Zubař Lovosice

Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem Mapa

CLINIC+

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

Enta Dent s.r.o.

• „K paní doktorce chodím i s dcerami už asi deset let. Kromě toho, že odvádí dokonalou profesionální práci, je navíc milá, vstřícná a skvěle to umí s dětmi. Pěkné moderní prostředí a velmi milý a profesionální personál. Více

Enta Dent s.r.o.

• „Na světě byste nenašli člověka, který se ještě do nedávná bál zubařů víc, než já. Čekalo mě trhání osmiček, rok jsem to odkládala, právě kvůli strachu. Pak jsem se odhodlala, a hledala vhodného stomatochirurgka, načež jsem se na základě recenzí rozhodla pro pana doktora Natka. A můžu říct jen jedno - děkuji, děkuji, děkuji! Za doslova bezbolestné vytrhnuti dvou osmicek při jedné návštěvě, za empatii, za skvělý přístup.. Kéž by to tak bylo všude. Pak doktor je skutečně báječný. Doporučuji. Více

Enta Dent s.r.o.

• „Mudr.Jiřina Pospíšilová je skvělá,citlivá,vše trpělivě vysvětlí,velmi pečlivá,mohu všem jen doporučit,jsem moc ráda,že k ní mohu chodit.Příjemná paní doktorka a velmi příjemné prostředí. Více

Baarova 1284/1, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Paní doktorka má "zlaté ruce", vše zvládnuto v pohodě. Mohu jen pochválit za ochotu, milé jednání a pochopení. Docela jsem se obávala, ale docela zbytečně. Děkuji Jana Andersová Více

U Studně 3/359, Litoměřice Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „S ošetřením a péčí pana doktora jsem vždy naprosto spokojen.Jako pacienti dojíždíme z Prahy za ním já i moje rodina již mnoho let. Jeho odbornost,pečlivost,solidní a bezproblémové jednání s pacienty jsou pověstné.Při jakékoliv pochybnosti vždy zhotovoval RTG a díky jemu mám chrup já i moje rodina v perfektním stavu. Případ paní Lenky ve mně budí dojem,že nová paní doktorka,ve snaze honby za ziskem a výkony si bez mrknutí oka naúčtuje pojištˇovně (případně i paní Lence)nepřiměřené finanční částky,aniž by výkony byly nezbytně nutné,což je přinejmenším neetické. V každném případě nesouhlasím s tím,že by za kazy ve vašich ústech mohl někdo jiný,paní Lenko,než vy sama. Tomáš Více

Kollárova 11, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „sice toho moc neřekne,ale zase než se člověk naděje už je odvrtáno a nezbývá čas na strach.Občas přemýšlím,že se sestřičkou má pan doktor domluvené signály když při klasické preventivní prohlídce neřekne nic o vrtání a sestra už stojí s připraveným náčiním :-) oproti řeznici kterou jsem navštěvovala dříve jen doktor Šváb úplně jiné kafe Více

č.d. 99, Křešice Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Paní doktorku Kazdovou mi doporučila kamarádka a jsem opravdu spokojená. Má citlivý přístup, velmi ochotnou sestřičku a snaží se maximálně vyhovět pacientům. Více

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Pan doktor je člověk, jako každý jiný. Za ta léta, co k němu docházím jsem ho viděla i rozčileného, ale většinou je milý, profesionální a ochotný vyřešit jakýkoliv zdravotní problém. Pana doktora bych určitě doporučila. Chodím k němu od 15.let a musím říct, že mi zachránil mnoho zubů. Ty, které mi předchozí paní doktorka chtěla již v 8.třídě vytrhnout, mám stále. Pan doktor s nimi měl hodně práce, zuby nejsou díky plombám krásně bílé, ale jsou tam, kde mají být a fungují dobře. Dnes pan doktor ošetřuje celou mou rodinu a všichni jsme velmi spokojeni. Určitě jej mohu doporučit a zároveň děkuji za 40 let péče o chrup. Bartošová Více

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Nechápu komentáře níže. S paní doktorkou mám nejlepší zkušenosti, chodí k ní i můj malý syn. Je jemná, milá, a po dlouhých 20 letech jsem v ní našla zubaře, kterého se bojím o něco méně (bohužel předchozí zubaři ve mě zanechali dost silnou averzi a trauma k zubařům). Více

Štúrova 668/72, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Mám zkušenosti s několika zubaři. Moc jsem jejich přístup neřešila, dokud jsem k nim nezačala chodit s mými syny. Jedna z návštěv skončila pokousáním pana zubaře a dost peprnými nadávkami na mého tehdy pëtiletého syna. A byl konec. Absolutní odpor k dalším prohlídkám. Dnes děkuji, že jsem poznala pani doktorku, kterâ dokázala mé děti ošetřit bez slziček a v naprostém klidu. Ošetření pojala formou hry a syn měl pocit, že ho řídí on sám. Ale musíte chodit na prevence. Na to paní doktorka klade důraz. Lepšího zubaře neznám (a teď se jdu objednat na prevenci ;-) Více

Lípová 19, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „pani doktorka mi to prohlízi nic vic

Lipová 302, Teplice Mapa

Teplice

• „Tohoto lékaře mohu vřele doporučit, jak po stránce odborné, tak i s lidským přístupem. Po několika předchozích zkušenostech s jinýmí zubními lékaři /lékařkami/ v našem městě, jsem se teprve od něj dočkal skutečně odborného přístupu a výsledek jeho práce nosím v ústech bez problémů již řadu let. Rovněž i poděkování sestřičce za její milý přístup k pacientovi. Více

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „opravdu vyborny doktor jen ponekud drahy

Revoluční 15/872, Teplice Mapa

Zubní lékař, zubní laboratoř

• „K paní doktorce chodím už přes 20 let.S její prací jsem naprosto spokojen. Vůbec není co vytknout. To platí i pro sestřičku. Mohu jenom doporučit. 5 hvězdiček je málo Já bych dal 10 x více. Více

Modlanská 1, Dubí Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Vynikající stomatolog. Chodím k němu skoro 30 let když měl ještě ordinaci v Hostomicích a chodilo se na kontroly se školou. I po přestěhování za ním dojíždíme 48 km. Těžko bychom hledali lepšího zubaře, manžel k němu přešel taky a nemůže si ho vynachválit. Více

Lípová 19, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Za svůj život jsem nepoznala lepšího zubaře. Jezdím k němu už 15 let a to i přes to, že z domova to mám 120 km. Neměnila bych! Je úžasný, lidský, citlivý, profesně na velmi vysoké úrovni. Jeho plomby mi drží (i na jedničce), odnaučil mě se bát zubaře. Více

Dómská 3, Litoměřice Mapa

Ord. praktického lékaře stomatologa

• „Paní doktorka mi pouhou bezplatnou kvalifikovanou radou zachránila zbytek mých vlastních zubů, když její předchůdce mi trhal jeden zub za druhým, aniž mi sdělil, že mám začínající paradontózu. K dnešnímu datu je to již 12 let a po dobu, kdy se řídím její radou, jsem kromě opravy jedné plomby neměl se zuby žádnou větší starost. Koušu ořechy, chrupavky v mase, ovoce... nezkouším to se sklem ☺... Navíc je ochotná a příjemná v jednání s pacienty... její sestra je ovšem metr ☺ Více

Osvoboditelů 111/29, Lovosice Mapa

• Jana z Dražic 318, Roudnice nad Labem Mapa