Zubař Ústí nad Labem

• „Někdy koncem roku 2020 mi vypadla plomba. V lednu 2021 mi pan doktor zub vyčistil a dal novou, na zkoušku jak říkal, bez záruky. V dubnu mi začaly velké bolesti. Zavolal jsem a jako bolestivý případ jsem ráno přišel. Pan doktor mě vyšetřil, dal injekci a bezbolestně zub vytrhl. Sestřička je milá a ochotná. I v době koronavirové je zachován velmi dobrý přístup k pacientům. A čekárna není plná děsivých stomatologických obrázků či letáčků. To jsem velice ocenil. Za 54 co jsem na světě je to asi nejlepší můj zubař. Více

Veleslavínova 5, Ústí nad Labem Mapa

L.-DENT, s.r.o. - Ord. PL stomatologa

• „Od malicka jsem mela fobii ze zubaru. Kazda navsteva pro me katastrofa, az jsem si rekla, ze zkusim zmenu zubare. Zasla jsem tento tyden do kliniky poprve a uz nikdy nepujdu jinam. Ceny jsou za odvedenou praci a kvalitu primerene. Pan doktor je strasne mily, ochotny, sympaticky. Videl, jak moc se bojim a radil mi, co s dechem. Ujistil me, ze nic neucitim, jednal se mnou opravdu skvele! Vice takovych zubaru! Za dva tydny jdu znovu a strach uplne vyprchal. Pan doktor je jednicka. Více

Dubská 3314, Teplice Mapa

Zubní lékař, zubní laboratoř

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

Enta Dent s.r.o.

• „K paní doktorce chodím i s dcerami už asi deset let. Kromě toho, že odvádí dokonalou profesionální práci, je navíc milá, vstřícná a skvěle to umí s dětmi. Pěkné moderní prostředí a velmi milý a profesionální personál. Více

Enta Dent s.r.o.

• „Na světě byste nenašli člověka, který se ještě do nedávná bál zubařů víc, než já. Čekalo mě trhání osmiček, rok jsem to odkládala, právě kvůli strachu. Pak jsem se odhodlala, a hledala vhodného stomatochirurgka, načež jsem se na základě recenzí rozhodla pro pana doktora Natka. A můžu říct jen jedno - děkuji, děkuji, děkuji! Za doslova bezbolestné vytrhnuti dvou osmicek při jedné návštěvě, za empatii, za skvělý přístup.. Kéž by to tak bylo všude. Pak doktor je skutečně báječný. Doporučuji. Více

• Zubař, Praktický lékař

„Máme s MUDr.Dyatlovou jen ty nejlepší zkušenosti. Přijala do péče celou mou rodinu a postupně všem odléčila všechny problémy. Dokonce i má malá dcera, která nebyla ochotna otevřít strachy ani pusu, překonala za pomoci lékařky a její trpělivosti všechny obavy a nechala se nakonec ošetřit. Díky perfektnímu, modernímu vybavení a speciální technice v ordinaci je schopna rychle a přesně diagnostikovat a poté odborně zakročit. Ve spojení s aktivním a profesionálním přístupem k řešení problému a její ochotě a vstřícnosti je to ideální kombinace, kterou mohu vřele doporučit. Příjemný a ochotný je i ostatní personál ordinace a i oni pracují pro pacienty na velmi vysoké úrovni. Kate.Rehorova Více

Mírové náměstí 3428/5A Špalíček, Ústí nad Labem Mapa

Stomaservis s.r.o.

• „Pan Evžen Černý jako zubař je úžasný, ví co dělá a umí odvést úžasnou práci, umělé zuby dělá takové jako nikdo. Jen jeho osobní sestra je nepříjemná - nechápe že se hodně bojím a mám dost špatných zkušeností od jiných zubařů - proto práce je se mnou dost složitá, ale pan zubař to chápe a proto si ho vážím. Více

Klíšská 981/79, Ústí nad Labem Mapa

BlackDental s.r.o.

