Urolog Liberec

• „Pana doktora nám doporučila moje sestra,a on nás nezklamal.Je to výborný urolog,který si váží pacientů,příjemný,milý,vše vysvětlí,doporučí léčbu.Je to doktor na svém místě,myslí na lidi a ne na sebe.Škoda,že takového lékaře najdete jen málokdy.Sestřička příjemná,milá,jsou sehranou dvojkou s panem doktorem.Moc děkujeme za přístup a léčbu panu doktorovi!!!! Více

Klášterní 117/2, Liberec Mapa

• „Tato paní doktorka je člověk na svém místě -kéž by takových lékařů bylo více,Již při návštěvě pacienta jedná velice šetrně a profesionálně,Tím vlastně získá ůvěru pacienta.Skvělé. Více

Krajská nemocnice Liberec, a.s. - Urologie

• „Za mě vše na jedničku,přístup lékaře i sestřičky vše úžasné moc mi pomohl poradil vyšetření důkladné vše vysvětleno prostě jak má být Více

Pražská 22/5151, Jablonec nad Nisou Mapa

Odborný lékař urolog JBC

• Urolog, Genetik, Gynekolog, … Ostatní, Zubař Více

Liliová 1, Liberec Mapa

GENNET, s.r.o.

• „Vážený pane doktore, chtěli bychom Vám poděkovat za profesionální a vysoce odbornou péči s velmi citlivým přístupem o našeho manžela a tatínka Jiřího Pojsla v minulých letech. Děkujeme také za péči a za odborný a přitom lidský přístup lékařů, sestřiček, ošetřovatelek a veškerého personálu Oddělení urologie, při jeho krátké hospitalizaci v loňském roce. Díky tomuto přístupu mohl náš manžel a tatínek odejít v klidu a důstojně. Manželka a děti Více

Krajská nemocnice Liberec, a.s. - Urologické oddělení

• „K panu doktorovi jsem se dostala s ledvinovou kolikou, byla jsem krátce po porodu a doma měla kojené miminko. Bohužel jsem se s ledvinovým kamenem nevyhnula operaci. Pan doktor, mě nejen vsunul na co nejdrivejsi termín, ale zařídil abych byla v nemocnici co nejkratší dobu. Operace proběhla úspěšně, kamen vyndal a já jsem mu velmi vděčná, nejen za milý a lidský přístup, ale i za vyčerpávající vysvětlení a tipy. Opravdu člověk na svém místě. Více

28. října 1000, Turnov Mapa

Panochova nemocnice Turnov

• „Doktor je to pečlivý, jednání má příjemné, ale nejde nekomentovat jeho zdravotní sestru, někoho tak nepříjemného jsem nepotkala snad ani na úřadech, jestli tam funguje proto, aby odháněla pacienty, tak to dělá velmi svědomitě. Více

Hanychovská 781, Liberec Mapa

Soukromá ambulance - urologie

• „Dobry den,mé jméno je Jaroslav Jiříček,léčim se u pana doktora Skalky řadu let z chronickou prostatitidou-fakt prokleti,znám jen opravdu velmi málo takto snaživých a poctivých lékařu jako je pan doktor Skalka,kteří se snaží i přes svou velkou vytíženost vždy a za každých okolností pomoc.Tak trochu nechápu a lidsky mě to mrzí některé negat.komentaře.Podle mého názoru si to pan doktor opravdu takové prominte mi, plivnutí do tváře opravdu nezaslouží,prostě neni pánbuh,ale to nejsme přece nikdo z nás.Znám osobně řadu lidí ,kterým pan doktor Skalka jako jediný pomohl .Pane doktore děkuji vám za vše.J Jiříček Více

Revoluční 164, Stráž pod Ralskem Mapa

Odborný lékař urolog

• „Jsem spokojený pacient. Vše je dobře organizováno, minimálně čekám, cítím příjemný a profesionální přístup od paní doktorky a sestry. Více

Klášterní 117/2, Liberec Mapa

• „Manžel začal chodit k panu doktorovi a jeho přístup k pacientům je opravdu skvělý je tak pečlivý , že člověk si říká že je to až zbytečné.Ale není ví co dělá a za to velké díky a uznání . Více

Krajská nemocnice Liberec

• „Konečně po letech,snad první doktor,který bere na určený čas.Příjemná,vstřícná.Za mě určitě více jak 5 hvězd.

Husova 10 Liberec, Liberec Mapa

Krajská nemocnice Liberec

• „Byl jsem na zákroku u pana doktora. Vše mi pečlivě dopředu popsal a vysvětlil. Jeho profesionální a lidský přístup mne velmi uklidnil a to mi pomohlo vše lépe snášet. Více

Nemocniční 15, Jablonec nad Nisou Mapa

Ordinácia

• Urolog

Husova 10, Liberec Mapa

Krajská nemocnice Liberec, a.s.

• Filip Rapp

Urolog

Jablonec nad Nisou Mapa

• Jablonec nad Nisou Mapa

• Urolog

Husova 10, Liberec Mapa

Krajská nemocnice Liberec a.s.