Doporučení urologové s Oborová zdravotní pojišťovna Liberec

• „Pana doktora nám doporučila moje sestra,a on nás nezklamal.Je to výborný urolog,který si váží pacientů,příjemný,milý,vše vysvětlí,doporučí léčbu.Je to doktor na svém místě,myslí na lidi a ne na sebe.Škoda,že takového lékaře najdete jen málokdy.Sestřička příjemná,milá,jsou sehranou dvojkou s panem doktorem.Moc děkujeme za přístup a léčbu panu doktorovi!!!! Více

Klášterní 117/2, Liberec Mapa

• „K panu doktorovi jsem se dostala s ledvinovou kolikou, byla jsem krátce po porodu a doma měla kojené miminko. Bohužel jsem se s ledvinovým kamenem nevyhnula operaci. Pan doktor, mě nejen vsunul na co nejdrivejsi termín, ale zařídil abych byla v nemocnici co nejkratší dobu. Operace proběhla úspěšně, kamen vyndal a já jsem mu velmi vděčná, nejen za milý a lidský přístup, ale i za vyčerpávající vysvětlení a tipy. Opravdu člověk na svém místě. Více

28. října 1000, Turnov Mapa

Panochova nemocnice Turnov

• „Doktor je to pečlivý, jednání má příjemné, ale nejde nekomentovat jeho zdravotní sestru, někoho tak nepříjemného jsem nepotkala snad ani na úřadech, jestli tam funguje proto, aby odháněla pacienty, tak to dělá velmi svědomitě. Více

Hanychovská 781, Liberec Mapa

Soukromá ambulance - urologie

• „Dobry den,mé jméno je Jaroslav Jiříček,léčim se u pana doktora Skalky řadu let z chronickou prostatitidou-fakt prokleti,znám jen opravdu velmi málo takto snaživých a poctivých lékařu jako je pan doktor Skalka,kteří se snaží i přes svou velkou vytíženost vždy a za každých okolností pomoc.Tak trochu nechápu a lidsky mě to mrzí některé negat.komentaře.Podle mého názoru si to pan doktor opravdu takové prominte mi, plivnutí do tváře opravdu nezaslouží,prostě neni pánbuh,ale to nejsme přece nikdo z nás.Znám osobně řadu lidí ,kterým pan doktor Skalka jako jediný pomohl .Pane doktore děkuji vám za vše.J Jiříček Více

Revoluční 164, Stráž pod Ralskem Mapa

Odborný lékař urolog

• „Jsem spokojený pacient. Vše je dobře organizováno, minimálně čekám, cítím příjemný a profesionální přístup od paní doktorky a sestry. Více

Klášterní 117/2, Liberec Mapa

• Urolog

Husova 10, Liberec Mapa

Krajská nemocnice Liberec, a.s.