Doporučení oční lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Olomouc

• „Pani doktorku jsem navštívila na doporučení. Veškerá péče, terá mi byla poskytnuta byla na velice vysoké úrovni. Profesionalita a lidský přístup, tato slova paní doktorku skvěle vystihují. Doporučuji proto všem,kteří hledají očního specialistu Více

I.P.Pavlova 6, Olomouc Mapa

Fakultní nemocnice Olomouc- oční klinika

• „Pana doktora jsem navštívil s problémem šilhání, naslouchal mě, vyšetřil a navrhl řešení. Nyní jsem půl roku po operaci a jsem velmi spokojen. Ještě jednou moc děkuji. Více

Wolkerova 656/22, Olomouc Mapa

Oční centrum Vitreum s.r.o.

• „V péči skvělého lékaře a očního chirurga, MUDr. Chrapka, jsem již více než deset let...zachránil můj zrak před slepotou na obou očích, nyní opět.... jistě mi pomůže...věřím jen mu, je pro mne Bohem, světelnou nadějí a spásou.... kdo nepozná ztrátu zraku, nepochopí.......je to prostě vynikající, erudovaný odborník, excelentní operatér !!! Více

Na Šibeníku 914/1, Olomouc Mapa

TOP OKO s.r.o. oční ordinace

• „Paní doktorka má velmi hezký přístup k pacientům. Během operace katarakty mně o postupu průběžně informovala. Je odborník na svém místě a titul FEBO jí právem náleží. Více

I. P. Pavlova 6, Olomouc Mapa

Oční klinika FN Olomouc

• „Ochotný a milý doktor s léty praxe.

Velké Novosady 8, Přerov Mapa

Odborný lékař oftalmologie

• „Pan docent řehák je opravdu výrobný lékař je na pravém místě kde ho potřebují. Pečlivý, svědomitý... Mohu všem doporučit Více

I.P.Pavlova 6, Olomouc Mapa

Oční klinika fakultní nemocnice Olomouc

• „Velice milá paní doktorka. Skvělý přístup k mé 7mi leté dceři. Vše vysvětlila, k dceři přistupovala jako k rovnocennému partnerovi. Byly jsme u ní poprvé a já i dcera jsme odcházely s příjemným pocitem. Děkuji. Více

Denisova 10, Olomouc Mapa

Odborný lékař oftalmologie

• „Děkujeme za příjemný, vstřícný přístup paní doktorky Hrubé. Ochotně odpovídala na otázky a podělila se i o své zkušenosti. Naprostá spokojenost. Více

Za drahou 2, Prostějov Mapa

Odborný lékař oftalmologie

• „Paní doktorka je především člověk se srdíčkem na dlani má krasný přístup k pacientům i k malým dětem má nadherně a moderně zařízenou ordinaci, kde to září čistotou a nadher.berevným vzhledem který hladí po duši, Je to opravdu člověk a lékař na pravém místě je štěsti, že máme takové lékaře, přeji jí z celého srdce i sestřičce hodně spokojených pacientů a hlavně at se jim v té nové ordinaci daří a zaroveń velká pochvala ,že mají i v budově zřízenou optiku pro starší lidičky je to veliká pomoc . Ještě jednou s úctou Jitka Kavuličová Více

Nemocniční 270, Uničov Mapa

Odborný lékař oftalmologie

• „Já mám s pani doktorkou dobré zkušenosti.To,že se některým pacientům nezamlouvá,je věc jiná.Ráda si vyslechne pacienta a udělá pro něho podle mě maximum.Proto jezdím k ní i 11 km,přestože mám jiné oční lékaře podstatně blíž.Jsem s ní OPRAVDU spokojený.Pepa Více

Janského 24, Olomouc Mapa

Zdravotní středisko Janského Olomouc

• „Pan doktor je profesionál s dlouholetou praxí. Diagnostikoval mi oční vadu i bez supermoderních přístrojů, které jeho tvrzení potvrdily. Vím z vlastní zkušenosti, že pokud se k někomu nechová mile a dokonce mu něco vytýká, tak jen pro to, že se chová nezodpovědně ke svému zdraví. Asi ví, že oči máme jen jedny a zrak nelze nijak nahradit. Více

Trávnická 2a, Prostějov Mapa

„Vynikající odborník

Žerotínovo náměstí 4, Přerov Mapa

Opti Lens s.r.o. - odborný oční lékař

• „Paní doktorka je moc příjemná,hodná a milá k pacientům.Chodím k ní přes 20 let.A asi bych neměnila!!

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.

• „Paní MUDr. E. Kaňkovská je velice milá a ochotná. Chodíme k ní celá rodina a vždy odcházíme spokojeni.

Jívavská 18, Šternberk Mapa

Oční centrum, s.r.o.

• „s paní dr. mám velice dobré zkušenosti, je milá a ví co dělá. vyléčila mi syna, jen škoda,že ted tam dlouhodobě není :-( Více

I. P. Pavlova 6, Olomouc Mapa

FN Olomouc

• „Velice dobrá, příjemná, zkušená paní doktorka, která je podle mne opravdu profesionál. Ochotně mi poradila i ohledně jiných zdrav.potíží, než jen očních...Ikdyž jsem ji navštívila zatím jen jednou, měla jsem z paní doktorky i vyšetření velmi dobrý pocit, vyšetření zde je kvalitní a profesionální. Více

Pavelčákova 21, Olomouc Mapa

1 názor

„Vstřícná, pečlivá lékařka.

Opavská 1, Šternberk Mapa

1 názor

„Nejlepší oční lékař empatický, odborník jakých je málo, velmi mi pomohl, měla jsem 25 dioptrií a po operaci už brýle nepotřebuji Více

Mathonova 291/1, Prostějov Mapa

Nemocnice Prostějov

• „Jsem u paní doktorky krátce, ale také se mi jeví jako velmi vstřícná a příjemná. Totéž ale nemohu říci o sestře, která působí velice zaujatě, direktivně a nepříjemně, když mám přijít na kontrlolu mám už předed strach jakou bude mít náladu a jak bude ordinovat a machrovat už v čekárně - je to "divný paron" ... Vždy doufám, že až půjdu na kontrolu bude tam nová sestra, přinejhorším bude alespoň nemocná.... Více

Smetanova 11, Přerov Mapa

Odborný lékař oftalmologie

• „Paní doktorku znám už 15 let, za celou dobu, co s ní chodím, jsem neměla s ní jediný problém. Velice ochotná a vstřícná. Více

Mathonova 291/1, Prostějov Mapa

Nemocnice Prostějov