Urolog

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • „Opět velká spokojenost, pan doktor příjemný, naprosto mu důvěřuji, sestřičky milé, usměvavé, rovněž, vřele doporučuji a nebojte se chodit na pravidelné kontroly určitě stojí za to! Více

Slovanská 27/244, Plzeň Mapa

VIP individuální program (zpoplatněno 2500 Kč za vyšetření) - RESEARCH SITE s.r.o. UroCentrum Plzeň

Slovanská 27, Plzeň Mapa

Urocentrum Plzeň - Research Site s.r.o.

• „Přestože je urologie pro muže velice citlivý a nepříjemný obor, tak s paní doktorkou jsme do zvládli na jedničku. Velice citlivý a zároveň pečlivý přístup. Vše vysvětlí a nebrání se dialogu. Musím plně doporučit. Více

Cystoskopie

od 3 000 kč

• „Operoval mi laparoskopicky nádor ledviny a byl celou dobu věcný a maximálně profesionální.Patří mu můj velký dík a obdiv. Více

Biopsie prostaty

Ke Karlovu 6, Praha Mapa

Urologická klinika Všeobecné fakultní nemocnice a 1. lékařské fakulty UK v Praze

• „Pan doktor mi provedl vazektomii. Vše bylo provedeno profesionálně, úspěšně, bez komplikací. I teď po pěti mesících je vše v pořádku. Obavy z operace byly zbytečné. Doktor ví, co dělá a je pohodář. 4 měsíce po operaci už jsem bez spermií v ejakulátu, ale to je asi individuální. Více

URO MEDICO

• „Jednalo se o první návštěvu a pouze o konzultaci a sono vyšetření. Dostalo se mi vhodných doporučení k léčbě. Skvělý, empatický, milý a klidný přístup k pacientovi. Velmi doporučuji. Navíc příjemné a čisté prostředí URO MEDICO. Více

URO MEDICO

• „Bezvadná byla celá atmosféra společné komunikace, již v telefonu, kdy jsme se domlouvali na schůzce, pak i osobně v ambulanci, kde jsem byl odborně vyšetřen, poučen a objednán k výkonu. Doporučuji všem váhavým mužům s onemocněním prostaty. Velmi empatický profesionální přístup. Více

Urosanté s.r.o.

• „Pan doktor Lukeš mi provedl navigovanou biopsii prostaty, zcela profesionálně bez komplikací, bez bolesti, vysvětlil postup, byl empatický s velmi individuálním přístupem. Upozornil mě na běžné s výkonem spojené komplikace( bolest, krvácení , tlaky při močení, citlivé vylučování moči, stolice) , které v mém případě vůbec nepřišly, z čehož lze soudit že je i velmi manuálně zručný. Šikovný lékař v nejlepších letech. Více

Urosanté s.r.o.

• „Pan doktor Otava je velice profesionální a k moji diagnóze přistupuje velice zodpovědně s tím, že nic nepodcení. Vždy jsem se dočkala milého a chápavého přístupu. Na všechny mé otázky jsem dostala odpověď. Jsem velmi spokojená a mohu doporučit. Děkuji Více

Na Valech 4/289, Praha Mapa

Androgeos, spol. s r.o.

Kubánské náměstí 11327/15, Mapa

UROLOGIE VRŠOVICE sro.

Šrobárova 1150/50, Praha Mapa

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

• „Paní doktorka je ochotná a profesionální. Je příjemné řešit své urologické problémy se ženou. Zcela jistě mohu paní doktorku doporučit je velice milá a pečlivá lékařka s lidským přístupem k pacientovi. Více

Urosanté s.r.o.

• „Pan doktor Vik byl velmi milý. Rychle našel problém, vysvětlil mi ho a předepsal potřebnou léčbu. Po 14 na kontrole vše zkontroloval. Nemohu si na nic stěžovat. Více

Biopsie prostaty

od 3 000 kč

• „Přestože jsem se na pohotovosti na Bulovce-konkrétně na urologii ocitla spíše omylem (problém byl jiného rázu), pan doktor mě neodbyl a vyslechl si výklad mých prožívaných obtíží, a to i přes to, že se mi již během vyšetření značně ulevilo. Navíc byl pan doktor velmi sympatický :) Tímto bych ráda ocenila jeho trpělivý přístup k pacientovi. Více takových profesionálů, nejen ve zdravotnictví. S pozdravem Hana P. Více

Ukrajinská 11/900, Praha Mapa

Urologie Ukrajinská s.r.o.

Urologické konzultace

1 000 Kč

• Horní nám. 8/285, Olomouc Mapa

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

• „Pani doktorka je naprosto uzasna. Jsem ji nesmirne vdecna za uzasny lidsky pristup a peclivost se kterou pracuje. Vse vysvetli, snazi se poradit a vyslechnout. Doporucuji Více

Kubánské nám. 15, Praha Mapa

Urologie Vršovice

• Želetavská 5/1447, Praha Mapa

• Wilsonova 301/10, Praha Mapa

URO MEDICO

• „Pan doktor je opravdu profík a užasný člověk, měla jsem problém s inkontinecíjsem už 4 týdny po operaci a jsem moc spokojená. Velké dík panu DOKTOROVIOperoval mě v nemocnici v Rakovníku kde je užasný personál a sestřička v ordinaci u pana doktora v Mar.lázních je také skvělá Více

Bezdružická 274, Planá Mapa

SWISS MED CLINIC s.r.o.