• „Pan doktor Peter Brecik je nejlepší zubař jakého znám.Odvádí skvělou práci.Když jsem k němu přišla byla jsem zoufalá.Velice mi pomohl a za všechno mu moc děkuji. Více

Enta Dent s.r.o.

• „Nejlepší zubařka naprosto ve všech ohledech. Empatie, kvalita ošetření a komunikace je jedinečná. Díky za celou rodinu. Více

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Perfektní zubař a sestřička, naprostá spokojenost, skvělý přístup, moderní prostředí, profesionalita.

Velká hradební 9, Ústí nad Labem Mapa

Kontakt 32DENT

• „Vynikající péče,citlivá a lidská.Sestřička,taktéž.

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Mudr.Jiřina Pospíšilová je skvělá,citlivá,vše trpělivě vysvětlí,velmi pečlivá,mohu všem jen doporučit,jsem moc ráda,že k ní mohu chodit.Příjemná paní doktorka a velmi příjemné prostředí. Více

Baarova 1284/1, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Paní zubařka na profesionální úrovni. Empatická, citlivá, vlídná, vstřícná, milá - krásný člověk na venek i uvnitř. Vždy pomůže a vyjde vstříc. Všichni k ní rádi a beze strachu chodíme. Více

Pohraniční 1, Děčín Mapa

• Zubař, Ortodontista

„Vynikající člověk, hodný, milý, má skvělý přístup k dětem, i k postiženým, považujeme za čest, že můžeme chodit zrovna k němu! Syn se ho nebojí, těší se, odchází vždy rozesmátý, co si může matka víc přát :-) Pan doktor je zlatý člověk! Více

Zeyerova 21, Ústí nad Labem Mapa

Soukromá stomatologická praxe

• „Já se od mala zubařů bála, už po zkušenostech ještě za pravidelných hromadných prohlídek v první a druhé třídě ZŠ (trauma mám do dnes :D) Nejlepší a nejhodnější zubař co znám! Rozhodně bych neměnila. Nikdy. Je trpělivý a má se mnou soucit. Vždycky mi řekl, jak to bude a nebo nebude bolet. Jeho přístup je velmi pozitivní. Kdyby nabíral nové pacienty, rozhodně bych ho všem doporučila. A abych nezapomněla, sestřička je taky perfektní :) P. Více

SNP 4/2389, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Úžasná doktorka s úžasnou dentální hygienistkou. Přešli jsme s dětmi od jiné zubařky, která empatii postrádala a dcera vyšetření probrečela. S přístupem v ordinaci u paní Mudr. Popelkové se dcera nechala dobrovolně vyšetřit a už se těší na další návštěvu,takže mě jako rodiči spadl kámen ze srdce. Za to jsem jí moc vděčná. Více

Mlýnská 558, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Paní doktorka má "zlaté ruce", vše zvládnuto v pohodě. Mohu jen pochválit za ochotu, milé jednání a pochopení. Docela jsem se obávala, ale docela zbytečně. Děkuji Jana Andersová Více

U Studně 3/359, Litoměřice Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Když už měl tu trpělivost se mnou,když jsem byl ještě dítě (tak 15 let zpátky) kdy jsem mu na otázku "Tak, jak často si čistíš zoubky?" "V neděli večer pelličkou...."... tohle prostě už o něčem svědčí. On sám je velmi příjemný, dokonce tam již není ta sestra, kterou jsem k smrti nenáviděl. Klidné tóny jazzové hudby lnoucí se z jeho ordinace jsou více než uklidňující a na lehátku si vždy připadám, jak kdybych tam nebyl ani minutu. Doporučuji. Více

Masarykova 108/1841, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „vynikající lékař,profesionální přístup, příjemné vystupování a komunikace, ordinaci navštěvuji řadu let, ještě se mi nestalo, že by se měnil termín návštěvy. Více

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Nejlepší zubař... chodím k němu už od malinka a nemůžu si stěžovat. Navíc je tam moc dobrá atmosféra! :-)

SNP 4/2389, Ústí nad Labem Mapa