paní doktorko je skvělá, svou práci dělá pečlivě, tak si představuji profesionální přístup. Vřele ji doporučuji.

Těšnov 1163/5, Praha Mapa

Perlan Dental Clinic, s.r.o.

Cena nebyla přidána

• „I went for initial investigation which was surprisingly nice. There was a small delay she asked for patience in person. The first impression was really good with her and with her assistant too, there are both really professional and kind. I felt like treated as an other human not as an other client by numbers. I was told everything and all the details were explained I felt like I was part of the examination not only the subject of it. Více

Dlouhá 39, Praha Mapa

Karolinum dentální centrum

Cena nebyla přidána

• „Děkuji pani doktorovi a asistentkam že mě vzali " ihned " a zbavili špatné 8. A kvůli ní zpusobovane bolesti . Nikdy jindy se člověk na vytržení zubu tak netěší. Rovnou jsem se objednal na "dentalku " . Děkuji ještě jednou , moc se mi ulevilo :-) Více

Tigridova 6/1501, Praha Mapa

Soukromá zubní ordinace

Cena nebyla přidána

• „Naprostá senzace. Vždy, když opouštím ordinaci, pomyslím si: “zřejmě normální kouzelníci”. Pan doktor i paní sestřička jsou báječní. Více

Doudova 652 10, Praha Mapa

BohemiaDent s.r.o.

Estetická stomatologie

1 000 Kč

• „Stoprocentní spokojenost. Můžu jen vřele doporučit. Moderně vybavená ordinace, skvělý personál. Mockrát děkuji.

Doudova 652/10, Praha Mapa

Ludana s.r.o.

Cena nebyla přidána

• „Po první návštěvě velká spokojenost,paní doktorka svědomitá,vše vysvětlí,usměvavá a příjemná je i sestřička

Pod Barvířkou 11, Praha Mapa

DH- klinika

• „Profesionalita, vždy naprostá vstřícnost, lidskost, objednání vždy přesně na čas, zájem o pacienta.

Jindřicha Plachty 535/16, Praha Mapa

DOBRÝ DENT

Keramické korunky

od 10 000 kč

• Vratislavova 11, Praha Mapa

Stomatologická péče

Cena nebyla přidána

• „Paní doktorka je úžasná. Vždy mi řekne, co bude dělat, vždy se ujišťuje že mě nic nebolí. Pokaždé je moc příjemná a ochotná. Zlomila můj panický strach ze zubařů, který jsem měla od dětství. Více

Americká 22, Praha Mapa

Finedent