Doporučení urologové s Oborová zdravotní pojišťovna Most

• „Nejlepší doktor!!! Zkušený, inteligentní, vstřícní , trpělivý - je to náš doktor Černý !!!! Mám radost ze kdykoliv se na něj můžu obrátit !!!!! Děkuji !!!! Více

Alejní 2795, Teplice Mapa

Urologie Alejní s.r.o.

• „Paní doktorka je bez nadsázky anděl v bílém plášti.Jistě nejsem jediný, komu zachránila život. Přeji jí v zájmu všech pacientů (klientů) pevné zdraví a hodně elánu do další práce. Více

K.Světlé 3632, Chomutov, Chomutov Mapa

urologická ambulance-Po,Út,Čt

Červenohradecká 1559, Jirkov Mapa

urologická ambulance poliklinika Jirkov-Středa

• „Byla jsem u něj na vyšetření již několikrát, ale vždy spokojenost doporučuji

Duchcovská 962/53, Teplice Mapa

Nemocnice Teplice

• „Pan doktor je skvělý, ulevil od velikých bolestiiii narozdil od pana. Doktora černého v Kadani arogantní a žádné vyšetření a sestra? Jaký pan takový kman. Vřele doporučuji opravdu skvělý doktor Více

Blatenská 2307, Chomutov Mapa

Ord. lékaře specialisty - urologie

• „Výborná paní doktorka ,měla jsem tu čest před několika lety......je to paní doktorka.Jen kdyby takových bylo víc.

J. E. Purkyně 270/5, Most Mapa

Ord. lékaře specialisty - urologie

• „Zkušený praktický urolog s rozhledem a vynikající péči o pacienta.

Rybalkova 1400, Louny Mapa

• „S panem doktorem jsem byla velice spokojená. Profesionální lidský přístup, dcerku řádně vyšetřil, dlouho se nám věnoval a vyslechl mé dotazy. Sestřička též velmi příjemná. Max. spokojenost. Děkujeme E.Fiřtová s Terezkou Více

Most Mapa

• „Doktor Jirásek a arogantní To mi nějak nejde dohromady. Pan doktor je odborníkem na svém místě.

Rybalkova 1400, Louny Mapa

• Urolog

Kochova 1185, Chomutov Mapa

Poliklinika Chomutov

• Jana Evangelisty Purkyně 270/5, Most Mapa

Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Most, o.z.

• Urolog

Chomutov Mapa