Doporučení oční lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Most

• „výborný pan doktor, zbavil mě v letošním roce brýlí (krátkozrakosti). paří mu můj veliký respekt a dík

Laubeho náměstí 227/2, Teplice Mapa

Premium Clinic s.r.o.

• „K paní doktorce chodím již přes 10 let, má velmi příjemné jednání, pečlivá ve všech vyšetřeních, vše vysvětlí. Přesto, že máme očního lékaře ve městě, raději dojíždím 20 km, protože s její péčí jsem nadmíru spokojena. A kterákoliv sestřička u ní mi vždy vyšla vstříc co se týká objednací doby, potřebovala jsem to obzvlášť když jsem chodila do práce. Nikdy jsem nezažila, že by se chovala kterákoliv nepříjemně, pouze ty pacienty, kteří se snažili dostat se do ordinace neobjednáni, musely slušným způsobem odkázat do patřičných mezí. Více

• Oční lékař

„Velmi příjemný a otevřený k pacientovi.Vše vysvětlí a má trpělivost s námi,staršími pacienty ! Byla jsem mile překvapena po předchozí zkušenosti u jiného lékaře stejné odbornosti Více

Tř. Budovatelů 2957, Most Mapa

Oční ambulance Most s.r.o.

• „Klinika krásná, příjemná. Pan doktor Poc jako vždy ochotný, milý, trpělivý. Ostatní personál také na jedničku s hvězdičkou. Vždy si s mou těžkou vadou pan doktor věděl rady a nebyl netrpělivě při zkoušení různých skel, aby mi pomohl co nejvíce. Více

Ord. lékaře specialisty - oční

• „Jsem velmi spokojená, oční víčka jsou velmi pěkně a souměrně upravená. Hojení probíhá v pořádku. Po necelém týdnu jsem zpět v práci. Paráda! Přístup paní doktorky i ostatního personálu nadstandardní. Všechny dotazy zodpovězené k maximální spokojenosti. Více

Poliklinika Chomutov

• „Paní doktorka je velmi milá, vstřícná a hlavně upřímná, což není u některých lékařů zvykem. Opakovaně mi odhalila i jiná onemocnění, která se netýkala očního lékařství, na základě běžného vyšetření. Můžu vřele doporučit. Více

Jiráskovo náměstí 496, Postoloprty Mapa

Ord. lékaře specialisty - oční

• „Souhlasím s názorem pana Srbka, Lidskost a profesionalita, to přesně pana doktora vystihuje.

Rybalkova 1400, Louny Mapa

• Oční lékař, Ostatní

1 názor

„Pan MUDr.Poc je lékař s velkým L. Profik na slovo vzatý,umí u něj se pacienti cítí dobře.Měla jsem s ním tu zkušenost,že jsem si vážila každého jeho slova .Letos mi operoval obě oči i když každé mělo jinou bolest a nebylo to u mě tak jednoduché zvládl to svým charismem,poctivosti najít k člověku cestu,při operaci hovoří postup bolesti co přijde a to člověku hodně pomáhá,aby i jemu pomáhal se chovat tak jak on v danou chvíli potřebuje. Jsem ráda,že jsem na takového lékaře přišla a doporučuji kdo má co s očima navštivte jeho ordinaci a přejte si,aby vás přijali,neboť je maximálně plný pacientů. Děkuji ještě jednou touto cestou panu doktorovi i jeho sehranému týmu a perfektní organizační struktuře. Kéž by ho chuť neopustila,být přívětivý a přátelský ke každému zoufalému člověku co se mu horší zrak. Díky díky!!!!! pacientka Schmidová Více

Beethovenova 1140, Chomutov Mapa

SOLOMONIS s.r.o.

• „Byla jsem u paní doktorky se 4 letým synem na vyšetření očního pozadí, byl u očního lékaře poprvé, takže se bál a opravdu hodně nespolupracoval, paní doktorka se sestřičkou byly velmi trpělivé, takže jsme to nakonec zvládli. Více

B.Rejta 2774, Louny Mapa

• Oční lékař

„Velmi milá a ochotná paní doktorka. Dceru vyšetřila velmi jemně a vše vysvětlovala. Děkuji za laskavost i okamžité vyšetření. Více

Žižkova 151, Litvínov Mapa

„Velmi pečlivá, dobrý odborník

Paracelsus, s.r.o.

• „Po drobném úrazu mi paní doktorka poskytla příkladnou péči, já si za sebe nemohu stěžovat. doporučuji.

J. E. Purkyně 270, Most Mapa

• Oční lékař

„Pana Metelku jsem si vybrala náhodně při změně registrace očaře a nelituji. Je ochotný, milý, vtipný a ani jeho sestřičce, která je velice sympatická, nelze nic vytknout. Jsem ráda, že jsem přestoupila právě k panu doktorovi Metelkovi a tímto mu za jeho přístup děkuji. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

• Oční lékař, Neurolog

„na paní doktorku si nemohu stěžovat.

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• „První zkušenost cca ve třech letech dítěte příšerná, nyní chodíme s dcerou cca od 10 let na pravidelné prohlídky pět let a nemůžu si na nic stěžovat. Sestra i paní doktorka na mě i na dceru vždy příjemná a ochotná. Nemáme problém. Více

Kochova 1185, Chomutov Mapa

Ord. lékaře specialisty - dětské oční

Most Mapa

Chomutov Mapa