Doporučení oční lékaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Olomouc

• „Pana doktora jsem navštívil s problémem šilhání, naslouchal mě, vyšetřil a navrhl řešení. Nyní jsem půl roku po operaci a jsem velmi spokojen. Ještě jednou moc děkuji. Více

Wolkerova 656/22, Olomouc Mapa

Oční centrum Vitreum s.r.o.

• „V péči skvělého lékaře a očního chirurga, MUDr. Chrapka, jsem již více než deset let...zachránil můj zrak před slepotou na obou očích, nyní opět.... jistě mi pomůže...věřím jen mu, je pro mne Bohem, světelnou nadějí a spásou.... kdo nepozná ztrátu zraku, nepochopí.......je to prostě vynikající, erudovaný odborník, excelentní operatér !!! Více

Na Šibeníku 914/1, Olomouc Mapa

TOP OKO s.r.o. oční ordinace

• „Já mám s pani doktorkou dobré zkušenosti.To,že se některým pacientům nezamlouvá,je věc jiná.Ráda si vyslechne pacienta a udělá pro něho podle mě maximum.Proto jezdím k ní i 11 km,přestože mám jiné oční lékaře podstatně blíž.Jsem s ní OPRAVDU spokojený.Pepa Více

Janského 24, Olomouc Mapa

Zdravotní středisko Janského Olomouc

• „Paní doktorka je moc příjemná,hodná a milá k pacientům.Chodím k ní přes 20 let.A asi bych neměnila!!

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.

• „Velice dobrá, příjemná, zkušená paní doktorka, která je podle mne opravdu profesionál. Ochotně mi poradila i ohledně jiných zdrav.potíží, než jen očních...Ikdyž jsem ji navštívila zatím jen jednou, měla jsem z paní doktorky i vyšetření velmi dobrý pocit, vyšetření zde je kvalitní a profesionální. Více

Pavelčákova 21, Olomouc Mapa

1 názor

„Vstřícná, pečlivá lékařka.

Opavská 1, Šternberk Mapa

Odborný lékař oftalmologie

• „Jsem u paní doktorky krátce, ale také se mi jeví jako velmi vstřícná a příjemná. Totéž ale nemohu říci o sestře, která působí velice zaujatě, direktivně a nepříjemně, když mám přijít na kontrlolu mám už předed strach jakou bude mít náladu a jak bude ordinovat a machrovat už v čekárně - je to "divný paron" ... Vždy doufám, že až půjdu na kontrolu bude tam nová sestra, přinejhorším bude alespoň nemocná.... Více

Smetanova 11, Přerov Mapa

Purkyňova 37, Olomouc Mapa