Doporučení praktičtí lékaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Olomouc

• Praktický lékař

„Dobrý den chodím k p. doktorce už dlouho snad od začátku a musím říct ,že je skvělá. Umí člověka pochopit a vždy pomoct - sestřička to samé ,příjemná , milá , velká pochvala pro obě za celou dobu co je znám ... děkuji Více

Fischerova 9, Olomouc Mapa

Najdete nás - příjezd ze Slavonínské ulice na velké parkoviště, autobus MHD č. 16, zastávka Slavonínská

• Praktický lékař

„Mě pan doktor zachránil život, když mě před pár roky přes mou zbabělost doslova dokopal k preventivní koloskopii. Tam mi odstranili polyp, který měl poměrně nedobrou prognózu. Takže tu stále jsem a prevenci už nezanedbávám :-) Více

Březecká 256, Štěpánov, Olomouc Mapa

zdravotní středisko Štěpánov

Nádražní 1, Šternberk Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka,velmi pomohla mému manželovi nejen svým profesionálním přístupem,ale především lidským pochopením. Její utěšující a povzbuzující slova zabrala v pravou chvíli více než medikamenty.Pomohla jako prak.lékař i jako psycholog.A za to paní mudr.Miloslavě Homolkové mnohokrát děkujeme a přejeme mnoho spokojených pacientů.Paní doktorku vřele DOPORUČUJI ! Jana Matulíková Více

Zikova 736/1, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro dospělé a dorost

• Praktický lékař

„jsem nadmiru spokojen, konecne mam doktora ktery je velmi znali, profesinal, max.prijemny , lidsky a drzi si skvelou sestru :-) rekl bych, ze mit takoveho doktora je pacient I rad nemocen :-D Více

Jiráskova 2468/27, Šternberk Mapa

MUDr. Václav Kohoutek

• „Pan doktor Jarda je odborník na svém místě. Do jeho ordinaci chodím jako na návštěvu k dobrému známému, nehledě na skvělou sestřičku Magdu, která je vždy usměvavá a ochotná. Ti, kdo sypou na pana doktora špínu, ať si zametou před vlastním prahem. Jen tihle dva mě přemluvili k očkování proti chřipce a jen díky jim jsem zimu přežila naprosto v pohodě. Děkuji, že pana doktora máme a že si z Troubek najde cestu i do Přerova! Více

Kout 748/2, Troubky Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Hodná, ochotná, nemám žádně špatné zkušenosti

Jiráskova 11, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „.Paní doktorka je empatická s lidským přístupem. Každému mému zdravotnímu problému se věnovala s maximální péčí.Mohu jen doporučit Více

Olomoucká 173, Šternberk Mapa

praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„Mám s panem doktorem dobré zkušenosti. Každopádně jsem ráda za ochotu a péči, kterou lékař poskytuje. Je lehké kritizovat, ale doktor je člověk a spousta pacientů to nevidí a využívá jen služby jako v obchodě. Marcela Více

Fischerova 24, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro dospělé, gynekolog

• Praktický lékař

„S obavami jsem přecházela od bývalé starší praktické lékařky k novému mladému panu doktorovi - jsem starší osoba a už se bojím reakcí lékařů právě kvůli svému věku. Mohu pana doktora jen pochválit, nejen sympatický a hezky se chovající k pacientům, ale také je vidět, že se medicině věnuje, má znalosti a vždy fundovaně radí a pečlivě sleduje i preventivní prohlídky - prostě má pořádek a systém ve své evidenci. Jeho sestřička je také moje dlouholetá oblíbenkyně - milá, ochotná, laskavá, tak jak sestřička má být a přitom si dovedu představit, jak unavující je každodenní práce s námi pacienty. Jsem jim oběma vděčná a děkuji za vstřícnost k nám starším pacientům - tolik to potřebujeme. Více

nám. Národních hrdinů, Olomouc Mapa

Mediol Praktik s.r.o.

• Praktický lékař

„Pragmatická lékařka, která dokáže dobře poradit. Má široký přehled a kontakty na dobré specialisty

Fischerova 25, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Výborná paní doktorka, skvělá sestřička - obě dvě jsou velmi milé a vstřícné - člověk se tam cítí v pohodě, uvolněně, s dcerkou ji máme moc rády. Více

Komenského 2, Šternberk Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor Gryc je naprostý profesionál s maximálně lidským přístupem. Perfektní diagnostik, trpělivý, empatický lékař. Nic nepodcení a nic nenechává náhodě. Ve všem vám vyjde vstříc a koná pro dobro pacienta. Lepšího praktika v žádném případě nenajdete. Velmi si ho vážím. Více

Hlubočky Mapa

• „Poznala jsem během života více praktických lékařů a paní doktorka mě neuvěřitelně mile překvapila svým lidským přístupem, tím, že se skutečně zajímá o každého svého pacienta, má velmi dobré kounikační schopnosti a neustále si rozšiřuje obzory a znalosti pro svou práci v oboru. Každému vřele doporučuji. Více

Kateřinská 13, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Velice výborná doktorka, nepředepisuje hned antibiotika, ale má zájem u člověka zjistit co mu je a podle toho až nasadit léčbu Více

Masarykovo náměstí 100, Brodek u Přerova Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „U paní Rajmonové se cítíte jako doma. Na nic si nehraje, vyslechne všechny problémy co máte, a pokud vám nedokáže pomoci sama, tak vás pošle ke správnému specialistovi. Více

Janského 24, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Chtěla bych paní doktorce poděkovat za akutní pomoc při nenadálé zdravotní komplikaci v ordinaci zubní lékařky. Nesetkala jsem se s takovou pečlivostí, snahou nejen pomoci, ale i vysvětlit, co může být příčinou. Ocenila jsem trpělivost a čas, který mi paní doktorka věnovala bez ohledu na to, že nejsem její pacientka. Děkuji opravdu moc. Více

Na Vlčinci 3, Olomouc Mapa

• Praktický lékař

„Lékař na svém místě, působí profesionálně a v komunikaci s člověkem je velmi příjemný. Doporučuji. :)

Budovatelů 6, Přerov Mapa

Ambulance PL pro dospělé

• „Nejlepší paní doktorka, vždy ochotná pomoci, poradit, její profesionální přístup je nadstandartní. Je neuvěřitelně vstřícná a ochotná respektovat pacientovy názory i na alternativní formy léčby. V její přítomnosti má člověk pocit, že je člověk, a ne pouhý pacient. Více

Dukelská 548, Plumlov Mapa

• „Výborný lékař,má velmi dobré zkušenosti.Příjemně se s ní komunikuje a pomůže mi v každé situaci.Jsem s ní spokojen.

Komenského 314, Náměšť na Hané Mapa